Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота для лікаря в Інтернеті - всі варіанти

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота для лікаря в Інтернеті

Фріланс і підробіток в Інтернеті в останні роки стали набирати все більшої популярності. Інтернет рясніє вакансіями, намагаючись залучити віддалених фахівців. Але найвищий дохід обіцяють тільки тим, хто є справжнім висококваліфікованим професіоналом. І, на подив деяких працівників охорони здоров'я, їх спеціалізація займає одне з перших у списку найвищої оплати праці за наймом в Інтернеті.

Робота для лікаря в Інтернеті може стати дуже прибутковою підробітком, або ж взагалі постійною роботою. А також, робота для лікаря в Інтернеті прекрасно підійде тим співробітникам, які знаходяться в декреті або в складному фінансовому становищі.

Тут ви знайдете багато розгорнутої інформації із зазначенням необхідних джерел. Вона допоможе вам зрозуміти з чого починати і на що можна розраховувати лікаря, який перейшов на віддалену роботу.

Як лікар може заробляти в Інтернеті

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що в інтернеті можна заробити справжні гроші, то ми вас запевняємо — можна. Іноді навіть більше, ніж ви заробляли в лікарні сидячи на прийомі. Але щоб ви могли в цьому остаточно переконатися ми розглянемо всі методи заробітку для лікаря онлайн.

Онлайн-консультації пацієнтів

Комусь може здатися що це мало кому цікаво, особливо за гроші. Але насправді консультації від лікарів в Інтернеті мають дуже великим попитом. Люди готові платити за анонімність, до того ж, з грошима в Інтернеті розлучитися легше, ніж в житті. Також не варто забувати, що до багатьох лікарів стоїть довга черга і не всі готові чекати кілька тижнів.

А ще є така категорія людей, яка і так все шукає в інтернеті, часто натикаюся на другосортні поради. А якщо на допомогу їм прийде справжній лікар, це може дійсно допомогти людині. З його допомогою з'явиться можливість не погіршити своє здоров'я народними методами лікування.

Надавати консультації можуть практично всі лікарі, головне щоб хвороба не вимагала огляду. Це і неврологи, і психотерапевти, і дерматологи, і багато інших. Але якщо прийом все ж вимагає огляду, попередьте людину про те, що йому все одно необхідно пройти огляд в своєму місті. Добре, якщо ви перебуваєте в одному населеному пункті.

Вартість за подібні послуги лікар встановлює сам. Прайс може бути як до 50 грн за 20 хвилин консультації, так і 200 грн.

Платформи для консультування

Для початку варто розуміти, що шахраям в цій сфері не місце. І не тому що ми так сказали. А просто тому, що на онлайн майданчиках для консультування ведеться досить висока конкуренція серед фахівців різних рівнів. Тому якщо в вас запідозрять шарлатана — він відразу втратить доступ до цього виду заробітку онлайн.

Ваш дохід буде залежати тільки від двох факторів: вартості за послугу і кількості пацієнтів. Обидва ці фактори будуть з часом рости в тому випадку, якщо ви надаєте якісні послуги. Тоді клієнти будуть залишати позитивні відгуки, а Ваш рейтинг / статус буде збільшуватися.

Список платформ в Інтернеті для платних консультацій у лікаря:

 • Платформа Telemed24
 • Doctor Online від Київстар
 • Medikit
 • Likar Online

Якщо ж ви налаштовані серйозно і вирішили повністю піти в онлайн — кращим способом для продали послуг стане власний сайт. Він допоможе заявити про себе і зробити ім'я лікаря. Також даний варіант хороший для тих, хто не хоче працювати на кого-небудь і залежати від посередників. На здійснення будуть потрібні початкові вкладення і значно більше часу. Але після закінчення складного періоду становлення, не ви будете працювати на сайт, а він на вас.

Партнерство з компаніями

Партнерство передбачає свого роду рекламу. Це відгук лікаря про будь-якому препараті або обладнанні, за який він отримує оплату від продає компанії. До цього варто поставитися дуже акуратно. Адже якщо ви будете рекламувати неякісні товари, в дії яких не впевнені, що постраждає ваша репутація і рівень довіри до вас.

Це можуть бути різні компанії. Іноді вони знаходять лікарів самі, іноді навпаки. Найбільшим партнером для лікарів є сайт Амазон.

Що входить в партнерство

Це може бути просто розміщена реклама на сторінці лікаря з вказаним посиланням для переходу до покупки. Але цей варіант можуть розглядати лише лікарі, які ведуть активне онлайн життя. Тому як аккаунт, на який підписано мало передплатників не буде цікавий партнерським компаніям. У свою чергу компанія може розмістити інформацію або ролик про лікаря, що також дасть йому популярність.

Короткі консультації

Тут необов'язково мати аккаунт. Можна проводити короткі консультації, будучи представником компанії, заодно розповідаючи про продукт. В даному варіанті лікар не сам встановлює прайс. Зазвичай, він отримує обумовлений відсоток з кожної консультації або фіксовану ставку.

Думка експерта

Іноді компанії запрошують експертів, щоб вони висловили свою думку про продукт. Це невеликий уривок, який вставляють в інформаційне відео або рекламний ролик.

Яке буває онлайн-партнерство

Існує безліч сайтів, передбачених для укладення партнерства з лікарями. Суть полягає в тому, щоб лікар розмістив реферальне посилання у себе. І коли пацієнти перейшовши за цим посиланням поставлять питання-лікар отримає відсоток. Зазвичай він становить 25% від загальної вартості. Крім того, якщо за вашим посиланням перейде лікар і буде також здійснювати роботу за допомогою партнерства — ви отримаєте % з його доходу.

Клініки

Такий спосіб працює і з очними прийомами пацієнтів в медичних клініках. Наприклад ви маєте сайт або блог на медичну тематику. Ви укладаєте договір і розміщуєте у себе рекламний банер або посилання. Коли ваші читачі перейдуть за посиланням і оплатять очне відвідування в клініку, ви отримаєте свій відсоток. Зазвичай це близько 50% (80-120 грн) від повної вартості прийому.

Фармацевтичні та косметичні компанії

Партнерство пропонують і фарма-компанії. З умовами партнерства ви можете ознайомитися перейшовши на сайти фармакологічних компаній. Не залишилися осторонь і косметологічні компанії. Якщо ваша спеціалізація так чи інакше пов'язана з красою, то ви можете стати партнером косметологічної компанії.

Корпоративні програми

Багато компаній пропонують своїм віддаленим співробітникам знижки на проходження лікування і на планові огляди. Обов'язково уточніть цей момент при укладенні договору про партнерство.

Які компанії для партнерства шукати

Це можуть бути люди, які ведуть блог про здоров'я, мають канал на YouTube на медичну тематику, власники медичних сайтів. Знайдіть кілька таких людей і запропонуйте їм партнерство.

А також ми наведемо посилання де ви можете укласти партнерство:

 • Sprosivracha;
 • ILMed.

Неочевидні способи онлайн-заробітку для лікаря

Які ще є види діяльності, на яких лікар може отримувати додатковий дохід? Розглянемо неочевидні варіанти заробітку в Інтернеті для лікарів.

Написання статей

Якщо ви маєте закінчену медичну освіту, то можете спробувати себе в сфері копірайтингу. Копірайтери-це люди, які пишуть інформаційні статті в Інтернеті на замовлення. Автори, які маю медичну освіту дуже високо цінуються на ринку статей. Їм готові платити досить високу ставку. Але, щоб бути копірайтером потрібно:

 1. Уміння послідовно і цікаво викладати свої думки і описувати предмети, речі, якості, почуття.
 2. Робити це грамотно.

Спробувати себе в ролі копірайтера може будь-хто. Для цього необов'язково мати спеціальної освіти. Потрібно лише добре розбиратися в темі, в якій ви збираєтеся писати.

Знайти перші замовлення можна на наступних текстових біржах і сайтах:

 • Advego;
 • 2polyglot.com;
 • uatxt.com;
 • text.lviv.ua.

Для цього потрібно зареєструватися як автор, а потім Знайти замовлення на свою тематику. Статті необхідно правильно оформляти і структурувати. Зазвичай замовник надає вимоги і дає технічне завдання (ТЗ). Щоб розібратися в тонкощах копірайтингу подивіться навчальні відео в блозі Данила Шардакова.

Блоги та подкасти

Питання по темі здоров'я і лікування завжди дуже актуальні серед населення. Але не всі готові йти на прийом до лікаря. Багато хто звертається в Інтернет, щоб отримати загальні або більш вузькі знання з теми, що цікавить. Серед джерел, де люди шукають інформацію можна виділити YouTube (відео) і подкасти (аудіо).

Це не найшвидший спосіб заробітку для лікаря, проте при правильному розвитку і рекламі можна заробити пристойні суми. Заведіть блог або подкаст. Знімайте відеоролики на цікаві теми і відповідайте на поширені запитання. Також можна висвітлювати повсякденне життя і несучі проблеми лікарів.

Якщо ви робите якісний контент, то показник переглядів буде підвищуватися. А на відвідуваних каналах можна заробити на рекламі від спонсорів.

Платні відповіді на форумах

Ще одним варіантом додаткового заробітку для лікарів, є відповіді на тематичних форумах за гроші. Наприклад, така можливість є на сайті Med Oboz. Щоб почати заробляти на відповідях, потрібно авторизуватися. Обов'язково вкажіть свій досвід, освіту, ім'я та фото. У більшості випадків лікарям навіть не потрібно особисто спілкуватися з тими, у кого є питання. Вони просто відповідають в режимі онлайн. Як правило, це невеликі питання, відповіді на них не займуть багато часу.

Курсові роботи на медичні теми

Ви можете писати курсові роботи для студентів онлайн, отримуючи за це гроші. Для цього подайте приватне оголошення на одній з вищевказаних текстових бірж або на біржах фрілансу, за типом Freelance.ru і Fl.ru. Якщо ж ви впевнені в своїх силах — можна попроситися в штат вже сформованої команди авторів. Подібні замовлення виконують такі компанії, як напишемо (тут працює безліч конкуруючих між собою авторів), Автор24 і Заочник.

Медична транскрипція

Це не найпростіший спосіб отримати додатковий дохід для лікаря. Цей метод також відповідає на питання "Як заробити студенту медику?”. Для цього будуть потрібні лише хороші знання медичних термінів, комп'ютер та інтернет.

Робота полягає в тому, щоб розшифровувати аудіо/відео в яких присутні будь-які медичні висновки, терміни. На них записані голоси лікарів, і зрозуміти їх простій людині, яка не має медичної освіти буде дуже складно. Робота повністю віддалена, і, найчастіше, добре оплачується. Подібні вакансії можна знайти на будь-якій платформі з пошуку роботи.

Як лікарю почати працювати онлайн

Якщо ви збираєтеся проводити онлайн консультації, то необхідно розуміти, що для цього буде потрібно. Не можна просто включити відео і відповідати на питання стривожених людей сидячи в халаті на тлі дітей, які виконують домашню роботу. Консультації по Скайпу тягнуть за собою деяку підготовку і відповідальність.

Перед початком консультації надіньте чистий одяг і (бажано) медичний халат. Це допоможе розташувати пацієнта. Переконайтеся що приміщення добре освітлено. Також важливо проводити консультації по відеозв'язку тільки в приміщенні, де більше нікого немає. Оскільки людина, яка звернулася за консультацією до лікаря онлайн очікує, що його проблема і особистість залишаться анонімними.

Необхідне технічне обладнання

По-перше, вам звичайно знадобиться комп'ютер або ноутбук. Для гарної чутності і чіткої картинки також необхідно придбати мікрофон і веб-камеру. Також вкрай важлива якість зв'язку. Тому перш ніж приступати до віддаленої роботи, перевірте якість вашого інтернет-з'єднання. Якщо ваш Інтернет не дотягує до потрібних показників-потрібно змінити провайдера або тариф. Не повинно бути ніяких перебоїв і глюків при передачі картинки через відеозв'язок.

Якщо ж ви збираєтеся проводити консультації через камеру телефону, то також переконайтеся в якості картинки і інтернет-з'єднання. Перед консультацією не забудьте зарядити телефон до 100%, щоб уникнути раптового переривання консультації.

Організація робочого часу: корисні поради

Ніколи не проводьте консультації будучи втомленим. Складіть свій робочий графік таким чином, щоб під час спілкування з пацієнтів ви змогли максимально продуктивно відповісти на питання пацієнта. Для кожної людини режим індивідуальний. Більш того, багато лікарів, крім підробітку онлайн, мають основну роботу. В такому випадку визначте в які години ви б могли проводити консультації. Це має бути вільний час, але не час, коли ви вже не в силах надавати якісну допомогу.

Якщо ж ви плануєте працювати тільки онлайн, то краще виділити під цю діяльність ваші найактивніші години. Визначте цей час і складіть графік на тиждень. Намагайтеся дотримуватися графіка, навіть якщо присутні скасування і переноси консультацій. В іншому випадку, якщо йти на поступки всім, що ви будете працювати протягом усього дня і до пізнього вечора. А це малоефективно і не працює в довгостроковій перспективі.

Як скласти ціну на свої послуги

Все залежить від вашого досвіду і спеціалізації. Наприклад психотерапевт на початкових порах може встановити суму в 600 грн за 1 прийом, а в міру підвищення досвіду збільшувати суму до 1.500 грн. У той же час репродуктолог може запитувати від 1000 грн за 30 хвилин спілкування з пацієнтом. Все дуже індивідуально. В першу чергу зверніть на ціни інших фахівців з вашої спеціалізації, які надають подібні послуги.

У перші місяці краще встановити середній цінник. Це допоможе напрацювати клієнтську базу та відгуки. Але пам'ятайте, що для цього ви повинні надавати максимально якісні і корисні консультації. Не потрібно брати плату за 30 хвилин і 10 з них налаштовувати камеру. Далі, у міру накопичення досвіду і довіри можна поступово підвищувати вартість на свої послуги.

Плюси роботи для лікаря онлайн

Найочевиднішим плюсом в роботі в режимі онлайн для лікаря, звичайно є заробіток. На жаль в Україні лікарі отримують незаслужено низькі зарплати. Це дійсно так. І саме тому лікарям доводиться шукати інші способи заробітку. Але завдяки інтернету у лікарів з'явилася можливість забезпечувати гідне життя своїми цінними знаннями.

Які ще плюси можна виділити при роботі лікаря онлайн:

 • Високі ставки по оплаті у всіх сферах, від написання статей до роботи над курсовими і веденням прийому онлайн.
 • Можливість надавати дійсно актуальну мед.допомога, без витрати часу на безглузді і часом дурні стандарти.
 • Індивідуальний, комфортний графік роботи.
 • Можливість швидко і комфортно заробляти гроші чесною працею і реальними знаннями.
 • Можливість працювати максимально продуктивно, надавати допомогу при цьому не відчуваючи, що це не варто ні гроша.

Скільки може заробляти лікар в Інтернеті

Лікар в мережі може заробляти як 8.000 грн, так і 30.000 грн. На суму впливає термін роботи лікаря онлайн, кваліфікація, популярність імені. На початку шляху навряд чи вийде заробити більше 12.000 грн. Але враховуючи, що є прямий шлях для підвищення доходу, цілком можна перейти в онлайн, поступово підвищуючи свій дохід. Не можна з упевненістю сказати що всі лікарі онлайн заробляють таку-то суму. Дохід залежить ще й від бажання лікаря перейти на роботу по мережі.

Лікар - це високоповажна і дуже затребувана професія. Наївно було б вважати, що попит є тільки в фізичних лікарнях. В Інтернеті його рівень, ймовірно, нітрохи не менше. А іноді навіть більше. Лікар повинен пристрасно любити свою роботу, але для цього необхідно отримувати за свою працю гідну оплату. Віддалена робота для лікарів допоможе підвищити свій дохід не виходячи з дому.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити