Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на Twitch у 2024 році - ТОП-7 способів

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на Twitch

Якби хтось сказав мені, що можна страшенно добре заробляти на життя, граючи у відеоігри, я б чинив опір цьому.

Виторг Twitch в 2024 році склав 1.54 мільярда доларів! Просто граючи у Twitch відеогра і передаючи його своїм друзям, ви можете заробляти від 3,000 до 5,000 доларів на місяць лише за підпискою.

А тепер найцікавіше!

Найкращі стримери заробляють мільйони доларів на рік. Наприклад, стример Twitch Джеремі "Disguised Toast" Ван зняв на YouTube відео про свої доходи від Twitch. Він заявив, що заробляє близько 20,000 XNUMX доларів на місяць лише на підписках. Крім того, є прибуток від спонсорства та угод із брендами.

Вгадай що? У нього було лише 700,000 XNUMX послідовників.

Twitch Streamers перетворює звичайних людей на неординарних мільйонери. Приєднуйтесь до цієї групи та посміхайтеся банку щомісяця.

Що таке Twitch?

Перш ніж ми перейдемо до того, скільки заробляють стримери Twitch, почнемо з невеликої довідкової інформації.

Twitch - це провідна потокова платформа, запущена в 2005 році для любителів ігор і надавала їм платформу для потокової передачі своїх ігор. Геймплей і заробляти гроші в цьому процесі.

Спочатку він називався Justin.tv на ім'я свого засновника Джастіна Кана. Потім це був цілодобовий онлайн-сервіс для мовлення чи стрімінгу. Тепер стримерам дозволено створювати власні потокові канали. Так виник Twitch.Tv.

Будь то участь в організованих змаганнях Twitch, спілкування з іншими гравцями, гра в ігри або потокова передача ваших повсякденних дій, є безліч грошей-Виготовлення Можливості на платформі Twitch.

Скільки грошей заробляють стримери Twitch?

Скільки може заробити Twitch Streamer залежить від нього.

У середньому досвідчені стримери можуть заробляти від 3000 до 5000 доларів на місяць, граючи близько 40 годин на тиждень. Крім того, ви також отримуєте в середньому $250 на кожні 100 передплатників.

Додавши їх, ви можете заробити майже 7,000 доларів із менш ніж 1 мільйоном підписників. Пам'ятайте, що виторг від реклами, партнерського маркетингу і навіть YouTube не враховувався.

Фактично підписники з мільйонами переглядів заробляють мільйони доларів на рік.

Оскільки сума, яку можна заробити залежить від нього, чи є рівень, якого потрібно досягти, перш ніж заробляти? Ми відповіли на це нижче.

Скільки заробляють стримери/партнери Twitch за передплату?

Партнери Twitch та їх платежі за підпискою зазвичай призводять до того, що стримери отримують щедрі 50% від вартості 4.99 долара на місяць. Інші 50% збирає сам Twitch.

Є також щомісячні внески у розмірі 9.99 та 24.99 доларів на місяць. Наприклад, 1000 щомісячних підписок приблизно дорівнюють 2.5 тис. доларів на місяць або 30 тис. доларів на рік.

Коли я зможу почати заробляти як стример Twitch?

Ви можете монетизувати свій канал Twitch лише за умови приєднання до партнерської програми.

Щоб передплатник міг стати партнером, він повинен мати:

 • Щонайменше 500 хвилин трансляції за останні 30 днів
 • Щонайменше 7 унікальних днів мовлення за останні 30 днів
 • В середньому 3 або більше одночасних глядачів за останні 30 днів
 • Щонайменше 50 передплатників

Протягом кількох тижнів, після того, як ваш канал отримає право на участь, ви будете запрошені електронною поштою та в області повідомлень у правому верхньому кутку twitch.tv.

Після отримання запрошення натисніть Почато, перейдіть до налаштувань, натисніть на панелі інструментів Creator і виконайте такі дії:

 • Крок 1: Ви надасте основну інформацію для реєстрації в програмі.
 • Крок 2: Підпишіть партнерську угоду Twitch, ухваливши умови програми.
 • Крок 3. Надайте Amazon свою податкову інформацію, заповнивши співбесіду з питань роялті та податку на послуги (TIMS).
 • Крок 4: Повідомте, куди відправляти платежі, заповнивши форму Tipalti.

Ви отримаєте оплату такими способами: прямий переказ на банківський рахунок, банківський переказ, Paypal, перевірка та утримання платежів.

Як я можу заробляти на трансляціях Twitch?

Щоб відповісти на це питання, ми прямо зараз розберемо траєкторію доходів двох найкращих стримерів у світі. Це Річард "Тайлер" Блевінс, він же Ніндзя, і Тернер Елліс Тенні, він же Tfue.

Вони заробляють:

 • Підписки
 • Дохід від реклами
 • Побутові пожертвування
 • Спонсорство
 • Компенсація YouTube

# 1 Підписки

Як і всі провідні стримери Twitch, більшість їх доходів надходить від підписок. Наприклад, Ninja заробляє майже 4 мільйони доларів на рік лише на підписках на Twitch.

Підписка – це джерело доходу номер 1 для стримерів Twitch. Це регулярний щомісячний прибуток для партнерів. Але спочатку приєднуйтесь до партнерської програми Twitch.

На Twitch є 3 рівні підписки: 4.88 долара США, 9.99 долара США та 24.99 долара США. Як новий підрисник, ви ділитиметеся своїм доходом з Twitch 50/50, у міру зростання ви можете зберегти навіть до 100%.

Отже, скільки стримерів Twitch можна заробити на підписках? До 2000 доларів на місяць.

# 2 Дохід від реклами

За даними CNBC, середній стрімер Twitch заробляє 250 доларів на 100 підписниках від доходів від реклами. Ці оголошення призначено для партнерів Twitch.

Хоча останнім часом доходи від реклами падають через зростання кількості блокувальників реклами, ви можете боротися з цим, попросивши своїх глядачів відключити їх блокувальники реклами під час потокової передачі вашого контенту.

# 3 Побутові пожертвування

Коли ви починаєте працювати на Twitch, найбільш поширеним джерелом доходу є біт пожертв з вашої аудиторії. Біти належать Twitch віртуальна валюта, які глядачі можуть купувати і використовувати, щоб використовувати емоції підтримки в чатах.

Коли ваші підписники використовують ці біти у чаті, Twitch платить вам 0.01 долара за біт.

# 4 Спонсорство

Ви можете рекламувати ігрові компанії під час прямих трансляцій та отримувати гроші.

Як тільки ви зможете розширити свою аудиторію та налагодити відносини з ігровими компаніями та іншими компаніями, які мають продукти на ринку, ви зможете отримувати гроші за носіння, використання та просування їх продуктів на камеру під час ваших прямих трансляцій.

# 5 Компенсація YouTube

YouTube – ще один чудовий спосіб заробити на потоковій передачі Twitch.

Як це можна досягти?

Завантажте відео з Twitch на YouTube. Таким чином, ви охопите нову аудиторію, збільшите свою базу підписників Twitch, а також отримаєте дохід від YouTube.

Скільки Twitch-стримерів заробляють на Youtube? Ніндзя заробляє близько 36 000 доларів на рік.

# 6 Партнерський маркетинг

За допомогою партнерського маркетингу ви в основному просуватимете продукт чи послугу і даватимете своєї аудиторії купони для більш дешевих покупок. За будь-яку покупку, здійснену з використанням вашого коду, ви отримуєте фіксовану комісію з продажу.

Ви можете стати партнером пов'язаних з грою компанії та заробляйте комісію, просуваючи свою продукцію серед вашої аудиторії.

Наприклад, ви можете просувати своє улюблене крісло в якості партнера і ділитися кодом купона, наданим вам адміністратором крісла. Коли один із них використовує код купона для покупки стільця, ви отримуєте частину суми продажу, яка може становити від 10 до 75 відсотків.

# 7 Кіберспорт

Чи знаєте ви, що деякі кіберспортсмени заробляють до 3 мільйонів доларів на рік? Середня зарплата користувачів кіберспорту складає 60 000 XNUMX доларів на рік.

Цей прибуток не надходить безпосередньо від Twitch. Ви можете бути помічені, підписані та оплачені командою кіберспорту, коли ви продемонструєте свої навички Madden або FIFA у своїй трансляції Twitch. Це краще підходить для досвідчених людей, які також мають велику базу підписників.

Хоча це малоймовірно, спробувати варто.

Як розпочати роботу з партнерською програмою Twitch

Ви можете подати заявку на участь у програмі тут. Twitch, зокрема, шукає стримерів, які ще не є партнерами Twitch. Для участі у програмі вам необхідно мати таке:

 • Щонайменше 50 підписників за останні 30 днів
 • Хвилини трансляції мають бути не менше 500 хвилин.
 • Вам потрібно 7 унікальних трансляційних днів
 • У середньому 3 або більше глядачів одночасно

Скільки переглядів потрібно, щоб отримувати оплату на Twitch?

Мета цієї статті – постійно заробляти на Twitch. Інакше кажучи, його можна використовуватиме отримання пасивного доходу.

Щоб почати стабільно заробляти гроші з Twitch, вам знадобиться щонайменше від 300 до 500 одночасних переглядів. Це показує, що багато людей дивитися трансляції вашого каналу Twitch.

Оскільки ви транслюватимете цікаві речі, вам буде легко знайти глядачів та підписників.

Висновок + відео

Щоб заробити на Twitch, потрібен час. Нові стримери Twitch, які розпочинають свою діяльність, часто взагалі нічого не заробляють, поки не досягнуть статусу афілійованої особи Twitch.

Деякі заробляють лише кілька сотень доларів на місяць. Якщо ви хочете знати, скільки стримерів Twitch можуть заробити або заробити, запитайте у досвідчених стримерів.

Читайте також - Як заробити гроші в Інтернеті без вкладень — 5 перевірених способів для новачків.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити