Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Хочете заробляти гроші самостійно? ТОП-8 способів самостійного заробітку

Останнє оновлення: Четвер, 08 вересня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробляти самостійно

Почати заробляти самостійно важко. Особливо якщо не знаєш, яка сфера найбільш цікава. Тому в цій статті зібрано 8 способів отримання прибутку в різних нішах.

Як знайти відповідний спосіб заробітку

Способи отримання прибутку діляться на дві великі групи:

 • Робота по найму
 • Робота на себе.

Ці групи відрізняються за багатьма параметрами. Наприклад, ті, хто працює на себе, повинні самостійно вибудовувати графік. І їх дохід в місяць залежить в першу чергу саме від їх зусиль. Тому що на прибуток впливає Особиста ефективність.

Тому виходить, що робота на себе пов'язана з ризиками. І без належної мотивації така діяльність може спричинити за собою фінансові втрати.

Але навіть незважаючи на труднощі, багато хто стає самозайнятими. Працевлаштування за наймом приносить дохід в рази нижче, ніж робота на себе. Але перед тим, як звільнитися, потрібно визначити найбільш підходящий спосіб заробітку. При виборі виду діяльності потрібно зрозуміти, чи відповідає він наступним критеріям.

Читайте також: Як заробити гроші (більше 200 способів).

Людина розбирається в цій сфері і має схильність до неї

Щоб отримувати високий дохід в ніші, варто мати певні пізнання. Якщо вони відсутні, то можна пройти курси.

Щоб навчитися заробляти самостійно, не потрібно здобувати вищу освіту. Адже в Інтернеті є безкоштовні відеоуроки, що дозволяють отримати знання про найбільш затребуваних професіях.

Людині подобається займатися цією діяльністю

Самозайняті, особливо на перших порах, повинні присвячувати великий проміжок часу роботі. Щоб інтерес до обраної ніші не пропав, ця сфера була до душі.

Інакше через кілька тижнів робота почне приносити негативні емоції, що негативно позначиться як на фізичному, так і на психологічному стані.

Робота повинна приносити дохід не нижче певної суми

Якщо у людини вже є робота зі стабільною зарплатою, йому потрібно зробити розрахунок. Для цього варто поділити середньомісячний дохід на кількість робочих годин.

Підсумкова цифра "вартість" людини за годину. Якщо вже зараз вдається отримувати заробіток самостійно вище цієї суми, то можна повністю перейти на роботу на себе.

Читайте також: Заробіток на перегляді відео.

Способи самостійного заробітку в Інтернеті

Проходження опитувань

Цей спосіб заробітку зручний тим, що для нього не потрібно купувати спеціальне обладнання. Або проходити навчання. Тому скористатися ним можуть як школярі, так і жінки в декреті.

Ціна за 1 опитування становить від 8 до 30 грн. За день на 1 сайті викладають до 5 штук. В середньому на проходження опитування йде 5-10 хвилин. Тому краще зареєструватися відразу на декількох сайтах. У число популярних ресурсів входять наступні.

 • ANKETKA.RU. при створенні особистого кабінету на сайті користувач отримує 130 рублів (60 грн). За проходження 1 опитування можна отримати 50 рублів (20 грн).
 • InternetOpros.ru. на сайті з'являються питання від великомасштабних компаній. Наприклад, Samsung і IKEA.

Робота на бирже фріланса

Після реєстрації користувач може виконувати завдання за винагороди. Є як безкоштовні сервіси, так і біржі. Де перед початком роботи потрібно зробити внесок. На сайтах представлені різні типи завдань. І до найбільш затребуваним відносяться:

 • Транскрибация аудіозаписів і відеороликів;
 • Робота з текстовими файлами (редактура, рерайт і написання статей);
 • Створення логотипів і банерів для компаній;
 • Розміщення відгуків та рекламних оголошень;
 • Створення розсилок;
 • Оформлення слайд-шоу.

Створення та ведення груп в соціальних мережах

Робота включає в себе написання постів, пошук зображень, відеоматеріалів і музики. Цей спосіб не дозволить добре заробляти самостійно з першого дня. Тому що для отримання прибутку необхідно спочатку зробити співтовариство відомим.

Але коли на групу підпишеться кілька десятків тисяч користувачів, можна почати продавати рекламу. Дохід адміністратора такого співтовариства становить від 2000 до 20000 грн. І при цьому в день на таку роботу йде від 2 до 4 годин. Або можна займатися просуванням групи, яка вже популярна.

Інфобізнес

Він має на увазі продаж користувачам корисних для них матеріалів. Це можуть бути курси, тренінги або чек-листи з якої-небудь ніші.

Але щоб такі продукти мали попит, треба бути експертом в галузі. Припустимо, дівчина-професійна гімнастка. Тому вона може запропонувати цільовій аудиторії свого блогу курси по розтяжці. Плюс такого методу в тому, що дохід тут досягає декількох мільйонів грн на місяць.

Створення блогу

Виберіть відповідну платформу. В якості майданчика вийде використовувати відеохостинг Youtube або Instagram. Але також прибуток приносить ведення письмових блогів.

Ми вже розповідали про те, як заробити на блозі. Тому сміливо переходите в цю статтю, якщо хочете дізнатися більше інформації. Але не поспішайте йти з цієї сторінки. Тому що зараз ми покажемо як заробляти самостійно без Інтернету.

Читайте також: Перегляд реклами за гроші.

Способи самостійного заробітку без Інтернету

Оператор служби підтримки

Щоб приступити до такої роботи, потрібно мати чітку дикцію і грамотну мову. Робота полягає в основному у веденні переговорів з клієнтами. Але і надання техпідтримки користувачам - важлива його частина. Оператори потрібні в:

 • Таксопарки;
 • Торгові компанії;
 • Колл-центри;
 • Служби психологічної допомоги.

На такій посаді заробляють від 6 до 12 тисяч грн. Але багато компаній пропонують премії та відсотки. Тому найуспішніші співробітники отримують куди більше грошей.

Збірка і упаковка товарів

Робота передбачає фасування дрібниць (сувенірів, гудзиків) своїми руками. І упаковку всього цього в посилки. Такі співробітники потрібні різним кур'єрським службам. Тому знайти таку роботу буде досить просто.

Але варто розуміти, що великі гроші там не заробити. Тому що праця це досить простий. Але все ж якісь гроші заробити там можна. І мінімальний заробіток становить 5000 грн.

Створення сувенірної продукції

Працюючи на дому, можна займатися виготовленням виробів ручної роботи. Така продукція затребувана, її замовляють в якості подарунка на день народження. Попитом користуються брелоки, прикраси з бісеру, м'які іграшки.

Моя схема заробітку в інтернеті

За 6 років роботи в інтернеті я знайшов для себе найзручнішу схему заробітку.

1 крок: Отримати навички

Спочатку я навчився різних навичок: писати текст і сео статті, обробляти відео, обробляти фото/картинки, створювати сайти, просувати сайти.

2 крок: Застосувати на чужих проектах

Робити одразу свої проекти я не міг, бо потрібні були гроші для життя. Тому спочатку я відпрацьовував навички на чужих проектах, тобто просто був фрілансером, котрий робить якусь роботу в інтернеті за гроші.

3 крок: Свої проекти

Я розумів, що все життя на когось працювати я не хочу, і потрібно робити свій бізнес. Проаналізував що найбільше мені подобається і вирішив що робитиму свої сайти і на них зароблятиму.

4 крок: Заробіток з кількох джерел

Я вирішив не тільки зробити кілька сайтів, але і з кожного сайту отримувати дохід з декількох джерел, тим самим я диверсифікую доходи і ризик разом втратити все менше. Заробіток із сайтів йде з:

 • партнерок
 • прямий реклами
 • контекстної реклами
 • також я ще іноді продовжую роблю сайти на замовлення

Поки що така схема мене влаштовує. Доходи можуть бути будь-якого масштабу, залежить від того, скільки сайтів у мене буде і як добре їх розкручу.

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити