Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Atomichub - огляд NFT marketplace, купівля, дропи та боти

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Atomichub

NFT маркетплейс Atomichub був розроблений групою ентузіастів з Pink Network, які активно працюють із блокчейнами Proton та WAX. Платформа працює на базі Eosio і дозволяє користувачам торгувати незмінними токенами.

Тут все зав'язано на криптомистецтві та геймінгу, тому кожен бажаючий може створити та продати ігрового героя чи інструмент, цифрове зображення, пісню та навіть твіт. Популярність Atomichub зростає, тому в даному огляді ми розповімо про можливості та особливості цього криптосервісу.

Відмінність протоколів WAX та EOS

У протоколів WAX і EOS є багато спільного, проте останній має кілька недоліків:

 1. Алгоритм консенсусу DPoS, що робить EOS уразливим. Незалежно від кількості учасників блокчейну перевірку транзакцій проводить 21 учасник, що говорить про можливість фальсифікації результатів.
 2. Надмірна централізація. У цей пункт входить два фактори: єдина схема реалізації системи та один розробник, який займається написанням програмного забезпечення.

В основному Atomichub працює на базі протоколу WAX, який з'явився як ERC-20 токен і згодом перейшов до Eosio. На його основі тисячі користувачів створюють токени, багато з яких продаються за десятки тисяч доларів. WAX-протокол надійніший: він захищає від коливань цін та шахрайства. Більше того, він перетворює криптосервіс на величезний ринок із великою кількістю щоденних транзакцій.

Як і які гаманці можна підключити до сервісу

Для використання послуг Atomichub користувачам потрібно прив'язати до сервісу один з гаманців. Система дозволяє прикріплювати рахунки, відкриті до Anchor, Scatter або WAX Cloud Wallet. Оскільки останній варіант рекомендований для нових користувачів, представимо інструкцію щодо його підключення.Wallet

Зайти на сайт Atomichub і натиснути кнопку Login, розміщену в правому верхньому кутку. Вибрати WAX Cloud Wallet у вікні вибору гаманців. Ознайомитись із згенерованим ім'ям гаманця. У цьому вікні можна активувати функцію, завдяки якій буде проводитися автоматична авторизація Atomichub.

На цьому етапі прив'язка гаманця завершується і користувачі можуть розпочинати роботу на маркетплейсі.

Як створювати свій NFT та колекції

Для створення NFT-токенів слід перейти у вкладку NFT Creator, розміщену в головному меню сервісу. Відкриється сторінка, де потрібно заповнити дані для нової колекції. Примітно, що для таких дій потрібна оперативна пам'ять (RAM). Це своєрідний ресурс, купити який можна за WAX-токени. Після першої авторизації користувачам доступні 5.37, але для створення токенів цього може не вистачити.NFT Creator

Поля, виділені червоною зіркою, вимагають обов'язкового заповнення:

 1. Collection Name. Призначте ім'я нової колекції, використовуючи малі літери та цифри від 1 до 5. Назва не повинна перевищувати 12 символів.
 2. Display Name. Придумайте найменування NFT-токенів, що відображатиметься на торговому майданчику.
 3. Market Free. Вкажіть відсоток, який нараховуватиметься вам за кожний продаж колекції. Найчастіше цей параметр дорівнює 5%.

Також ви можете додати опис своєї колекції, з яким зможуть ознайомитись всі користувачі Atomichub. За бажанням можна додати URL-адресу свого веб-сайту або акаунта на певному сервісі. Для завантаження фотографії своєї колекції слід натиснути кнопку Add a collection photo. Рекомендується використовувати зображення із прозорим фоном.

Примітно, що на цій сторінці можна додавати користувачів до спільного створення NFT-токенів. Після натискання кнопки Show Advanced Details відкриється спеціальне вікно. У ньому клієнти можуть вказувати список облікових записів користувачів, з якими вони вирішили створити колаборації. У розділі Notify Accouts вказуються облікові записи для надсилання повідомлень.NFT Creator

Після створення колекції слід створити схему, натиснувши в розділі NFT Creator кнопку Create New Schema. Вона включає список назв, типів і атрибутів кожного NFT-токена - всю необхідну інформацію для покупців. Відкривши пункт Add New Atribute, можна вибрати додаткові параметри, щоб підвищити унікальність колекції. Це може бути рідкість, ім'я художника, тип токена і таке інше.NFT Creator

Для торгівлі токенами потрібно створити актив. Не переходячи в інші розділи, слід натиснути кнопку Create Template, а потім на Mint New Asset. У новому вікні можна вибрати раніше створений шаблон. Усі його атрибути пропишуться автоматично, а у графі Asset Owner залишиться вказати логін облікового запису, на який надходитимуть створені NFT.NFT Creator

Кількість копій нових токенів прописується у полі Translations. Тепер, після натискання Create Asset, вони з'являться в інвентарі користувача.

Читайте - NFT дропи: що це і чи можна на них заробити.

Як продавати та купувати NFT

Після створення NFT-токенів та присвоєння їм атрибутів, можна приступати до їхнього продажу. Для цього зайдіть в інвентар, натиснувши на назву свого акаунта в правому верхньому кутку, і знайдіть потрібний токен. Після натискання на кнопку List on Market відкриється вікно, в якому слід зазначити:

 1. Вартість токена (треба вибирати WAX/USD WAX через зміну курсів).
 2. Варіант продажу, наприклад, аукціон.
 3. Якщо ви створюєте лот для аукціону, вкажіть початкову ціну та кількість днів.Create Listing

Після натискання на Confirm токен буде розміщено на торговому майданчику чи аукціоні.

Drops на Atomichub – коли проходять і як взяти участь

Щоб потрапити до розділу Drops, слід написати в адресному рядку браузера посилання https://wax.atomichub.io/drops. Тут творці проектів та прості гравці розміщують картки, причому з кожним дропом можна ознайомитись докладно, натиснувши на Show Drop.

Примітно, що в розділі Drops часто проходять роздачі, що поділяються на 2 види:

 • прості, де кожен бажаючий може забрати картку;
 • з умовами, наприклад, підпискою на YouTube-канал і т.д.

Для пошуку безкоштовної роздачі потрібно знайти токени, Price яких вказано як Free. Спростити завдання можна шляхом натискання на комбінацію клавіш “Ctrl+F” та написавши у пошуковому рядку “Free”. Нові дропи з'являються практично щодня. Їхня кількість обмежена, тому сторінку рекомендується регулярно оновлювати. Отримані картки можна продати або зберігати для колекції.

Whitelist на Atomichub і як до нього потрапити

Whitelist, або білий список, необхідний підвищення шансів отримання дропів. На деяких роздачах автори самі визначають список користувачів, які можуть стати власниками карток. Гравці додаються до білого списку на розсуд творця, тому буде великим плюсом, якщо раніше ви вже купували у нього токени. Whitelist дає великі переваги, тому чим більше гравців додало вас до цього списку, тим більше шансів отримати непоганий дроп.

Комісії сервісу

Коли гравець робить угоду на торговому майданчику, з нього стягується комісія. Зазвичай вона є відсотком суми, отриманої за угоду. Маркетплейс стягує комісію у розмірі 2% від загальної суми, одержаної за продаж. Вона автоматично віднімається смарт-контрактом у той момент, коли хтось купує товар. Не можна сказати, що розмір комісії на Atomichub великий, адже вона окупається регулярними дропами.

Боти та програми для автопокупок та продажів на Atomichub

Примітно, що Atomichub надає програмістам API. Це означає, що вони можуть створювати програми для спрощення деяких дій на маркетплейсі. Так, наприклад, користувачі створюють ботів для наступних цілей:

 • купівля NFT-токенів за заниженою ціною;
 • виставляння на продаж нових карток;
 • збирання безкоштовних токенів в розділі Drops.

Більшість програм є приватними та розробляються на індивідуальні замовлення. В загальному доступі такого софту практично немає, тому гравці або розробляють його з нуля, або наймають програмістів. Боти значно полегшують роботу на Atomichub і відкривають перед користувачами широкі можливості.

Як обійти капчу при покупках та продажах

 Для обходу капчі користувачі вдаються до використання спеціальних програм. Такий софт призначений не лише для Atomichub – він може використовуватись для будь-яких інших сервісів. Так, наприклад, Headless Chrome дозволяє обходити капчі на 2Captcha та Puppeteer.

Найбільш відомим, дешевим та зручним є сервіс anti-captcha.com. Він дозволяє встановлювати розширення у всі популярні браузери, після чого капча розгадуватиметься навіть у вікнах, що спливають, без участі людини. Дане рішення відмінно підходить для роботів та програм.

Найчастіше описані послуги використовуються гравцями, які використовують ботів для Atomichub. Спеціальні програми можуть зупинити роботу через капчу, а користувач не може постійно контролювати цей процес. Одночасна активація ботів для Atomichub та програм для капч роблять користування послугами маркетплейсу зручним.

Як заробити на Atomichub

Заробити в NFT маркетплейсі можна кількома способами. Для отримання стабільного заробітку потрібно збільшити можливості свого акаунта. Робиться це шляхом купівлі RAM та інших ресурсів, необхідних для створення та торгівлі токенами. Перший і найпопулярніший спосіб заробітку на Atomichub виглядає наступним чином:

 1. Створення власних колекцій.
 2. Їхній продаж або обмін з іншими учасниками.
 3. Використання отриманих ресурсів для створення токенів.

За продаж токенів ви так чи інакше підете "в плюс". Розмір доходу залежатиме від кількох факторів:

 • ринкової вартості схожих карток;
 • обсягів RAM та CPU на акаунті;
 • привабливість продукту.

Деякі клієнти Atomichub не продають створені колекції, а використовують для безкоштовної роздачі. Перевага таких дій полягає у можливості реклами своїх каналів чи облікових записів на інших платформах. За рахунок такої розкрутки теж можна заробляти, наприклад, через монетизацію на YouTube.

Ще один спосіб заробітку - отримання коштів "з нуля". Для цього потрібно регулярно брати участь у дропах, збираючи токени, що роздаються, і продаючи їх на торговому майданчику. Великим плюсом буде, якщо ваш обліковий запис додадуть у білий список. Тоді ви зможете брати участь у приватних роздачах, доступних лише клієнтам із Whitelist'ів.

Безпека та стійкість проекту до зламів

За весь час існування проекту не було ситуацій, які б призводили до масового крадіжки особистих даних клієнтів. Розробники Atomichub передбачили можливості злому сервісу та подбали про його захист. Безперебійна робота маркетплейсу демонструє, що платформа не піддається DDoS-атакам. Кошти користувачів, своєю чергою, зберігаються на надійних гаманцях, звідки можна вивести через інші сервіси.

Плани розвитку проекту

На даний момент плани розробників маркетплейсу не публікуються, однак щодо регулярних оновлень можна зробити деякі висновки. Найімовірніше, можливості Atomichub тільки збільшуватимуться. Вже зараз клієнтам доступний широкий функціонал під час створення колекцій NFТ-токенів. З простих "картинок" картки, розроблені користувачами, перетворюються на валюту, і це виклик у бік великих криптовалютних сервісів.

На маркетплейсі з'являється унікальний контент, наприклад, фірмові токени від Reebok. Звісно, попит на такі картки буде високим, і це стимулює ринок. З кожним роком у користувачів з'являється все більше можливостей заробітку, тому можна судити про успішність розвитку проекту.

Насамкінець варто відзначити, що Atomichub – унікальний ресурс, функціонал якого зрозумілий навіть для новачків. На відміну від проектів, де потрібно торгувати криптовалютою, тут усе пов'язане з творчим контентом. Усі деталі токенів, починаючи від назв і закінчуючи зовнішнім виглядом, вигадують клієнти сервісу. Це робить торгівлю NFT-картками цікавою.

Читайте також - OpenSea - огляд NFT маркетплейсу, як створювати, купувати та продавати токени.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити