Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на рефералах і реферальних посиланнях - розбір понять

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на рефералах

Один із способів отримання доходу в Інтернеті - заробіток на реферальних посиланнях. Для цього не потрібно володіти якими-небудь спеціальними знаннями і кваліфікацією.

Заробити на реферальній програмі можна без початкових вкладень, забезпечивши собі стабільний пасивний дохід.

У даній статті розповімо, як відбувається заробіток на рефералах 2024: з чого почати, де брати реферальні посилання і як поширювати їх максимально ефективно.

Про реферальний заробіток в Інтернеті

Перш ніж говорити про реферальному заробіток, варто розібратися в основних термінах.

Реферальні програми використовуються різними ресурсами для свого просування і залучення нових відвідувачів. Користувач, який вступає в партнерську програму, отримує посилання, що має в кінці унікальний код. Він стає реферером, і починає залучати на сервіс нових клієнтів. Ті, хто перейшов за посиланням і зареєструвався на сайті, є рефералом. За кожного реферала партнерка виплачує рефереру певну винагороду. Для сайтів це можливість отримати недорогий трафік, а для реферерів – непоганий шанс заробити в Інтернеті.

Заробіток на реферальних посиланнях

Більшість проектів, що пропонують заробіток в Інтернеті, мають реферальні програми. Проект отримує приплив нових користувачів, і за це готовий ділитися частиною прибутку, яку вони приносять. Використовувати як заробіток залучення рефералів можна, активно поширюючи свою реферальне посилання різними способами.

За кожного реферала система нараховує певний відсоток, і це може приносити відмінний дохід.

Як заробити на рефералах - 5 кроків

Вибрати реферальну програму

Радимо порівняти пропозиції декількох сервісів, щоб вибрати найоптимальніший варіант. Варто звертати увагу не тільки на суму винагороди, яку можна заробити на рефералах, а й на умови партнерки.

Більшість сайтів платять не просто за реєстрацію, а за дії, вчинені новими користувачами. Заробити на реферальній програмі вийде тільки в тому випадку, якщо реферали будуть активно користуватися ресурсом.

Зареєструватися на сервісі

Доступ до партнерської програми можуть отримати тільки зареєстровані користувачі. Для того щоб залучати рефералів, потрібно спочатку самому стати клієнтом даного сервісу.

Отримати посилання

Реферальне посилання стає доступне після авторизації на сайті в розділі «Партнерська програма» або в особистому кабінеті. Вона містить в кінці унікальний код, завдяки якому сайт розпізнає нового відвідувача як реферала.

Багато користувачів негативно ставляться до подібних посилань, помилково вважаючи, що хтось хоче заробити за їх рахунок. З цієї причини реферальні посилання найчастіше приховують за банерами або за допомогою спеціальних сервісів.

Створіть рекламне оголошення

Залежно від методу поширення реферального посилання, її слід "упакувати" в банер, коротке оголошення або рекламний пост. Виходячи з особливостей майданчика, це може бути явна реклама, або прихований посил, який доносять до користувача у вигляді коментаря, статті, відео огляду і т. д.

Поширити посилання

Заробіток на рефералах можуть забезпечити сайти, які відвідує відповідна цільова аудиторія. Успіх просування залежить від того, наскільки користувачам цікавий рекламований майданчик. Потрібно враховувати, що не кожен ресурс дозволяє публікацію реф посилань, і в деяких випадках модератори блокують містять їх повідомлення. Це ще одна причина використовувати банери або сервіси коротких посилань.

Перед поширенням посилання не зайвим буде перевірити, як працює сервіс для залучених вами людей. Для цього знадобиться новий аккаунт, з якого ви перейдете по партнерським посиланням. Щоб створити його, використовуйте сервіси СМС активації - так не доведеться вказувати реальні дані. А ще краще використовувати додатково проксі, щоб сервіс не відстежив використання одного ip для двох профілів.

Залучення рефералів як заробіток

Заробіток на рефералах заснований на залученні нових користувачів на сайт. З цією метою реферальне посилання поширюють на майданчиках, де зосереджена цільова аудиторія, потенційно зацікавлена в рекламованому проекті. Існують різні методи залучення рефералів: як платні, так і безкоштовні.

До безкоштовних методів відносяться:

  • Публікації в особистому блозі;
  • Пости в соцмережах (на особистій сторінці і в спільнотах);
  • Повідомлення на тематичних форумах;
  • Особисте листування в месенджерах і соцмережах.

Для кращих результатів до них можна додати методи, що вимагають фінансових вкладень. Платні способи поширення реферальних посилань:

  • Реклама на сторонніх сайтах і блогах;
  • Завдання на буксах або біржах фрілансерів по переходу і реєстрації за посиланнями або їх розміщенню;
  • Купівля рефералів на спеціальних ярмарках.

Де заробити на рефералах

Заробіток на рефералах пропонує безліч сайтів. Щоб зрозуміти, де можна заробити на рефералах, важливо оцінити кілька параметрів.

  1. По-перше, з'ясувати, чи давно існує проект і наскільки високий його рейтинг. Нерідко зустрічаються проекти з реферальними системами заробітку на дуже привабливих умовах, які закриваються в один день, обнуляючи всі зусилля по залученню учасників.
  2. По-друге, вивчити якість самого ресурсу і умови, які він пропонує. За одного активного реферала у великому проекті можна отримати набагато більше, ніж за десятки рефералів на будь-якому сайті з низькою оплатою (наприклад, букси).
  3. По-третє, вибирати якісні джерела трафіку. Заробіток грошей реферали забезпечать тільки в тому випадку, якщо рекламний майданчик не накручена і має відповідну цільову аудиторію.

Кращі реферальні програми - ТОП-15

Dropbox

Dropbox є одним з найбільш популярних хмарних сховищ і має одну з найбільш вигідних реферальних програм. Ви можете отримати до 16 ГБ безкоштовного місця на своєму обліковому записі, запрошуючи друзів до Dropbox.

Airbnb

Airbnb пропонує своїм користувачам $30 знижки на їх перший бронювання, а також $30 кредиту за кожного запрошеного друга, який забронює житло на Airbnb.

2captcha.com

Сервіс з розпізнавання зображень пропонує заробіток на ручному введенні капчі. За залучених рефералів виплачує по 10%. Кошти нараховуються від доходу виконавців і від поповнення рахунку замовниками.

Seosprint

Відомий букс, що пропонує заробіток за виконання нескладних завдань в Інтернеті. Реферальна система має кілька рівнів і дозволяє отримувати від 5% до 40% з доходів реферала.

Uber

Uber також має дуже вигідну реферальну програму, пропонуючи безкоштовні поїздки вартістю до $ 20 для вас і вашого друга, якщо ви запрошуєте їх використовувати Uber.

Amazon Prime

Amazon пропонує безкоштовний місяць підписки на Amazon Prime за кожного запрошеного друга, який зареєструється на Amazon Prime через ваш посилання.

TransferWise

TransferWise дозволяє вам отримувати безкоштовні перекази грошей до $500 за кожного запрошеного друга, який зареєструється на TransferWise та відправить гроші.

Біржа посилань, яка допомагає вебмайстрам і оптимізаторам заробляти на своїх сайтах. За реферальною програмою віддає 20% своєї комісії від угод кожного залученого користувача.

PayPal

PayPal пропонує $ 10 за кожного запрошеного друга, який створить новий обліковий запис PayPal і здійснить покупки на суму в $5 або більше.

Google Apps

Google Apps дозволяє вам отримувати $15 за кожного запрошеного друга, який зареєструється на Google Apps та підписується на платні послуги.

Telderi

Біржа доменів і сайтів, допомагає здійснювати безпечні угоди купівлі-продажу. Залучати за реферальним посиланням можна як продавців, так і покупців, і отримувати 25% від Комісії по кожній їх угоді.

Evernote

Evernote пропонує безкоштовні преміальні плани на 1 місяць за кожного запрошеного друга, який зареєструється на Evernote.

BestChange

Платформа, яка здійснює моніторинг курсу електронних валют і допомагає знайти найвигідніші обмінні пункти. Виплачує за кожного залученого реферала фіксовану винагороду в розмірі 0,65$.

Trello

Trello пропонує безкоштовний місяць преміальної підписки за кожного запрошеного друга, який зареєструється на Trello та створить свою дошку.

Fiverr

Fiverr пропонує 100 доларів наступного замовлення за кожного запрошеного користувача, який зареєструється та зробить своє перше замовлення на суму не менше 100 доларів.

Скільки можна заробити на реферальних посиланнях

Для того щоб зрозуміти, скільки можна заробити на реферальних посиланнях, можна взяти середнє значення: 10% від заробітку кожного залученого реферала. Таким чином, з кожних 100 грн, зароблених рефералом, реферер отримує 10 грн.

Можна піти двома шляхами: перший — залучати на платформу якомога більше нових користувачів, і збільшити свій дохід за рахунок їх кількості. Другий підхід - грамотно працювати з цільовою аудиторією, і тоді великий шанс залучити рефералів, які будуть активно користуватися ресурсом. Якщо оборот реферала складе 1000 грн, то реферер отримає вже 100 грн з одного користувача.

Існують багаторівневі реферальні системи, влаштовані за принципом піраміди. У них можна отримувати відсоток не тільки за своїх рефералів, але також і за тих користувачів, яких залучили вони самі. При такій системі відсоток відрахувань для реферерів набагато менше, зате кількість рефералів може вимірюватися десятками тисяч.

На форумах досвідчені користувачі діляться кейсами, в яких показують, як їм вдалося заробити на рефералах. Особливо щасливі реферери озвучують суми доходу, що доходять до 1 мільйона.

Також нерідко можна зустріти повідомлення про реферальному заробіток близько 100-150 тисяч грн.

Заробіток на рефералах в 2024

Існує думка, що часи, коли можна було заробити на реферальних посиланнях без допомоги спеціальних сервісів, залишилися позаду. Проте, заробіток на рефералах в 2024 році як і раніше актуальний. Зараз у кожного користувача є свої соц мережі, також зростає число YouTube каналів і блогів.

Зібравши аудиторію, кожен з цих ресурсів можна монетизувати, розміщуючи свої реферальні посилання. Досить згадати про сервіс у відповідному контексті, розповісти про те, чим користуєтеся самі, і порекомендувати іншим. Також ефективно залишати свої посилання в обговореннях на сервісах питань і відповідей, які користуються популярністю і добре індексуються в пошуковій видачі.

Якщо такі способи не дають бажаного результату, є сенс звернутися до платних методів залучення рефералів. Існує величезна безліч видів реклами, і можна подумати про відповідні джерела трафіку для будь-якої цікавої і вигідною реферальної програми.

Висновок + відео

Реферальні програми для заробітку представлені на багатьох великих ресурсах. Розміщення реферальних посилань може забезпечити стабільний і досить високий дохід. Головне-набрати якомога більше рефералів, які стануть активними користувачами Сервісу. Тоді навіть невеликий відсоток, що виплачується за кожного нового клієнта, перетвориться в досить відчутну суму.

Читайте також: Як заробити на партнерках: корисні поради та рекомендації.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити