Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на комп'ютері, не виходячи з дому: ТОП-10 способів

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на комп'ютері

Привіт, шановні читачі ITstatti.in.ua. Комп'ютер, ноутбук або гаджет з виходом в Інтернет є майже у кожного. Хтось використовує можливості техніки для роботи і навчання, хтось спілкується з друзями, дізнається новини, дивиться фільми і слухає музику. Але майже всі рано чи пізно замислюються про те, як організувати заробіток на комп'ютері. Отримувати невеликі суми (до 4 тисяч на місяць) можливо без вкладень і спеціальних навичок. Для більш серйозного доходу потрібно пройти навчання і затратити певний час.

Додатковий заробіток на комп'ютері: основні напрямки

Існує безліч способів заробити за допомогою комп'ютера, але основних різновидів додаткового доходу всього чотири.

 1. Виконання так званих «простих завдань»: перегляд реклами, розшифровка капчі, участь в опитуваннях, реєстрація на інтернет-ресурсах за гроші, платні лайки, підписки та коментарі.

З такою роботою впорається будь-який користувач Інтернету; єдина умова - наявність вільного часу і стабільного виходу в мережу. Можна вибрати СНД ресурси (з них легше виводити зароблене), а можна співпрацювати і з зарубіжними майданчиками, які пропонують більш високу оплату.

За відгуками користувачів, в місяць можна заробляти до 0,6-1 тисяч грн за умови реєстрації відразу на декількох майданчиках. Зрозуміло, це небагато, але вистачить на оплату мобільного зв'язку, підключення до мережі та інших дрібних витрат.

Цей заробіток підійде підліткам і людям, які тільки освоюють ПК і всесвітню павутину, але надовго зупинятися на ньому не варто.

 1. Веб-дизайн і наповнення сайтів. Це більш складна робота, яка зажадає мінімального навчання і напрацювання навичок.

Мова не йде про серйозне програмування або копірайтинг. Спочатку доведеться навчитися створювати сайти на WordPress, Тільді або інших найпростіших платформах. Роботу з текстами рекомендують починати з рерайтингу — переробки статті-исходника за завданням замовника.

Свої послуги пропонують на біржах фрілансу; там же знаходять перші замовлення на найпростіші сайти і тексти.

 1. Створення і продаж всіляких навчальних курсів, майстер-класів, семінарів. Прекрасно підійде, якщо є досвід і вміння в рукоділлі, будівництві, вирощуванні рослин, фотографії — все залежить тільки від сфери інтересів і захоплень.
 2. Просування і продаж своїх послуг і виробів через Інтернет. Передбачається, що у людини вже є якийсь бізнес (або вміння), які він перенесе в мережу. Для цього буде потрібно власний сайт або бізнес-аккаунт в соціальних мережах, а з часом дистанційна підробіток може стати основним заробітком.

Найпростіше переходять на віддалений режим:

 • репетитор;
 • перекладач;
 • програміст;
 • дизайнер;
 • хенд-мейд майстра;
 • психологи.

Не варто очікувати великих заробітків в перші півроку-рік роботи. Цей час піде на пошуки замовників, вдосконалення умінь і навчання.

ТОП-10 способів заробітку на ПК або ноутбуці

Розглянемо кожен спосіб заробітку на комп'ютері докладніше.

Спосіб 1. Платні дії в соціальних мережах, кліки, перегляди реклами за гроші

Для того, щоб почати заробляти на виконанні простих завдань, необхідно зареєструватися на спеціальному сайті (їх називають поштовики або букси), завести електронний гаманець і вибрати завдання на свій смак.

Після того, як дія виконана, на рахунок приходять гроші. Перевести в готівку заробіток можна після досягнення певної мінімальної суми. На кожному сайті вона своя; вибирати варто найбільш м'які умови: маленьку комісію і невелику суму виведення.

Завдання примітивні, виконати їх зможе навіть дитина:

 • підписатися на співтовариство в соціальній мережі;
 • завантажити гру або додаток;
 • перейти на сайт;
 • переглянути рекламу.

Багато часу вони не займають, але і оцінюються невисоко: від декількох копійок до декількох грн.

Спосіб 2. Проходження опитувань

Ще один простий варіант заробити гроші, маючи в своєму розпорядженні тільки комп'ютер з виходом в інтернет. За одне опитування платять від 4-8 до 40 грн, але в місяць приходять запрошення на 5-6 опитувань. Багато реєструються відразу на декількох майданчиках і за рахунок цього заробляють більше.

Досвідчені користувачі радять чесно і детально відповідати на питання анкет, а також не спотворювати свої персональні дані (відомості про вік, місце проживання).

Читайте також: Заробіток на опитуваннях - ТОП 20 кращих сайтів платних опитувальників.

Спосіб 3. Робота асессора

Термін! Асесор оцінює релевантність (відповідність) сайтів на сторінках пошукової видачі запитам користувачів.

Існують і інші види завдань: перевірити Інтернет-сторінку на наявність забороненого контенту, оцінити якість матеріалів на сайті. Вакансію асесора можна знайти на Яндекс.Толоці і деяких західних майданчиках.

Яндекс пропонує як тимчасовий підробіток, так і офіційне працевлаштування на повний робочий день. За умови роботи з дому це вигідно студентам, жінкам в декреті, людям з обмеженими можливостями.

Як стати асесором в Google - читайте за посиланням.

Спосіб 4. Інфобізнес

Існує кілька варіантів заробітку на власних знаннях.

 1. Створити власний навчальний курс або майстер-клас і продавати його через спеціальні майданчики або за допомогою таргетованої або контекстної реклами.

Попитом користуються матеріали, присвячені рукоділлю, фінансової грамотності і способам віддаленого заробітку, роботі з комп'ютерними програмами, будівництва. Свої навчальні курси є у більшості мотиваційних ораторів і практикуючих психологів.

Рекомендують одночасно випускати два курси: платний і безкоштовний. Це підвищить інтерес аудиторії і збільшити продажі.

 1. Навчальні програми розміщують в соціальних мережах і на відеохостингу YouTube. Спочатку це, як правило, безкоштовний контент; з часом розміщують платні відеоролики або текстові файли.

Розміщення на відкритих майданчиках дозволяє відстежувати реакцію аудиторії і вносити поправки в матеріали.

Спосіб 5. Заробіток на текстах

Вважається відносно простим і прибутковим варіантом заробітку на ПК або ноутбуці. Для того, щоб робити простий рерайт або писати нескладні інформаційні статті, необхідна висока швидкість друку, грамотність і вміння працювати з джерелами (Інтернет-ресурсами).

Для копірайтингу потрібно комп'ютер зі стандартним набором офісних програм і надійне Інтернет-з'єднання.

Спосіб 6. Ведення акаунтів і спільнот в соціальних мережах

Затребуваний і добре оплачуваний вид діяльності.

Термін! Адміністратор пабліку готує текст і картинки для розміщення на сторінці спільноти, відповідає на питання і модерує коментарі.

Для комерційних акаунтів в Instagram і Facebook часто потрібне вміння працювати зі спеціальними графічними редакторами і обробляти фотографії. Для просування в соціальних мережах знадобляться знання з інтернет-маркетингу, контекстної і таргетованої реклами.

У мережі достатньо безкоштовних навчальних курсів з SMM, складання контент-планів, просування товарів і особистого бренду в соцмережах.

Спосіб 7. Дохід від власного сайту, блогу, каналу

У мережі є безкоштовні майданчики для розміщення авторських матеріалів (текстових, відео та аудіо), на яких також можна заробити. Це не найшвидший, але перспективний і цікавий вид заробітку. Багато блоги і канали, які створювалися для власного задоволення і спілкування з однодумцями, приносять стабільний щомісячний дохід і перетворилися в повноцінні мережеві ЗМІ.

Якщо блог або сайт створюється в розрахунку на монетизацію, необхідно скласти грамотний контент-план, оптимізувати тексти по СЕО-параметрам, приділити увагу хештегам і коректному опису роликів.

Спосіб 8. Зйомка і обробка фото і відео

Авторські фото- та відеоілюстрації легко продати на спеціалізованих майданчиках. Власники сайтів із задоволенням купують і замовляють майстрам оригінальні картинки перш за все для того, щоб уникнути суперечок щодо незаконного використання авторського контенту.

Копірайтер або Розробник сайтів, вільно володіють програмами обробки зображень, завжди затребувані і можуть розраховувати на високу оплату праці.

Спосіб 9. Продажі через Інтернет

На безкоштовних дошках оголошень успішно продають і нові, і вживані товари. Продаж особистих речей-приємний бонус до основного доходу і можливість звільнити місце в будинку.

Реалізація товару (промислового виробництва або ручної роботи) на постійній основі — серйозний бізнес-проект, який ведуть не тільки через сайти безкоштовних оголошень, але і через маркет-плейси і віртуальні магазини.

Для продажу виробів використовують і спільноти в соціальних мережах. Особливо ефективний в цьому відношенні Instagram.

Спосіб 10. Дистанційна робота: диспетчер, консультант, співробітник колл-центру

Багато компаній не наймають працівників в офіс, а підбирають персонал для дистанційної роботи. Найчастіше це співробітники технічної підтримки, диспетчера, консультанти інтернет-магазинів. Поширений і проектний формат: дизайнера або програміста запрошують для виконання конкретного завдання, наприклад, створення сайту, оформлення книги або брошури, проведення рекламної кампанії.

Висновок + відео

Заробіток на ПК доступний кожному. Найпростіші завдання будуть цікаві новачкам і підліткам, а досвідчені професіонали зможуть отримати більш цікаву і добре оплачувану роботу. Роботу на ноутбуці або комп'ютері легко поєднувати з дистанційним навчанням, поступово підвищуючи свою кваліфікацію.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити