Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

P2P Binance. Як заробити, купити, продати, вивести? + Відповідаю на популярні питання

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

P2P Binance

У цій статті розберемо основні моменти по роботі з торговим майданчиком Binance P2P. Один з найцікавіших способів виведення і покупки криптовалюти і фіатних грошей з біржі.

Binance P2P що це

P2p Binance перекладається як Person to Person. Це позабіржовий майданчик продажу і покупки криптовалюта між фізичними особами. Обмін однієї криптовалюта на іншу, або на фіатние гроші. На Binance p2p ви можете купити криптовалюта, продати її, вивести гроші з біржі, або завести їх.

Для використання майданчика P2P Binance, необхідно завести аккаунт на біржі Binance і пройти верифікацію особи. Верифікація особистості - це підтвердження Вашої особистості за документами. Це обов'язкова умова для використання сервісу П2П Бінанс. Також обов'язковою умовою буде реєстрація банківської карти на біржі Бінанс на ваше ПІБ. Тобто ПІБ того хто проходить верифікацію, має відповідати ПІБ на яку зареєстрована банківська карта.

Рекомендуємо включити двофакторну аутентифікацію після верифікації особи. Це можна зробити в розділі "Безпека".

Для використання сервісу Binance P2P необхідно серйозно підійти до теми безпеки. Оскільки сама біржа Binance не несе відповідальності за втрату грошей при обміні. На що необхідно звернути увагу при виборі контрагента для обміну, детально опишемо в розділі продажу криптовалюти.

Основні переваги P2P біржі + відео

 • Низькі комісійні. З трекерів біржа зовсім не знімає комісійні. Тейкери-це учасники які знаходять покупців або продавців в списку мейкерів на p2p майданчику. Читайте докладніше нижче.
 • Є практично всі способи оплати. На біржі понад 150 способів оплати для будь-якої країни.
 • Ви самі вибираєте курс за яким хочете продати або купити.
 • Перекази на банківську карту від фізичних осіб. Можливість виводити гроші з біржі за коштами особистих переказів від фізичних осіб.

P2P гаманець Binance

Коротко де знаходиться P2P гаманець і як на нього покласти гроші. Будучи залогіненим на Binance, перейдіть у вкладку "гаманець" - "огляд гаманця".P2P Binance

У вкладці "Огляд гаманців", ви побачите всі ваші гаманці на біржі Binance. Для P2P торгівлі на Binance використовувався "p2p-аккаунт" але на даний момент він інтегрований в "гаманець для поповнення".P2P Binance

Всі перекази між гаманцями всередині біржі Binance проходять миттєво і без комісій. Тому Ви можете без проблем переводити гроші на P2P гаманець (тепер гаманець для поповнення) і назад.

Через P2P Binance, ви можете купувати, продавати або обмінювати криптовалюта, стейбл коіни (USDT, USDC) або фіатні гроші.

Як продати криптовалюту на P2P Binance

Для продажу криптовалюти через Binance P2P, необхідно перевести криптовалюту на гаманець для поповнення. Заходьте в "гаманець" — "огляд гаманця".P2P Binance

Ви побачите всі акаунти або гаманці всередині біржі Binance.

 • Основний аккаунт - це спотовий гаманець.
 • Поповнення - це гаманець від куди можна буде продавати криптовалюту на Binance P2P.

Зверніть увагу, продати через Binance P2P можна тільки USDT, BTC, USDC, BNB, ETH, DAI.

Тому переконайтеся що у вас саме ця криптовалюта. Якщо ні, обміняйте на біржі.

Отже, як продати на p2p binance? Для цього потрібно перевести криптовалюта на гаманець для «поповнення».

Праворуч від гаманця "Поповнення" є можливість купити/продати, оплата, отримати, переказ.

Натискаємо "Переклад", якщо ми переводимо з інших гаманців. Якщо у вас немає криптовалюта і вам її потрібно купити, натискаємо купити/продати.

У нашому випадку "переказ".P2P Binance

 • З - вибираєте звідки хочете перевести криптовалюту.
 • Для - вибираєте "поповнення"
 • Монети - монету яку хочете перевести.
 • Сума - кількість монет.

Після цього натискаємо "Підтвердити".P2P Binance

Ніяких комісійних біржа не стягує, перекази миттєві. Ви так само можете назад з поповнення перевести в основний аккаунт.

Тепер заходимо на вкладку торгівля — P2P.P2P Binance

Переконайтеся що зверху вибрано напрямок P2P - "Продати" (червона кнопка зверху).

Вибираєте криптовалюту яку хочете продати, в нашому випадку BTC. Тут є кілька моментів в яких потрібно добре розібратися:

 1. Сума - в цьому полі вказуєте ліміт продавця. Всі продавці виставляють мінімальний і максимальний ліміт на покупку або продаж. Враховуйте це при виборі мейкера (контр агента або покупця/продавця) як кому зручніше.
 2. Фіат - вибираєте фіатную валюту яку ви будете отримувати при продажу BTC.
 3. Оплата - вибираєте спосіб оплат який вам зручний. Їх дуже багато, ви знайдете що вам потрібно.
 4. Показати оголошення тільки від мерчантів - при виборі даної галки, ви будете бачити оголошення тільки від людей, які залишили на біржі заставу. Сума застави дорівнює сумі обміну. Тобто вибираючи таких людей, ви підвищуєте безпеку операцій. У разі будь-яких проблем, ви можете відкрити апеляцію і в разі доведення факту шахрайства, біржа компенсує вам гроші з цієї застави.

Особливу увагу приділяємо мейкером.P2P Binance

Дивіться на кількість ордерів. Рекомендуємо вибирати мейкерів з кількістю ордерів більше 50. Також дивіться відсоток виконаних угод, не варто працювати з людьми, у яких цей відсоток нижче 90%. Значить людина багато угод пропускає. Не потрібно втрачати час.

Далі зверніть увагу на доступний баланс і ліміти. Доступний баланс - це загальний баланс у мейкера, ліміт-це мінімальна і максимальна сума покупки або продажу за раз.

Ціна - це ціна обміну, не ведіться на найкращі курси, пріоритет це кількість угод і відсоток виконаних транзакцій. Курс дивіться середній, кращі покупці не будуть купувати за найкращими цінами як і продавати за найкращими.

Вибравши підходящого покупця або мейкера, натискаємо продати BTC.P2P Binance

В поле "Я хочу продати" — вибираємо кількість монет. Як бачите доступно 0.0005 BTC які ми переводили раніше.

Далі потрібно вибрати спосіб оплати. Натискаєте на кнопку "Встановити спосіб оплати". Вас перекине на сторінку вибору способу оплати для P2P торгівлі.P2P Binance

Натискаєте "Додати спосіб оплати" і вибираєте той, який вам найбільше підходить.P2P Binance

Виберіть зручний спосіб оплати. Тобто карта на яку вам буде переведений Фіат після продажу криптовалюти.

Після додавання способу оплати, він буде підставлятися автоматично, якщо у вас їх кілька, можна буде вибирати. Карта буде підтягуватися в залежності від способу оплати який ви оберете.

Після вибору способу оплати, вам залишиться натиснути на кнопку "продати BTC".

Після натискання, вам потрібно буде підтвердити отримання грошей на обраний рахунок. У нашому випадку термін оплати 15 хвилин. Тобто покупець повинен перерахувати гроші протягом 15 хвилин. Як правило це відбувається швидше.

У вікні буде ПІБ відправника і номер карти з якої вам повинен прийти платіж. Переконайтеся що гроші зараховуються від цієї людини. Це важливо, щоб ви могли в разі чого подати апеляцію. Якщо гроші надходять від іншої людини, не підтверджуйте транзакцію. У цьому випадку гроші повернутися назад.

Перевіряйте ваш рахунок, якщо гроші прийшли, натискаємо у вікні «Підтвердити переказ».

Як купити криптовалюту на Binance P2P

Процес покупки криптовалюти на P2P нічим особливо не відрізняється від продажу, яку ми детально висвітлили вище. Різниця в тому, що ви купуєте криптовалюту за Фіат, а не продаєте її. І в цьому випадку ви переводите Фіат на рахунок продавця криптовалюти зручним для вас способом.

Купити можна USDT, BTC, USDC, BNB, ETH, UAH (якщо ви в Україні, це буде UAH).P2P Binance

Заходимо на Binance P2P. Торгівля — P2P.

Переконайтеся що обрана кнопка купити.

 1. Сума - в цьому полі можемо вказати ліміт покупця. Деякі покупці виставляють ліміти на мінімальні або максимальні покупки. Враховуйте це. Ліміт написаний праворуч від мейкера.
 2. Фіат - вибираєте фіатну валюту якою ви будете купувати криптовалюту.
 3. Оплата - вибираєте спосіб оплат який вам зручний. Їх дуже багато, ви знайдете що вам потрібно.
 4. Показати оголошення тільки від мерчантів - при виборі даної галки, ви будете бачити оголошення тільки від людей, які залишили на біржі заставу. Сума застави дорівнює сумі обміну. Тобто вибираючи таких людей, ви підвищуєте безпеку операцій.

Вибираєте надійного продавця і натискаєте "Купити BTC".P2P Binance

Дивимося уважно на термін оплати. Вам потрібно буде перевести гроші продавцеві по будь-якому з доступних для нього способів оплати. Вони вказані в центральному стовпці "способи оплати продавця".

У вас буде 15 хвилин для переказу грошей. Оскільки карти і акаунти будуть підв'язані до біржі, платіж пройде автоматично. Вам потрібно буде тільки протягом 15 хвилин підтвердити що ви його виконали. Переконайтеся в цьому в акаунті через який Ви оплачуєте.

Як купити криптовалюту на binance P2P розібрали, давайте торкнемося питання виведення грошей.

Як вивести гроші з Binance P2P

У Binance P2P виведення грошей на банківську карту проводиться в кілька кліків. Заходимо на Binance P2P. Торгівля — P2P.

Вибираєте напрямок "продати". Далі вибираєте монету яку ви хочете вивести або Фіат. Якщо ви в Україні, можна вивести фіатні UAH на карту. Детальніше читайте вище про продаж і купівлю криптовалют, це по суті і є спосіб як вивести гроші з Binance P2P.

Навіщо це може знадобитися. Виводячи Фіат з біржі таким способом, вам на банківську карту прийде звичайний переказ від фіз.особи.

Заходимо на P2P Binance. Вибираємо UAH. Вибираємо мейкера і натискаємо продати UAH.P2P Binance

Вибравши мейкера, натискаємо продати.

Вибираєте банк на карту якого ви хочете вивести гроші.P2P Binance

Далі вказуєте спосіб оплати і переводите гроші покупцеві, він вам переведе гроші на вашу карту «ПриватБанк» як в нашому прикладі.

Так відбувається виведення грошей на банківську карту з Binance P2P.

Як заробити на P2P Binance

Для заробітку на P2P Binance, використовується класична стратегія арбітражу. Ви купуєте UAH за 28.65, а виставляєте на продаж по 29.70. І чекаєте поки у вас його куплять.

Слідкуйте за коливаннями курсу, або знаходите тих, хто продає нижче ринку і купуєте у них, далі продаєте за хорошою ціною. Як в обмінниках, заробляючи на спреді між курсами. Так заробляють на P2P Binance.

А процес покупки і продажу докладно описаний вище.

Для заробітку грошей на P2P, вам потрібно зареєструватися як мейкер і розміщувати свої торгові оголошення.P2P Binance

Потрібно буде вказати Нік і пройти верифікацію.

Реєструйтеся на біржі Binance і скористайтеся всіма перевагами сервісу P2P від Binance.

А чи можна взагалі довіряти цьому Вашому Binance?

Я сам на Binance з 2017 року. Звичайно ж не факт, що ця біржа колись не соскамітся, але зараз вона явно в топах серед інших бірж.

Чому вона? Тому що зручно і безпечно. Зручно, що є і веб версія, і мобільний додаток розумне і стабільне.

Про реєстрацію на бінанс нічого розповідати не буду, це самі розберетеся - в інтернеті інформації повно. Особисто я надав їм всі дані, які вони просили, прив'язав пошту, номер телефону і Google аутентифікатор. 

За час активної Пі ту Пі торгівлі був один сильний збій. Того вечора у мене зависло 2 транзакції, коли я продавав крипту, але всі питання вирішували з хлопцями в чаті. На слідучий ранок транзакції були виконані автоматом.

А ще Binance в разі, якщо вас кинули, може допомогти. При даному способі обміну є можливість апеляції.

Безпека ще й в тому, що бінанс перевіряє всі документи, а ще іноді перевіряє в додатку особистість людини, яка користується цим додатком. Будь-який учасник p2p обміну дає свої паспортні дані і прив'язує свою карту, куди йому будуть перераховувати гроші. Якщо карта має відмінні від імені аккаунта дані, її просто не пропустять.

P2P-Обмін на Binance як заробіток: скільки там можна заробити

Я активно торгував 1 місяць. Починав торгівлю з 6 500 грн, довівши торговий депозит до 18 000 грн. В цілому, коли не лінь, проводив по 10 угод в день, в ледачому режимі 2-3. Профіт з кожної угоди намагався тримати не менше 35 грн з закритого циклу угоди (купив крипту, потім повністю розпродав). За меншу суму для мене сенсу напружуватися просто немає. У день виходило від 70 грн - коли зовсім лінь, до 450 грн - коли входив в азарт.

За 1 місяць активної торгівлі у мене вийшло щось близько 7 500 грн. Округлив сильно. В яку зі сторін - не скажу.

Заробіток приємний і не сильно обтяжливий в плані тайм менеджменту. Ось тільки не можу сказати, що це простий і 100% безпечний спосіб заробітку.

Читайте також: Майнінг криптовалюти на телефоні.

Небезпеки заробітку на P2P торгівлі криптовалютами на Бінанс

 • Залучення в чорні і сірі схеми. Так, за правилами там потрібно свої дані прив'язувати, в тому числі платіжні. Все перевіряють начебто: паспорти там, всі справи. Але ламають акаунти, примудряються прив'язати ліві карти або вам можуть гроші відправити з лівих карт. Якщо намагатися заробити на p2p без мізків і міняти кому попало, то рано чи пізно можна влетіти на неприємності.
 • Блокування з боку банків. Бог знає як працює їх система безпеки, мене жодного разу не блокували. І питань в цілому ніколи не було. Але якщо ви займаєтеся цим постійно і у великих обсягах, то питання до вас будуть з імовірністю 1000%. Будьте до цього готові.
 • Вас можуть кинути. Крипта - традиційно та сфера, де концентрація шахрая явно більше, ніж де-небудь. Анонімність там, всі справи. Кидалово дуже різне. Можуть зробити типу тобі гроші за крипту прислали, але по факту не прислали. Через 15 хвилин шахрай малює квитанцію і скидає в чат Підтримки. Підтримка проводить операцію вручну, а ти, наприклад, спиш. Схема тупа, але доводити щось потім доведеться саме вам. А ще можуть перерахувати менше грошей в розрахунку на те, що ви не звернете увагу.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Ігор 04.08.2023, 14:47
Добрий день, чи можна з Вами зв'язатися в телеграмі щоб обговорити пару питань? Дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti 22.08.2023, 13:33
НІ. У нас не має консультацій. 
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата