Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Бінанс НФТ Маркетплейс – як створити, продати та купити NFT токени на Binance

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Біржа Binance є лідером на ринку криптовалюту. Минулого року творці презентували свій маркетплейс Binance NFT. Колекціонери та автори, захоплені токенами, почали активно реєструватися на платформі у бажанні заробити на новому тренді.

У цій статті я розповім читачам про те, як створити та продати NFT на Binance, а також відповім на найпопулярніші питання, пов'язані з цим маркетплейсом. Корисно буде користувачам, які тільки розпочинають свій шлях на NFT-маркетплейсах.

Що таке Marketplace Binance NFT

Binance - це одна з найбільших блокчейн-платформ, призначена для здійснення операцій з криптовалютою. Коли на ринку з'явилися нові області — NFT та DeFi, кількість криптобірж значно зросла. Однак, найбільш надійною та великою залишається Binance.

Історія. Біржа була заснована в Китаї в 2017 році Чанпен Чжао та І Хе. Автори платформи раніше працювали на біржі OKCoin, але згодом вирішили створити власну криптобіржу. Проте компанія не змогла довго існувати на території Китаю, оскільки влада заборонила операції з криптовалютою. З того часу офіси Binance розташовувалися в Японії та на Тайвані. Зараз головний офіс знаходиться у Мальті.

На базі криптобіржі автори Binance відкрили однойменний NFT-маркетплейс. Для проведення операцій використовується внутрішня валюта BNB чи BUSD.

Маркетплейс Binance – це насамперед торговий майданчик, присвячений NFT. На ній зібрано твори сучасних цифрових художників, музикантів та аніматорів.

Майданчик пропонує своїм клієнтам безліч послуг, зручний інтерфейс та функціонал, який буде зрозумілий для новачків та задовольнить потреби найдосвідченіших користувачів.

Зверніть увагу. З недавнього часу творці біржі ухвалили рішення про суворіші перевірки відповідності регулятивним вимогам, і тимчасово обмежили доступ до деяких функцій. Тому з 21.12.2021 року створювати свої токени може лише обмежене коло перевірених авторів. Скільки триватимуть такі обмеження, наразі невідомо.

Що можна робити з NFT токеном на платформі Бінанс

NFT маркетплейс Binance було відкрито творцями криптобіржі у червні 2021 року. На сьогоднішній день ця платформа впевнено займає лідируючу позицію на ринку незамінних токенів. Маркетплейс побудований на власній блокчейн-платформі Binance Smart Chain, яка об'єднує колекціонерів, NFT-авторів та бажаючих придбати токени.

Сервіс НФТ від Бінанс включає три основні лінійки продуктів:

 1. Безпосередньо сам маркетплейс.
 2. Івенти.
 3. Mystery-Box.

У маркетплейсі можна створити свій токен, виставити його на продаж, або купити НФТ у авторів. Цифрові активи можуть бути з фіксованою вартістю або брати участь в аукціоні.

Розділ Івенти створений для покупки токенів у найпопулярніших авторів, цінність яких дуже висока. У цьому розділі знаходяться лоти не лише найвідоміших художників, а й токени, створені відомими особистостями світового рівня.

Mystery-Box – це розвага для користувачів, які хочуть купити NFT, але не можуть визначитися з вибором. Сервіс пропонує подібність до лотереї, в якій при придбанні лота може випасти токен різного рівня рідкості:

 • N - звичайний;
 • R - рідкісний;
 • SR - супер рідкісний;
 • SSR - найрідкісніший.

Супер рідкісні та найрідкісніші NFT можна виставити на продаж і непогано заробити на цьому.

Зверніть увагу. Також зараз на офіційному сайті з'явилася ціла вкладка, присвячена нфт іграм.

Binance дійсно пропонує широкий спектр для роботи з NFT:

 • створення токенів;
 • продаж та купівля;
 • участь у аукціонах;
 • купівля коробок удачі;
 • участь в акціях та розіграшах;
 • продаж внутрішньоігрових предметів.

Розглянемо докладніше деякі популярні опції для заробітку на біржі.

Створення NFT на Binance

Для того щоб створити NFT на Binance потрібно пройти обов'язкову реєстрацію на головній сторінці криптобіржі. Реєстрація включає заповнення стандартних полів з інформацією про користувача: email, номер телефону і пароль.

Після реєстрації кожному новому користувачеві потрібно пройти верифікацію. Після цього етапу слід підключити свій криптогаманець, на якому є монети в одній з відповідних криптовалют - BNB, BUSD, ETH. Щоб створити НФТ будуть потрібні саме BNB-монети.

За створення токена маркетплейс Бінанс бере комісію у розмірі 0,005 BNB.

Перейдемо до короткої покрокової інструкції, як створити NFT на Binance:

 1. На головній сторінці маркетплейсу натиснути кнопку Create (Створити).
 2. Завантажити картинку, як на будь-якому іншому сайті, або інший медіафайл (музика, відео, анімація, PDF-файл).
 3. Заповнити всі необхідні поля з інформацією про токен, що створюється.
 4. Сплатити комісію за створення NFT.

Після цих нескладних кроків ви отримаєте свій власний NFT. На Binance є можливість створити не лише одиночний токен, а й цілу серію (колекцію) з медіафайлів. Файли можуть бути схожі або ідентичні, але кожен з них матиме свою унікальну адресу.

Переглянути свої NFT можна у вкладці History-NFT Asset-Collections.

За всіма проведеними транзакціями, включаючи оплату комісійного збору, автоматично формуються ідентифікатори, які можна переглянути у спеціальних оглядачах.

Як придбати НФТ токени на Бінанс

Купити NFT на Binance набагато простіше, ніж створити свій токен. Головне для цього – мати на своєму криптогаманці достатньо монет.

Всі активи, виставлені на продаж, можуть мати фіксовану вартість, або брати участь в аукціоні.

Купівля NFT за фіксованою ціною відбувається буквально у два кліки:

 1. Вибрати токен, що цікавить;
 2. Натиснути кнопку Buy (Купити).

Процес купівлі NFT-лоту на аукціоні трохи складніший, і передбачає виконання наступних кроків:

 1. Вибрати лот, що сподобався.
 2. Натисніть кнопку Place a Bid (Зробити ставку).
 3. У вікні, що з'явиться, вказати розмір своєї ставки, при цьому вона повинна бути вище початкової або останньої на мінімальний крок. Наприклад, остання ставка складає 330 монет, при цьому крок дорівнює 0.05. Відповідно, ваша мінімальна ставка має бути не менше ніж 330.05.Процес купівлі NFT-лоту
 4. Далі потрібно натиснути кнопку Place a Bid (Зробити ставку), щоб зафіксувати свою ставку.
 5. Якщо у вас на гаманці достатньо коштів для покупки токена, то все, що вам залишається це підтвердити свої дії в віконці, що з'явилося.

Коли ставку зроблено, вам залишається чекати, поки хтось не переб'є вашу пропозицію або поки не закінчиться аукціон. Скасувати свою ставку при цьому не можна.

Як говорилося вище, на Binance також існує функція покупки Mystery box із невідомим токеном. Вартість всіх боксів фіксована. Серед користувачів маркетплейс це також популярно, оскільки з деяким шансом можна дешево придбати дуже рідкісні та дорогі токени, а потім продати їх за гарною ціною. Тому я розповім читачам, як купити Mystery box на Binance.

 1. Спочатку потрібно перейти на сторінку Mystery box (це можна зробити з головної сторінки сайту).
 2. Вибрати свій бокс. При виборі можна отримати інформацію про можливий вміст коробки, і з яким відсотком ймовірності може випасти кожен із токенів.
 3. Далі потрібно натиснути кнопку Buy (Купити).
 4. Після цього, у вікні, що з'явилося, підтвердити свої дії.

Куплені коробки можна відкрити відразу або залишити невідкритими в колекції. Виставляти на продаж можна як вміст, так і бокси.

Як продати NFT

Усі створені чи придбані НФТ можна виставити на продаж. Продати токени на Binance можна двома способами: обравши формат аукціону або встановивши фіксовану вартість свого активу (або колекції).

До речі, всі творці NFT отримують роялті-відсотки від нескінченного числа перепродажів у розмірі 1% суми угоди.

Коротка покрокова інструкція, як виставити на продаж NFT на Binance:

 1. Вибрати на головній сторінці History-NFT Asset та перейти до своїх Колекцій.
 2. Далі вибрати актив для продажу та натиснути кнопку List NFT.
 3. Вибрати формат продажу: аукціон чи фіксована ціна. У першому випадку потрібно встановити мінімальну вартість лоту та тривалість аукціону, а у другому просто вказати вартість.
 4. Визначитись із криптовалютою, в якій відбуватимуться угоди. Це може бути: BNB, BUSD, ETH.
 5. Вказати категорію токенів для того, щоб покупцям було простіше знайти NFT, що цікавить.
 6. Заповнити поле з коротким описом НФТ.
 7. Ознайомитися з інформацією та умовами продажу у вікні і підтвердити свої дії.

Усі виставлені продаж токени проходять модерацію адміністрацією маркетплейса. У середньому цей період займає 8 годин.

Плюси та мінуси платформи Бінанс НФТ

Переваги Недоліки
Надійність та відсутність збоїв у роботі платформи Обмеження на вибір критовалюти для здійснення угод
Зручність інтерфейсу  
Наявність мобільного додатка для iOS та Android  
Нижчі комісійні збори, ніж Ethereum   
Більша швидкість роботи блокчейна  

Відповіді на часті запитання

Запитань, пов'язаних із заробітком на Binance чимало, тому постараюся відповісти на найпопулярніші з них.

№1. Як стати автором на Binance?

Щоб почати заробляти на Binance, достатньо пройти 4 основні етапи:

 • реєстрація;
 • верифікація;
 • поповнення та прив'язка криптогаманця;
 • створення свого NFT.

№2. Як пройти реєстрацію на Binance?

Для цього на головній сторінці потрібно вибрати пункт Registration (Реєстрація).Registration

Далі необхідно вказати стандартні реєстраційні дані (email, пароль та код рефералу, якщо такий є).стандартні реєстраційні дані

Прочитайте та прийміть Умови використання Binance та натисніть кнопку Зареєструватися. Після успішного проходження реєстрації на вказану поштову скриньку буде надіслано листа для підтвердження email. У цьому листі потрібно натиснути кнопку Підтвердити електронну пошту, вас автоматично перенаправить на сторінку Бінанс. Після цього реєстрацію буде завершено.Реєстрація Бінанс

Після реєстрації платформа пропонує встановити двофакторну аутентифікацію. Я дуже рекомендую скористатися цією функцією, оскільки такий вид захисту точно допоможе захистити ваш обліковий запис від злому.
Після всіх цих нескладних дій ви можете повноцінно скористатися Binance.

№3. Чи можна грати у NFT ігри на Binance?

Грати в самому маркетплейсі не можна, але майже всі НФТ-ігри створюються на базі або Binance Smart Chain або Ethereum. І на платформі можна виставити продаж NFT, отримані в іграх. Найчастіше такі активи – це колекційні картки. На офіційному сайті Binance можна переглянути список перевірених нфт-ігор, їх там дуже багато.

Також у Бінанс є Mystery Box, про які я говорив вище, та ігрові колекції. Серед них найпопулярніші та найцінніші:

 • Mobox від розробників ігрової платформи на базі BSC. Бокси містять NFT MOMO та дуже цінуються серед гравців. Сама іграшка представляє жанр фермерства.
 • My Neighbour Alice від творців ще однієї іграшки на BSC. Коробки удачі здебільшого містять різні внутрішньоігрові косметичні предмети, представлені у форматі токенів.

№4. Чи буває роздача NFT на Binance?

Так, таке буває як на самій платформі, так і на сторонніх ресурсах. Щоб отримати безкоштовні NFT, потрібно брати участь у різних конкурсах. Найчастіше правила прості: заповнити анкети, підписатися на авторів, зробити репост у соціальних мережах та інше.

Щоб не пропускати подібні заходи, рекомендую підписуватись на офіційні блоги Binance та сторінки в соціальних мережах.

№5. Як довго триватимуть обмеження на Binance?

Точну дату зняття обмежень для авторства творці не оголошують, але рекомендують стежити за офіційними каналами новин. Найголовніше те, що вони обіцяють повернути можливість створення токенів для всіх користувачів. Тож обмеження тимчасові.

Відео: Реєстрація на Бінанс для Новачків

Читайте також - NFT дропи: що це і чи можна на них заробити.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити