Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Де в інтернеті можна заробляти 500-2000 доларів

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

заробляти 500-2000 доларів

Привіт, друзі! Сьогодні Інтернет вже активно використовується не тільки для спілкування з близькими, друзями, розваг, але і для віддаленого заробітку гривен і доларів без вкладень. За свої старання в мережі можна отримувати грошову винагороду в різних валютах. Деяким користувачам вдається стабільно заробляти 50-100 доларів в день, тому їм не доводиться шукати постійне місце роботи.

Перевага долара в тому, що отримувати дохід в цій валюті можна з будь-якої точки світу. З того часу як з'явилися електронні гроші, стали з'являтися різні методи заробітку в мережі, починаючи від простих, які не вимагають ніяких специфічних знань і досвіду, закінчуючи більш складними проектами.

Для когось заробіток в Інтернеті в доларах вже є основним джерелом доходу, а для інших додатковим, або просто розглядають його як хобі. Нижче будуть описані основні варіанти роботи з оплатою в доларах, деякі з них вимагають фінансових вкладень, навичок, а інші легко піддаються до вивчення у новачків.

Чи можна в Інтернеті заробити 500-2000 $

Є така категорія людей, які досі впевнені в тому, що в інтернеті неможливо заробити навіть кілька доларів, і кругом суцільний обман. Щоб не попастися на шахрайські пропозиції, попередньо варто читати відгуки реальних користувачів і не вірити, що за один клік мишкою будуть платити нечувані суми. Якщо перестати довіряти різним доводам і непідтвердженої інформації, а приступити до активних дій, в день реально заробляти близько 50-100$, в залежності від прикладених зусиль і наявності вільного часу.

Для цього є дуже багато різних видів онлайн заробітку, починаючи від виконання простих дій в соціальних мережах, закінчуючи розробкою і створенням унікальних сайтів. На початковому етапі варто поставити перед собою мету, якого результату бажаєте досягти. Починати краще з малого, поступово досягаючи встановленої планки по щоденному доходу. В інтернеті можна заробляти без початкових вкладень, досить вибрати і вивчити напрямок, в якому бажаєте розвиватися і заробляти.

Почати можна і з простих сервісів, які оплачують виконання певних дій в соціальних мережах: лайки, репости, підписки, додавання в друзі, коментарі та інше. Є творчі та підприємницькі здібності? З їх допомогою також можна легко заробити на віддаленці. Наприклад, деякі викладачі ведуть онлайн курси, підприємці запускають власний інтернет-магазин і організовують доставку продуктів додому.

Способи заробітку від 1 $ до мільйона без вкладень

Не зовсім коректно говорити, що заробіток через Інтернет не вимагає вкладень, тому що трата вільного часу і додаток певних зусиль, теж є свого роду дорогою інвестицією. Розмір щомісячного доходу буде прямо залежати від того, скільки зможете приділяти часу роботі. Головна перевага віддаленої зайнятості полягає в тому, що кількість робочих годин і вихідних днів, визначається самим манімейкером, але звичайно важливо здавати взяті замовлення вчасно, щоб мати позитивну репутацію.

Існує енна кількість різноманітних варіантів отримання доходу не виходячи з дому, виберіть для себе той тематичний напрямок, в якому є хоча б мінімальний навик. Наприклад, особливим попитом користуються ніші зачіпають: Нерухомість, Фінанси, бізнес, кредитування, туризм та інші найбільш комерційні напрямки. Нижче будуть запропоновані варіанти заробітку в доларах, рекомендую приступити до знайомства з ними, і вибрати для себе найбільш підходящий спосіб проводження вільного часу з користю для свого бюджету.

Завдання на буксах від 1 до 5 доларів на день

Робота на таких буксах зводиться до того, що користувач повинен перейти за певним посиланням на сайт рекламодавця, пройти реєстрацію, зробити підписку, залишити позитивний, негативний або нейтральний коментар, завантажити і встановити додаток на свій пристрій і виконання інших аналогічних онлайн доручень від рекламодавця.

Seosprint.net - букс працює вже протягом більше 10 років, тут стабільно більше 7-8 тис. різних оплачуваних завдань, їх кількість оновлюється щохвилини, так що завжди можна знайти для себе цікаве завдання. Інтегровано кілька електронних систем для виведення зароблених коштів, мінімальний поріг всього 20 центів, вони набираються протягом декількох хвилин.

vprka.com - на цьому сервісі дрібні замовники знаходять вільних людей для виконання певних доручень. Також тут розміщуються завдання для виконання в соціальних мережах: Фейсбук, Instagram, тік ток та ін Перевага цього проекту полягає і в тому, що у нього є спеціальні додатки для автоматизації процесу заробітку.

clickworker.com - ще один перевірений роками букс, в ньому суть заробітку зводиться до читання листів, серфінгу, продажу статей, виконання довільних завдань і в участі в партнерській програмі з 5 рівнями відрахувань для рефоводів. Мінімальна сума для замовлення виплати грошей на гаманець Perfect Money від 10 центів.

Wmzona.com - сайт також платить за активність в соціальних мережах: лайки, підписки, коментарі в Instagram. Але найдорожчі замовлення мають на увазі спілкування на різних форумах з оплатою до 2 $. Тут є певні вимоги до акаунтів в соцмережах, попередньо варто з ними ознайомитися.

Виконання різних завдань на буксах є простим способом отримання онлайн доходу у валюті. Тим більше що ніяких вкладень не потрібно, крім особистого часу. Це лише частина найяскравіших бірж із завданнями для початківців фрілансерів. Їх буде цілком достатньо, щоб заробити перші 50-100 $ і переходити до більш цікавим і прибутковим схемам.

Заробіток в Kabanchik.ua до 10 доларів в день

Kabanchik.ua - реєстрація на сайті відбувається через електронну пошту, після чого можна відразу ж приступити до знайомства із завданнями. У картці самого замовлення є докладний опис інструкції, що і як потрібно зробити, щоб отримати винагороду. Як правило новачки можуть розраховувати заробіток близько 1 $ годину.

Розробники також випустили однойменний додаток - Kabanchik для установки на мобільний пристрій. Завдання можна знайти дуже прості: сортування зображень, відгуків, відеороликів і т.д.

Заробіток до 20 доларів на написанні текстів

Практично будь-який сайт потребує текстовому контенті, і не завжди у їх власників вистачає час на його написання. Тому веб-майстри користуються послугами копірайтерів. Співпрацювати автору можна безпосередньо із замовником або через біржу. Знайти замовлення на написання статей або інших текстових матеріалах можна на десятках біржах, але далі розповім саме про один сервіс з оплатою відразу в доларах.

2polyglot.com - тут вартість однієї статті написаної на замовлення, залежить від обсягу і зазначеної ціни за 1000 знаків. Мінімальна оплата від 0,5 до 2 $. Щоб замовити виведення зароблених грошей, на рахунку має бути не менше 5$, набираються вони досить швидко. Також є можливість виставляти свої матеріали на продаж, ціна за них вказується безпосередньо автором цього контенту.

Щоб отримати дороге замовлення, необхідно подати заявку на участь в тендері, і дочекатися її схвалення вебмайстром. Але не факт, що її схвалить замовник, тому що в тендері може брати участь енна кількість копірайтерів, потрібно зуміти зацікавити його своєю пропозицією. Робота на біржі є завжди, не варто лінуватися, якщо хочете заробляти побільше доларів.

Написаний текст повинен бути якісним і унікальним, без пунктуаційних, орфографічних та інших помилок, друкарських помилок. Після прийняття замовлення, формується рейтинг у виконавця, чим він вищий, тим більше довіри він завойовує серед контрагентів, відповідно і збільшується дохід.

Зайнятися написанням статей на замовлення або наприклад продавати Тексти кулінарних рецептів через біржі може абсолютно кожен, досить ознайомитися з декількома відеоуроками і вимогами замовників до контенту. Насправді, це не складніше, ніж писати шкільний твір на обрану тему і можна швидко заробити сотні доларів.

Робота фрілансером за 30-50 доларів в день

Заробіток на фрілансі полягає у виконанні більш кваліфікованих завдань: обробка фотографій і відео, створення і розкрутка каналу, групи в соцмережах, сайту і т.д. За один такий проект можна заробити 200-300 $ і більше. Щоб працювати фрілансером на таких зарубіжних біржах як Upwork.com, потрібно знання англійської мови, досвід роботи і чітке розуміння того, що ви зможете запропонувати замовнику. Але краще починати практикуватися на вітчизняних біржах: freelancehunt.com, freelance.ua, Free-lance.ua.

Новачкам доведеться братися за виконання будь-якого замовлення, щоб набрати хоч мінімальний рейтинг, тому що роботодавці довіряють більш дорогі і відповідальні доручення вже досвідченим фрілансерам. Через деякий час вдасться вийти на більш високий заробіток і мати реальну зарплату. На біржах фрілансу завжди дуже багато різних замовників, тому робота є завжди. Приділяючи всього кілька годин на день, в місяць вдасться заробляти в межах 1000 $.

За допомогою інтернету можна знайти будь-яку віддалену роботу і мати дохід не менше тих, хто щодня ходить на офіційне місце працевлаштування. Головне, мати бажання і прагнення розвиватися, пізнавати і освоювати нові IT-напрямки. Бувалим фрілансерам із заслуженою репутацією вдається навіть відкривати власні компанії, сформувати штат співробітників і заробляти на пропозиції аналогічних послуг.

Заробіток на YouTube каналі від 100 $ до мільйона

Якщо любите знімати захоплюючі та цікаві відеоролики, варто створити власний канал на YouTube. Цей майданчик розширюється з кожною хвилиною, тут завжди є місце для нових блогерів. Деяким вдається заробляти гроші за допомогою відеоуроків, хтось виставляє свої кулінарні шедеври, огляди автомобілів та іншого. Тут, як і в будь-якій сфері, щоб почати добре заробляти, потрібно докласти масу зусиль і витратити чимало часу для монетизації каналу. Головне не зупинятися, йти вперед до досягнення мети.

Найскладніше створити цікавий контент і його розкрутити. Зовсім необов'язково відразу купувати професійну камеру, можна обійтися якісним телефоном, який завжди під рукою. Для початку варто вибрати для себе цікавий напрямок. Наприклад, можна робити огляд мобільних ігор, ділитися інструкцією по установці якогось програмного забезпечення, зайнятися обробкою фотографій і т. д. Дуже багато є готових ідей, ніж наповнити Ютуб канал і сформувати свою цільову аудиторію, якій буде цікаво відстежувати новий матеріал і рекомендувати його до перегляду своїм друзям, колегам, близьким.

Для офіційної монетизації каналу через рекламну мережу Google Adsense, необхідно набрати мінімум 4000 год. переглядів і набрати першу 1000 постійних підписників. Google Adsense - партнерська програма для винагороди роботи авторів відео на YouTube. Суть полягає в тому, що перед переглядом, в середині або в кінці відеоролика буде показуватися вбудована реклама, за це і нараховуються долари. Є більш швидкий спосіб, як заробити на своєму поки не дуже розкрученому каналі — брати участь в сторонніх партнерських програмах і співпрацювати безпосередньо з рекламодавцями.

Необов'язково відразу ставити перед собою мету-стати зіркою Ютуба. Якщо зайти на відеохостинг, в ньому є безліч різних відео з тваринами, маленькими дітьми, озвучення анімаційних картинок і т.д. Таким користувачам вдається зібрати мільйони переглядів, особливо це стосується відео з особистим життям зірок, трагічних історій, змін в законодавстві та інших цікавих матеріалів. За кожні 1000 переглядів йде оплата по 1-3 $. Якщо взяти, наприклад, канал із середнім ступенем розкрученості, він може приносити дохід в кілька сотень або навіть тисяч доларів на місяць, обмежень немає.

Заробіток на своєму сайті від 100 до 1000 доларів

Ведення свого сайту має аналоги з Ютуб каналом, оскільки створюється свій проект для заробітку на трафіку. Однак створення сайту є найкращим варіантом, внаслідок того, що не існує жорстких рамок і є можливість поширювати будь-яку інформацію. Крім відео роликів, можна розміщувати тексти і реалізовувати додаткові види послуг. До того ж зараз вже не виникне ніяких труднощів з його створенням навіть у початківців, завдяки наявності безкоштовних конструкторів і покрокових інструкцій в мережі.

Вже кілька років одним з найвідоміших альтернатив по створенню сайтів з мінімальними вкладеннями і без досвіду, є CMS WordPress. Після покупки домену, хостингу та установки CMS, в першу чергу необхідно сайт наповнити контентом і тільки після цього починати займатися безпосередньо його розкруткою і монетизацією. Варто відзначити, що отримати швидкий результат тут не вдасться. Дохід, принесений будь-яким сайтом, безпосередньо пов'язаний з кількістю його відвідувачів. Для отримання постійного прибутку потрібно контролювати контент, відвідуваність, стежити за збільшенням цільової аудиторії.

Запуск таких сервісів, як агрегатор товарів, дошка оголошень або сайт знайомств, для новачка буде дуже складно і затратно. Найбільш простим варіантом в цьому випадку є створення інформаційного блогу. Використовуючи готовий робочий алгоритм, процес формування майданчика займає мінімум часу з найменшими інвестиціями. Хостинг обходиться приблизно - 80 грн на місяць, а домен — 120 грн на рік. Опублікована на сайті інформація почне залучати відвідувачів, що використовують пошукові системи, приблизно через 3-6 місяців, в залежності від конкурентності ніші.

Є багато способів для монетизації практично будь-якого проекту. Самий прості і зрозумілі варіанти-розміщення контекстної реклами (використовуючи Google Adsense) і посилання з партнерськими товарами, послугами та ін. Також веб-майстри активно заробляють на посиланнях рекламодавців. Додатково можна продавати продавати навчальні курси, надавати платний доступ до контенту і т.д. вийшовши навіть на середню відвідуваність в комерційній ніші, можливо заробляти тільки з однієї реклами від 100 до 1000 доларів щомісяця.

Заробіток в мережі на партнерських програмах

Отримувати дохід через Інтернет в іноземній валюті можна і використовуючи різні партнерки. Досвідченим манімейкерам вдається заробляти на них до 200 доларів в день, проте початківцям арбітражникам необхідно вивчити багато нюансів такої схеми заробітку. Яким чином заробляють на партнерських програмах? Насамперед потрібно зареєструватися на ресурсі партнерки, потім отримати посилання для залучення потенційних клієнтів, яка в подальшому поширюється в мережі.

Чим більша кількість залучених клієнтів, тим вище виходить прибуток в результаті. Умови співпраці в партнерських програмах різні. Як правило, відбувається плата за перехід на сайт, реєстрацію, скачування додатків, формування замовлення або оформлення банківської карти та ін.До того ж існує багато методів залучення безкоштовного трафіку на посилання партнерів. Наприклад, власний сайт, соціальні мережі, різні форуми, вебінари або рекламні сервіси.

Epn.bz - являє собою партнерську мережу, на якій розміщено більш ніж 50 офферов для заробітку на партнерках. Іншими словами, цей майданчик пропонує взаємовигідні рекомендації, завдяки яким можливо заробити значну суму грошей. Зокрема "Аліекспресс", інтернет-магазин китайських товарів, в якому вони продаються у величезній кількості за досить низькими цінами. Якщо виникло бажання стати партнером цього високоприбуткового бізнесу і отримувати дохід у вигляді 8% від товарообігу, правила елементарно прості.

Для початку заробітку з Epn, користувачеві належить реєстрація в даній СРА-мережі і підключення до офферу. Далі йде пошук товару, який зацікавить потенційного покупця. Потім створення партнерської посилання на відповідний товар в "Меню користувача". Після, має бути Публікація і рекламування партнерського Лінка. Партнерські нарахування за залучених клієнтів надходять на особистий рахунок в сервісі, які потім виводяться на гаманець або карту.

Застосовуючи партнерські програми, відкривається безліч перспектив. У певних проектах є можливість виплати винагород не тільки за одиничний, а й за подальші замовлення. Наприклад, знаходиться покупець інтернет-магазину, стабільно здійснює покупки, в результаті чого відбувається довічне нарахування партнерських відсотків.

Як заробляти на трейдингу 200-800 $ день

Торгівля бінарними опціонами на валютних ринках є абсолютно новим рівнем по прибутковості серед напрямків фрілансу. Якщо існує схильність до отримання швидкого прибутку на спекулювання активами, то має сенс акцентувати увагу на бінарних опціонах. У більшості випадків дохід приносить торгівля ними на майданчиках, призначених для трейдингу. Бінарний опціон являє собою більш просту схему домовленості, з можливістю придбання певного активу згідно з раніше обумовленими розцінками.

Під активами мається на увазі іноземна валюта, криптовалюта, дорогоцінні метали або енергоресурси. Основна ставка робиться на збільшення курсу ціни активу, або на її зниження до певного показника. Якщо даний факт відбувається у встановлений термін, то премія складе до 90%, в іншому випадку повністю втрачається ставка.

Binarium - найвідоміша біржа для спекуляцій на бінарних опціонах. Тут для початківців трейдерів передбачена демо-версія, де можна безкоштовно спробувати і вникнути в механізм торгівлі. Платформа надає зрозумілу і зручну програму, що включає 12 торгових індикаторів.

Мінімальна сума внеску становить 120 грн, проте в одній операції вкласти можна від 25 грн. Відкривати особисті рахунки можна не тільки в гривнях, але і в іноземній валюті (долар, євро). Крім того, у брокера є великий вибір аналітичних проектів і теоретичних матеріалів.

Для трейдингу необхідно отримання чималих знань в області торгівлі і різних методів аналізу. Важливо навчитися застосовувати популярні комерційні тактики або вміти складати власну робочу стратегію. Якщо регулярно стежити за подіями, що відбуваються в світі і вміти робити правильні висновки, то існує велика ймовірність передбачити наприклад зростання курсу долара, зміна цін на нафту, схильність до падіння криптовалюта та інше.

Спосіб швидко заробити дівчині від 1000 $

Якщо оцінювати ситуацію об'єктивно, відкинувши особисті переконання, вебкам трансляції на еротичних сайтах є дуже прибутковою і стабільною онлайн-роботою на дому. Завдяки вебкам сайтам, будь-яка дівчина може стати моделлю, без вікових обмежень і з пересічними зовнішніми даними.

OnlyFans - найшвидший майданчик для старту кар'єри, оскільки це найбільш відвідуваний сайт серед аналогічних платформ, що, в свою чергу, забезпечує максимальну глядацьку аудиторію. У розпорядженні веб-моделей простий у використанні інтерфейс для організації трансляції і велика кількість різних опцій, що забезпечують анонімність, при цьому дохід становить більше 50% від загальної виручки сервісу.

Заробляти можна відразу в доларах і виводити їх на банківську карту або доларовий гаманець WebMoney, а також в криптовалюта. Безсумнівно, участь у вебкаме доступно тільки для повнолітніх користувачів, отже, при авторизації необхідна обов'язкова перевірка особистих даних і підтверджує скан-копія документів.

Це своєрідний вид діяльності, що не вимагає наявності спеціальності і довгого процесу навчання. До того ж ще одним стимулом є високий рівень доходу, який може досягати 2000-3000 $ щомісяця і не має ніяких обмежень, крім можливих комплексів і стереотипів.

Як Ви вже переконалися, є багато найрізноманітніших способів отримання доларів в інтернеті з нуля, без обману і вкладень. Наведені вище варіанти розкривають великі можливості для новачків і докладаючи певних зусиль цілком реально стабільно заробляти до 2000 доларів на місяць.

Додаткові способи заробити долари

Instagram

Схожий варіант із запуском каналу на YouTube або веденням особистого блогу. Створюється аккаунт, розкручується і надалі користувач, який отримує гроші за рекламу. Максимальна вартість реклами в Instagram склала 1.000.000 $. Однак, щоб розраховувати на 50-500 доларів з одного розміщеного запису, необхідно набрати якомога більше передплатників. Ідеальним варіантом буде ведення власних майданчиків одночасно на декількох платформах, а також використовувати інші соціальні мережі.

Читайте: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-10 способів.

Фотостоки

Значна частина фотобанків, де можливий продаж і покупка фотографій, надають послуги в іноземній валюті. Оскільки, головним чином, їх діяльність спрямована на зарубіжних користувачів, які готові купувати унікальні знімки. Для заробітку на продажу фото варто звернути увагу на наступні сервіси: Dreamtimes.com, Shutterstok.com, Istockphoto.com.

Детально: Заробіток на фотобанках і фотостоках.

Платні опитування

Відомо, що зараз вже працює безліч опитувальників з оплатою за проходження опитувань, вести спільну роботу з якими є можливим для громадян України. Вони дають перспективи не тільки для додаткового заробітку, але і для отримання інформації про різні нововведення на сучасних світових ринках. Пройти платне опитування можна наприклад на: Ysense.com, Marketagent.com, Globaltestmarket.com.

Тестування сайтів

Виконавцю необхідно протестувати основні функції сайту, виконати деякі маніпуляції і зробити звіт про його роботу. Найчастіше звертаються з проханням перевірити новий додаток і знайти можливу програмну помилку. В середньому такий вид підробітку приносить 10 доларів за одне тестування сайту. У деяких випадках за виявлену системну помилку можуть заплатити кілька тисяч доларів, за умови співпраці з великими організаціями. Пошукати замовлення можна скориставшись: Uxcrowd.ru, Respondent.io, Usertesting.com.

Читайте - Вакансії тестувальника без досвіду.

Фондовий ринок

Отримання профіту від облігацій і цінних паперів — хороший варіант для людей, готових на серйозні інвестиції. В даний момент не складає особливих труднощів викуповувати будь-які види активів за допомогою інтернету і мобільного додатку. Крім того, що вони дають дивіденди, є можливість отримання хорошого прибутку з перепродажу. Тут необхідний певний досвід і вміння розбиратися в ринковій тактиці. Можуть виникнути деякі ризики, проте без них немислимо робити інвестиції в аналогічних напрямках.

Читайте також: Фондовий ринок — що це, як почати торгівлю та заробити.

Торгівля на Amazon

Є найвідомішим інтернет-магазином у всьому світі, зі спеціально діючою програмою Fulfillment by Amazone. Також ведуть свою діяльність програмовані склади по всій території Сполучених Штатів. Є можливість відправки свого товару на дані склади, за умови підключення до проекту. Упаковка, доставка і повернення передбачені в інтернет-магазині за помірний відсоток від продажів.

Обмін валют за вигідним курсом

Безумовно, не всі сервіси для роботи в Інтернеті дають можливість отримання виплат в доларах. Але це не є суттєвою проблемою для фрілансера, оскільки отримуючи перші доходи в гривнях і переводячи їх гаманець, можна міняти їх на валюту, завдяки послузі обмінного пункту. Такі онлайн обмінники набагато збільшують ймовірність підібрати більш вигідні умови для заробітку.

Bestchange - на цьому сервісі завчасно відбувається оновлення актуальної інформації щодо найкращих обмінних пунктів. Якщо нарахування зароблених грошей відбувається в доларах, то він допоможе вигідно обміняти їх онлайн на гривні.

У лівому стовпці сайту потрібно вибрати віддається валюту. Потім, в правій колонці необхідно визначитися з кращим доларовим гаманцем. Далі відкривається список обмінних пунктів, що працюють в даному напрямку, де вибирається найбільш оптимальний для себе варіант. Згодом відбувається перехід на обмінник і відбувається еквівалентний обмін.

У лівому стовпці сайту потрібно вибрати віддається валюту. Потім, в правій колонці необхідно визначитися з кращим доларовим гаманцем. Далі відкривається список обмінних пунктів, що працюють в даному напрямку, де вибирається найбільш оптимальний для себе варіант. Згодом відбувається перехід на обмінник і відбувається еквівалентний обмін.

Практично у кожної фінансової електронної системи є свій внутрішній валютний взаємообмін. Однак необхідно враховувати, що в чужому обмінному пункті ця послуга може обходитися набагато дешевше, а також за умови перекладу між різними системними гаманцями, без сторонніх обмінників ця процедура неможлива.

Висновок + відео

Інформація, наведена в даній статті, демонструє, що отримувати дохід в доларах за допомогою інтернету може бути дуже просто. Це найпопулярніша валюта в світі і отже, багато сайтів, біржі і сервіси для роботи, як правило її використовують для розрахунків.

Користувачеві необхідно всього лише обзавестися валютним гаманцем в найбільш прийнятною для цих цілей платіжній системі. Наприклад, Payeer надає можливість зберігання коштів в іноземних валютах, криптовалютах, а також в електронному золоті.

Для онлайн роботи, важливо вибирати перспективну модель заробітку, формувати що-небудь індивідуальне, розвивати компетентність і через певний час прийде усвідомлення правильності наміченого курсу і відповідно стабільний дохід!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити