Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

16 способів заробітку на криптовалюті в 2024 році

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на крипті

 Криптовалюта існує вже дуже давно. Але лише останні кілька років вона повною мірою заявила про себе. Цьому грандіозному прориву особливо посприяв біткоін (що це?), адже саме на ньому деякі заробили собі цілий статок.

Існує близько 10 способів або напрямків в кріптоіндустріі, де для заробітку не потрібні ні знання, ні вміння, ні навіть вкладення. Спочатку поговоримо про них.

Заробіток на криптовалюті без вкладень

Тут важливо відразу правильно себе налаштувати і зрозуміти, що великих доходів чекати не варто. Сприймайте все, як знайомство зі світом криптовалют. Не зациклюйтеся довго на безкоштовних способах отримання токенів, а намагайтеся навчитися вміло в них вкладати час і гроші. Тільки так ви зможете дійсно стати багатшими.

1. Крани

Криптовалютні крани або простою мовою, сайти з безкоштовної роздачі криптовалют. Потрібно відвідувати сайт кожні 15-60 хвилин, вводити капчу і отримувати малу частину монети.

Читайте також: Біткоін крани — що це таке і як заробити на bitcoin кранах

2. Перегляд рекламних сайтів

Аналог буксів, де люди заробляють на кліках. Можна раз в день заходити на такі ресурси, переглядати всі посилання і отримувати невеликий крипто-прибуток.

Читайте також: Перегляд реклами за гроші в інтернеті – сайти і способи.

3. Участь в амбасадорських проектах

Після створення нової криптовалюти, розробникам потрібна її популяризація. Вони готові платити кожному за залучення нових інвесторів, але тільки своєю монетою, яка невідомо скільки буде коштувати в майбутньому.

4. Заробіток в якості партнера

Ваше завдання вибрати кран, біржу або будь-який сайт, де платять за залучення нових учасників і рекламувати проект на форумах, в соцмережах, на різних сайтах (блогах).

5. Браузерний Майнінг

Дуже специфічний спосіб заробітку криптовалюти, тому що розмір прибутку безпосередньо залежить від потужностей вашого комп'ютера. Такий Майнінг дуже шкідливий для процесора.

У 2017 році багато хто створювали Майнінг-ферми. Але зараз цей метод себе майже зжив.

6. Участь в онлайн іграх

Деякі ігри дають заробити криптовалюта без вкладень, але вивести зароблене не завжди просто. Найчастіше, Мінімальна сума для виведення коштів дуже велика, а якщо ні, то обов'язково варто «заглушка» (поки не поповниш баланс на таку суму, про вивід можеш забути або запроси активного реферала). Але є і нешкідливі ігри, як на зображенні нижче.

7. Заохочувальні бонуси

Є навіть такі сервіси, на яких можна давати поради, ділитися секретами і отримувати за це криптовалюту.

8. Написання постів

Пишіть цікавий пост, а вам платять частину монети за його розміщення і за перегляди, лайки іншими користувачами. Особливо виділяється сайт golos.io у цьому напрямку.

Скільки можна заробити: без вкладення грошей відчутно заробити на крипті не вдасться. Але навіть невелика сота частина монети в майбутньому може коштувати в десятки разів більше. Тому не поспішайте з її обміном на гривні.

Заробіток на криптовалюті з вкладеннями

Наступні способи заробітку на криптовалюті можуть не тільки швидко збагатити вас, але і залишити біля розбитого корита. Не сказати, що ризик величезний, але він присутній завжди, як і в будь-яких фінансових вкладеннях (інвестиціях, довірчому управлінні та ін.)

1. Торгівля на біржі (заробіток на різниці курсу)

Трейдинг - дуже поширений спосіб заробітку. Купуємо будь-яку криптовалюта і чекаємо, коли вона підніметься в ціні і тільки тоді продаємо. Можна почати з будь-якої суми.

Чим більше буде сума, якою ви збираєтеся торгувати, тим вище буде прибуток при вдалому результаті. Але якщо крипта постійно буде падати, в такому випадку — ви можете сильно постраждати в моральному і фінансовому плані.

2. Торгівля між біржами

Схожий спосіб. Тільки тепер потрібно купувати криптовалюту на одній біржі, а продавати на іншій. На тій, де курс, наприклад, біткоіна вище по відношенню до Фіату/ін.крипти.

На біржі не забудьте ознайомитися з комісіями і лімітами на операції.

3. Інвестиції на довгий термін

Дуже ризикований метод примножити свої кошти. Але якщо все піде як треба, то можна сподіватися на десятикратне або стократне збільшення капіталу всього за кілька років. Вибираємо, купуємо криптовалюту. І ні в якому разі не зберігаємо її на кріптобіржі, а виводимо на онлайн, а ще краще, на локальний (Exodus) або апаратний гаманець.

Головне - не панікувати, а то можна злити вкладення завчасно.

4. Самостійний Майнінг

Купуємо обладнання для Майнінгу і збираємо ферму. Готуємося отримувати великі рахунки за електрику і починаємо майнити біткоіни, лайткоін або інші монети. Новачкам рекомендують програму Криптекс. Промайнер використовують техніку ASIC.

У 2024 році цей спосіб себе майже зжив. Але якщо ви знайдете спосіб робити це ефективно, то є ймовірність отримати прибуток навіть тут.

5. Оренда потужностей або хмарний Майнінг

Орендуємо потужності чужих пристроїв (зокрема комп'ютерів, ферм) на термін від 1 року до 5 років і отримуємо відсоток від роботи обладнання. Зараз з надійних виділяють:

  1. Pool.Binance,
  2. Hashing24,
  3. Сryptouniverse,
  4. Okex.com/pool/,
  5. Genesis-mining,
  6. Nicehash.com,
  7. MinerGate.

Такі інвестиції можна назвати дуже ризикованими, де багато обману. В історії купа прикладів, коли користувачам обнуляли Хмари (Eobot та інші).

6. Інвестиції в IDO

Можна вкластися в нову криптовалюту і сподіватися на те, що вона виросте в ціні. Живий приклад - монета Stratis, вартість якої після IDO збільшилася в 1000 разів.

7. Партнерська програма з вкладеннями

Також можна інвестувати гроші в залучення нових учасників в крипто-проекти (біржі, крани, Майнінг та ін.) за допомогою платної реклами: контекстна (Coogle Adwords), банерна та інший. Уважно читайте умови партнерської програми перед запрошеннями. Наприклад, деякі проекти забороняють лити трафік через контекст.

8. Довірити інвестування іншим

Віддаємо криптовалюту досвідченому трейдеру або інвестору і отримуємо щоденні відсотки від їх торгівлі або інвестицій. Знайти таких людей можна на форумах, в телеграмі та інших спільнотах. Важливо розуміти, що навіть уклавши офіційний контракт з такою людиною, ви не отримаєте ніяких гарантій збереження своїх грошей.

Скільки можна заробити: не можна точно відповісти, адже все залежить від суми вашого вкладу. Деякі примудряються заробляти зараз від $25 000 в день, вклавши колись всього $1000. Криптовалюта тим і унікальна, що може відразу зробити з простого інвестора — мультимільйонера.

Сьогоднішній біткоін по $50 000, завтра вже може коштувати в рази більше.

Висновок + відео

Напевно, при питанні: "в яку криптовалюту краще вкластися?" Вам відразу спадає на думку відповідь - в біткоіни, а ось і ні! Є багато молодих криптовалют, що володіють великим потенціалом, ніж найпопулярніша монета. Вивчайте інформацію, перш, ніж інвестувати в що-небудь.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити