Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити жінці домогосподарці в мережі без досвіду

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота для домогосподарок

З цього матеріалу ви зможете дізнатися про додатковий заробіток для жінок на дому. Хоча ще з давніх часів вважалося, що кар'єрне зростання і робота — чоловіча доля. Чоловіки, це здобувачі, а жіноча роль полягає в зберіганні домашнього вогнища. Жінка повинна забиратися в будинку, готувати їжу і займатися вихованням дітей. Ну і природно, завжди чекати повернення чоловіка. Колись це дійсно було так, але часи змінилися, а з ними помінялися і людські стереотипи.

 Жінці зовсім необов'язково виконувати обов'язки, визначені їй долею. Багато представниць жіночої статі не хочуть бути просто домогосподаркою, а працювати у вільний час нарівні з чоловіком і мати свій дохід. В інтернеті можна знайти безліч віддалених вакансій і спокійно поєднувати роботу з домашніми обов'язками. Також можна швидко освоїти нову професію і проходити навчання, здаючи іспити вдома. При цьому, встигаючи, приготувати вечерю і пограти з дітьми.

Ця стаття присвячена домогосподаркам, які шукають додаткове джерело доходів, куди не потрібно вкладати кошти і попередньо проходити навчальні курси. Інтернет давно став джерелом самореалізації, а для жінок це ще й реальний спосіб заробити грошей. Це хороша перспектива для багатьох дівчат. Не потрібно рано вставати на роботу і сидіти півдня в офісі. Працюйте з дому і отримуйте від цього задоволення. Хто знає, може кар'єра в мережі це доля і в майбутньому ви відкриєте для себе новий талант.

Чи можливий заробіток для домогосподарки в Інтернеті

Майже кожен, хто знайомий з Інтернетом, знає про можливість онлайн заробітку. Останнім часом він стає все доступнішим і популярнішим. Тепер можна заробляти гроші, не виходячи з дому або сидячи в улюбленій кав'ярні. Але через велику кількість варіантів віддаленого підробітку варто розуміти суть кожного способу, тому що не всі вони є вигідними. А деякі взагалі є насправді не заробітками, а схемами шахраїв.

Тому в даному матеріалі будуть розкриті особливості для отримання реального доходу з Інтернету для кожної людини, в тому числі і для домогосподарок. Упевнений, що завдяки порадам, які я описав нижче, точно зможе почати заробляти будь-яка жінка наприклад в декреті. Адже вдома можна заробляти гроші не тільки як додатковий дохід, але і як основний. Але до сих пір деякі люди не довіряють схемам заробітку в мережі через непросвіченість в даній сфері.

Люди можуть дотримуватися думки, що в Інтернеті одні шахраї, і що нормальних грошей тут не заробиш. Але це лише твердження недосвідчених користувачів, які навіть не намагалися толком почати заробляти онлайн. Або відразу ж кидали на самому початковому етапі.

Заробляти в мережі можна і потрібно навіть в разі, коли дівчина знаходиться в декретній відпустці, або у людини всього пару вільних годин протягом дня. Отримувати гроші завдяки Інтернету може абсолютно будь-яка людина, навіть без будь-яких навичок. Для роботи з дому потрібен тільки комп'ютер або ноутбук і, звичайно, підключення до Інтернету. На цій сторінці розглянуті найдоступніші і прибуткові варіанти заробітку для домогосподарок і всіх, хто хоче заробляти в мережі.

Переваги заробітку для жінок сидячи вдома

Зараз люди діляться на 3 типи. Частина взагалі не вірять, що в інтернеті можна заробити гроші. Є ті, хто знають, що можна в Інтернеті мережі, але бояться почати. Також багато хто хотів би працювати домашніх умовах, але не знають з чого почати. Варіанти віддаленої зайнятості наприклад, відмінно підходить для матусь в декреті.

Адже не можна зовсім маленьку дитину залишити одного, за ним потрібно ретельно дивитися. І до приблизно до 3 років малюка - мама змушена бути вдома, а не на роботі. Звичайно, вона може працювати віддалено, якщо її робота дозволяє. А якщо ні, то що робити? Ось тут вже на допомогу і приходить Фріланс - він же заробіток в Інтернеті.

  • Фрілансери можуть вибудувати свій день так, як зручно, розпорядившись всім часом і розподіливши його і на роботу, і на домашні справи, і на дитину або відпочинок.
  • Дуже зручно жінці самій заробляти, щоб виконувати свої бажання і радувати себе і при цьому не шкодити бюджету для сім'ї і дитини.
  • Економія грошових коштів і найціннішого ресурсу — часу на ранкові підйоми, збори і дорогу.
  • Фріланс також підходить для людей з проблемами зі здоров'ям через зручність почати працювати в будь-якій точці, де є інтернет.
  • Самозайнятість підходить ще тим, які не люблять довго перебувати в суспільстві. Вони можуть нервувати і не справлятися з роботою. А заробіток на дому відмінно їм допомагає проявити свої здібності в тиші і спокої.

В основному домогосподарки сумують за соціумом, і звичайно вони хочуть збільшити свій дохід, щоб вийшовши в світ, справити на всіх враження. Вчені довели, що дівчата частіше не люблять бути домогосподарками. У них виникають думки, чим зайнятися щоб заробити, падає самооцінка і впевненість в собі від того, що вони тимчасово не можуть вийти на роботу. Так що самозайнятість відмінно доводить жінці, що у неї багато здібностей, щоб розвиватися і заробляти гроші своїми руками.

Додаткові способи заробити домогосподарці

Є багато методів заробити через Інтернет з якими може впорається не тільки домогосподарка, а й пенсіонер, і підліток тут зможе підзаробити. А отримувати дохід при цьому можна як на основній роботі навіть без вкладень. Далі ви дізнаєтеся про багатьох прибуткових сайтах і способах, які доступні всім користувачам мережі, а також відзначені реальні суми доходи, які можна буде на них заробити.

Виконання простих завдань в Інтернеті

Прості завдання в Інтернеті не приносять багато доходу. Але на дрібні покупки можна сміливо розраховувати. Тому що це самий нескладний варіант заробити собі на життя. Для того, щоб таким методом заробітку скористатися, необхідно зареєструватися на сайті з різними категоріями завдань для користувачів Інтернету. Потім можна із запропонованих варіантів вибирати найбільш підходящий і виконувати його за грошову винагороду.

На таких сайтах як букси, можна вибрати абсолютно різні доручення: реклама, поставити лайк, написати коментар, заробіток на реєстраціях, просувати чужі сайти. Саме такий варіант може дати поштовх розвитку вашого заробітку не виходячи з дому і надихнути на пошук більш складних і дорогих замовлень. Гроші на цих сайтах можна навіть заробити, якщо просто перейти за заданим посиланням або подивитися невелике відео.

Коли людина тільки заробила свої перші гроші на дрібних завданнях рекламодавців, йому хочеться більше розвиватися і відкривається зовсім інший погляд на роботу і життя. А вивести гроші з поштовиків можна або на електронний гаманець, або на карту. Звичайно, спочатку доведеться накопичити мінімальну суму для заявки на виплату, зробити це можна буквально за кілька хвилин. У кожного проекту свої умови з комісіями.

Socpublic.com - це один з найбільш затребуваних сайтів для заробітку на простих кліках. Він оплачує такі завдання як переходи по сайтах, коментування, лайки, репости, підписки в соцмережах та інше.

Seosprint.net - він також є не менш відомим кліковим спонсором. Він був створений ще в 2010 р.і на ньому зареєструвалося більше 1 млн людей. Гроші тут можна виводити через Мані гаманець, Ківі та інші звичні електронні платіжні системи від 0.20 $. Баланс виконавця на проекті відображається в доларах.

Так як завдання на цих сервісах доручення занадто прості, то багато грошей на них зазвичай не заробиш. Але воно точно годяться для підробітку починаючому манімейкеру. Адже попрацювавши кожен день по 2-4 години, можна в місяць заробити 1200-2000 грн.

Ще отриманий досвід на таких сервісах корисний тим, що вже на більш дорогих біржах в майбутньому вам буде легше орієнтуватися. Але реальний факт в тому, що довше 1-2 місяців тут сенсу працювати немає і краще вже почати замислюватися про інші схеми заробітку.

Проходження опитувань за гроші

Це цікавий вид заробітку, тому що всі анкети після реєстрації на сайті будуть приходити вам на пошту. Вам залишається тільки пройти дані питання. Але запрошення на опитування приходять вузькому колу, а значить анкет кожен день не чекайте. Вони будуть приходити 5-10 разів на місяць з одного опитувальника. Цей варіант відмінно підходить як додатковий заробіток.

vlasnadumka.ua - анкетування відбувається абсолютно на різні теми. Опитування в основному проводять великі компанії. Вартість проходження одного опитування - від 60 грн. А також серед активних учасників часто розігруються подарунки. Гроші нараховуються вам на рахунок відразу після проходження тесту. А потім їх можна вивести собі на карту, мобільний номер або перевести в благодійний фонд.

opinion.com.ua - ще один відомий опитувальник, він досить приємний і зручний в роботі. Щоб отримати гроші, тут для початку потрібно зареєструватися, потім користувач тільки за внесення особистих даних має право відразу отримати бонус у вигляді 80 грн. а вивести гроші можна на телефон або гаманець. Опитування проходять досить часто, заповнення коштують від 25 грн.

Підіб'ємо підсумок для заробітку грошей на опитуваннях. Щоб почати, потрібно знайти перевірені сайти з опитуваннями за гроші і зареєструватися краще одночасно на декількох з них. Потім детально заповнити інформацію про себе. Далі відповідати чесно на всі питання, що приходять поштою.

Бажано брати активну участь у всіх висланих опитуваннях.Якщо заходити на опитувальник рідко, можна втратити рейтинг і тоді запрошень будуть менше. Оплата за заповнення залежить від складності і часу його проходження. Якщо відразу заробляти з 3-5 сайтами, то можна в місяць отримати близько 1200 грн.

Написання платних відгуків та коментарів

Така діяльність потрібна продавцям для залучення активності до своїх товарів. Вона полягає в тому, що людина на зазначеному Сайті залишає відгук на певний товар або послугу. Найчастіше просять написати, звичайно, позитивний коментар. Це навіть не настільки легке, як корисне заняття. Адже можна дізнатися про нові товари і всім приємно ділитися своєю думкою про будь-якому досвіді. Так що робота не сильно напружена.

Сьогодні вже дуже популярні інтернет-магазини, тому такої роботи ще буде дуже багато, адже всім потрібні гроші. Один позитивний відгук може зіграти на руку виробнику привівши багато нових клієнтів. Вашим завданням буде реєстрація на сервісі відгуків або біржі коментарів. А потім через свій профіль виконувати завдання і отримувати за це гроші.

На початку свого кар'єрного шляху на відгуках варто писати щодня 5-10 постів протягом декількох тижнів, ну а потім працювати, коли буде час. За перегляди Ваших коментарів, які ви залишите будуть нараховуватися гроші, плюс одноразова винагорода. Чим інформаційно багатше, чесніше і красивіше написаний відгук, тим більша ймовірність його набору переглядів і прочитання інших ваших постів.

Otzovik.com - вважається одним з найпопулярніших подібних сервісів. У нього велика відвідуваність реально зацікавлених людей. Це добре з того боку, що, якщо ви напишіть якісний відгук, можна отримати достатню кількість відгуку користувачів і відповідно доходу. І з іншого боку, це велика конкуренція. Кожен опублікований тут пост має свою ціну, так перегляд однієї публікації 1000 разів може принести 40 грн.

Також на платформі є разові бонуси за сам факт написання відгуків. Чим більше корисних фото, скріншотів і відео в повідомлення, тим вище буде його затребуваність і оплата. Перші гроші з сайту можна виводити накопичивши 80 грн. А наступні виплати будуть вже від 40 грн, але будь-яка сума будуть йти до вас протягом 5 робочих днів і на електронні гаманці.

Qcomment - є досить відомою біржею накрутки коментарів у замовників і авторів. Вона створена для просування різних сайтів, каналів, груп і акаунтів із соціальних мереж. Для виконавців тут є можливість заробляти на написанні відгуків, коментарів і лайках. Найновішим користувачам надається спосіб заробляти на найпростіших завданнях: ставити лайки, робити репости, підписуватися, коментарі в соцмережах.

А щоб перейти до більш складних замовлень, потрібно пройти невеликий іспит, а саме написати тестовий відгук на задану сервісом тему, таким чином Адміністрація майданчика відсіває зовсім безглуздих користувачів. Зароблена сума йде до вас всього лише кілька годин, а не 5 діб, як в попередньому прикладі.

Відгуки, як зазначалося раніше, потрібні багатьом компаніям для просування свого бренду. Чим корисніше буде контент, тим більше грошей він принесе автору. А якщо будете писати нецікаві пости, то швидше за все рейтинг впаде, він також не будете стояти в перших рядках в отзовіков і пошукових систем.

Варто завжди писати про щось нове, коли там поки ще відносно мало відгуків. Корисно супроводжувати текст картинками і тоді результат праці не змусить себе довго чекати. Якщо активно розвиватися в даному напрямку, то можна скласти собі дохід в межах 2000-3.000 грн. в місяць.

Ведення особистого блогу в мережі

Уже кілька років це найпоширеніше і захоплююче заняття домогосподарок, що приносить непоганий прибуток. Головне придумати про яку тему йтиметься, щоб зацікавити публіку. Люди, які ведуть особистий блог передають свій досвід іншим користувачам, спілкуються в чаті, відповідають на коментарі і на цьому заробляють.

Для отримання хорошого результату потрібно присвячувати багато часу веденню майданчика в Інтернеті. В основному блогери отримують дохід шляхом розміщення рекламних повідомлень або за участь в партнерських програмах. Розкрутивши своє онлайн дітище, будь-яка людина зможе залучити рекламодавців.

Текстовий блог - якщо жінка любить писати, то їй варто обов'язково завести особистий блог. Подумайте про створення позитивного контенту. Найпоширенішими темами є різні хобі, кулінарні блоги, виховання дітей, подорожі і Домашні тварини та ін.

Перед тим, як вибрати цікаву тематику, уважно прочитайте інструкцію про те, як правильно створити простий сайт. Потім потрібно його прикрасити барвистими фотографіями, цікавим шаблоном і почати вести, публікуючи корисні статті.

Інста-блог - якщо є ідеї та цікаві теми, ними можна поділитися в Інстаграме. Викладайте уривки відеороликів і фотографії, які показують передплатникам особисте життя і сімейні захоплення. "Інста-мами" давно вже стали на піку популярності. В основному їх заробіток зосереджений на рекламі товарів для малюків.

Ютуб-канал - зареєструвавшись на найвідомішому відеохостингу, можна викладати відео про особисте життя, ділитися з людьми цікавими історіями, розповідати відгуки про товари. А також ділитися різними навичками і знаннями. Для того, щоб створювати відеоролики зовсім необов'язково купувати дорогу техніку для професійної відеозйомки.

У мережі популярні блоги на саму різну тему. Головними героями можуть стати навіть домашні тварини (собаки, кішки, папуги і т.д.). Люди люблять сидіти в Інтернеті і дивитися на все підряд. Їм головне відволіктися від вантажать думок, а також відпочити після робочого дня. Все залежить від людини і його переваг. Намагайтеся вибирати нішу, тип контенту і платформу для публікацій яка більше до душі.

Продаж фотографій в Інтернеті

Робота полягає у виставленні в мережу і продажу власних фотографій. Робиться це через певні сайти, які називаються фотобанки або фотостоки. Якщо є інтерес до фотографій, вмієте вибрати потрібний ракурс, зловити незвичайний момент і знаходити гарний пейзаж, безумовно можна спробувати заробляти в цій сфері. Для цього знадобиться камера з гарною якістю, включаючи смартфони.

Такий заробіток може бути цілком успішним і бути одним з основних джерел сімейного доходу для будь-якої дівчини. Веб-художники також можуть заробляти на фотостоках, але це досить складний і довгий процес. Потрібно витратити багато сил на коригування зображення. На фотобанках зазвичай викладають унікальні фото з людьми, пейзажами, містами або якимись певними речами.

Самі фотостоки можуть заробити в співпраці з фотографами двома схемами: оплата за підписки і скачування певного знімка. У двох випадках відсоток йде авторам фото (30-70%). Фотографу щедро виплачують суму за всі скачування. Виходить, якщо розмістити один затребуваний файл, можна отримувати за нього гроші щодня. Тим самим власник забезпечують себе пасивним заробітком.

CanStockPhoto - за допомогою даного Сервісу Користувач може продавати не тільки унікальні фотографії, але і змонтовані відеоролики. Формат файлу повинен бути JPEG, дозвіл від 2-40 Мп.

Dreamstime.com - популярністю користується і цей зарубіжний фотосток. Це найдоступніший і прийнятний варіант для тих, хто зареєструвався на сайті зовсім недавно. Платформа не має завищених вимог до фотографій. Якщо вдасться продати фотографії можна виручити за це сотні доларів.

При стандартних умов автор може заробити від 0.7 до 3 $ за скачування. Якщо ж працювати в статусі "унікальний автор" сума може досягти 40 $ за знімок. Ціна зображення багато в чому залежить від того скільки фотографій автор зміг продати. Чим більше продажів, тим більше виходить заробітку.

Не потрібно ставати професіоналом для того, щоб робити фотографії. Знімайте все, що подобається. Також можна редагувати і малювати зображення за допомогою фотошопу. Їх вантажать у фотобанки і продають. Не можна назвати точний розмір доходу, який користувач зможе отримати на стоках.

При завантаженні аматорських фото з відпустки можна заробити від 10 до 100 $. Унікальні картинки від професіонала коштують набагато дорожче дохід може становити кілька тисяч доларів.

Заробіток на написання текстів для сайтів

Зараз затребувана віддалена професія, що отримала назву Копірайтинг. Суть полягає в написанні різних текстів для певних сайтів і соціальних мереж. Сфера діяльності цілком підійде домогосподаркам. Спеціальної філологічної освіти для роботи мати зовсім не обов'язково. Для освоєння професії потрібно володіти вмінням писати грамотні, складні тексти зі змістом, без води. Грамотність тексту і перевірка його на унікальність може здійснюватися за допомогою таких сервісів, як Главред і Орфограмка.

Писати текстовий контент слід від себе, скопійовані статті з сайтів відразу будуть виявлені за допомогою спеціальних програм, наприклад від біржі 2polyglot.com або Advego. Щоб перевірити матеріал на плагіат, потрібно його скопіювати і вставити в виділене віконце, після цього натиснути кнопку «Перевірка унікальності». Замовник завжди виставляє певні вимоги створюваному контенту. Зазвичай унікальність не повинна бути нижче 90%.

2polyglot.com - найпопулярніша біржа копірайтингу у замовників і початківців веб-авторів. З цим майданчиком можна заробити пристойний дохід без всяких попередніх тестів. Це велика, середньооплачувана біржа, на якій легко пройти реєстрацію, писати статті і тут же перевіряти їх на унікальність. Якщо виникнуть додаткові питання завжди можна зв'язатися з технічною підтримкою сайту. Чуйні співробітники протягом декількох хвилин дадуть відповідь і дозволять будь-яку проблему.

Це прекрасна можливість заробітку для жінок, що мають хоча б невеликий досвід в рерайтингу, копірайтингу та перекладах текстів. На платформі легко можна знайти замовлення і подати на нього заявку. Особливо сервіс добре підходить новачкам, які без особливих зусиль і навичок можуть попрактикуватися в цій затребуваній і прибутковій сфері.

Advego.com - це ще одна з головних бірж копірайтингу в СНД. Тут заробляють гроші за допомогою залишення коментарів і написанні статей на різну тематику. Крім цього, можна залишати відгуки на сайтах і виконувати ще безліч дрібних завдань від рекламодавців. Кожен день на проекті з'являються нові замовлення, які можна взяти в роботу і почати виконувати.

На сайті є замовлення, які може виконати будь-хто, без попереднього узгодження. Також на біржі часто проводяться конкурси, де можна виграти цінний приз.

Робота з текстами непоганий варіант віддаленого підробітку для дівчат, які вміють грамотно висловлювати думки, мають власну думку і прагнути до пізнання нового. Потрібно всього лише пройти реєстрацію на будь-який з бірж копірайтингу і взяти в роботу вподобаний замовлення. Замовник надасть на вибір тему з вимогами до матеріалу. В основному завдання копірайтера знайти в Інтернеті джерела, уважно вивчити їх і сформулювати переказ своїми словами.

Написати текст може практично будь-яка людина, але щоб отримувати пристойний дохід доведеться потрудитися над створенням якісного контенту. У багато все залежить від мотиваційних дій або працьовитості. Заробляти на таких майданчиках можна по-різному. Для новачків перший заробіток складе від 8-15 грн. за певну кількість символом — 1000 знаків без пробілів.

Згодом на біржі можна підвищити рівень знань і почати заробляти до 40 грн і вище хороші, якісні Тексти оплачуються від 400 грн. за кілька тисяч символів. Спробувати веб-Копірайтинг варто тим жінкам, хто любить писати і хоче освоїти професію письменника в Інтернеті. У будь-якому іншому випадку це заняття швидко набридне і перетвориться в рутинну роботу.

Повноцінна робота в Інтернеті фрілансером

Це одна з найбільш стійких віддалених робіт, яка охопила мережу вже найдовше. Одна з головних переваг фрілансу - не треба рано вставати, плюс не перебувати цілий день в задушливому офісі. Можна працювати з дому, Вибравши для себе зручний графік. Вакансій безліч: програміст, обробка фотографій, монтаж відео, перекладач, заробіток на наборі тексту, робота коректором, репетитором і т.д. ця діяльність дуже різноманітна, перспективна і добре оплачувана.

Для роботи фрілансером не потрібно оформляти трудовий договір або їхати у відділ кадрів. По суті, наприклад веб-дизайнери взагалі можуть не їздити в офіс, адже для того щоб розробити логотипи цілком можна перебувати вдома, маючи доступ до Інтернету. Репетитори можуть проводити заняття через відеозв'язок т. д. Ну і звичайно завдяки своїм масштабам, створено багато бірж для роботи фрілансером.

freelancehunt.com - тут можна знайти вподобану вакансію будь-якому починаючому фрілансеру, а також без особливих зусиль виводити зароблені кошти. Біржа задіє система захист прав, як замовника, так і виконавця. У стрічці доручень, поруч з кожним замовленням написано час виконання, оплата і основні вимоги. Мобільний аналог сервісу можна завантажити за допомогою програми на Андроїд або iOS. Замовлення щодня оновлюються і з'являються нові цікаві вакансії.

fiverr.com - являє собою зарубіжний інтернет-магазин різних Фріланс-послуг. Зареєструватися може кожен бажаючий абсолютно безкоштовно. Послуги тут мають однакову фіксовану ціну від 5$., комісія становить до 20%. Користувач тут пропонує свої послуги і чекає відповіді від замовника. Робота може бути будь-який, наприклад написання текстів, створення унікальних логотипів, переклади, дизайни та ін.заробіток на цій біржі підійде, як новачкові, так і досвідченому фрілансеру.

Домогосподарки, які проводять багато часу в стінах будинку, можуть спокійно почати працювати віддалено і заробляти реальну зарплату через Інтернет. Адже зараз в мережі дійсно таяться величезні можливості. Це і серйозний дохід, захоплюючі завдання і деякі ризики якщо захоплюватися схемами з вкладеннями. Віддалені професії не вимагають особливих знань прямо зараз, заробляти можна в будь-який момент, варто тільки захотіти.

Висновок + відео

Робота на дому - це унікальна можливість для домогосподарок стабільно заробляти і отримувати задоволення від роботи. Цінуються такі якості, як завзятість, працьовитість і креативність. Почніть працювати вже зараз, щоб в майбутньому вийти на більш прийнятний дохід і найголовніше отримуйте задоволення від отримання нових знань і можливостей.

Сподіваюся, стаття була корисною і надихнула вас прямо зараз піти почати заробляти гроші в Інтернеті. Адже Фріланс доступний кожному!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити