Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Gleam.io – що це таке, огляд та відгуки про платформу

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Gleam.io – що це таке

Маркетингова платформа Gleam активно використовується багатьма видами онлайн бізнесу для просування своїх продуктів та залучення лояльної аудиторії, а також користувачами для отримання різних бонусів, подарунків та інших винагород, але що таке Gleam насправді знає не багато хто. У цьому огляді докладно розглянемо, що таке – Gleam, як і для яких цілей можна користуватися даною платформою, дізнаємося про її переваги та недоліки, а також звернемо увагу на відгуки про Gleam від реальних користувачів.

Що таке Gleam? Огляд маркетингової платформи

Gleam (офіційний сайт https://gleam.io) – це маркетингова онлайн платформа, через яку можна залучати аудиторію до просування свого бізнесу, а також отримувати бонуси та винагороди за свою активність (для звичайних користувачів). Gleam – австралійська компанія (головний офіс у Мельбурні), послугами якої користується понад 1 мільйон компаній по всьому світу.

Серед важливих переваг Gleam можна виділити: простоту та зручність використання (багато дій виконуються у напівавтоматичному режимі), багатофункціональність, лояльну підтримку та конкурентні тарифи для бізнесу.

Реєстрація в Gleam

Реєстрація в Gleam дуже проста і займає всього кілька хвилин, для цього:

 • Відкриваємо сайт сервісу: https://gleam.io
 • У меню вибираємо "SIGN UP".
 • Вказуємо своє ім'я та адресу Email, натискаємо кнопку «Continue».
 • Підтверджуємо свій Email (відкриваємо листа від Gleam і переходимо в ньому за посиланням).
 • Вказуємо пароль до акаунта та завершуємо реєстрацію.

Якщо Ви плануєте лише брати участь у Giveaways та Airdrops на платформі, то реєстрацію можна пройти через форму виконання завдань (доступна швидка реєстрація через Email, а також через акаунты в соціальних мережах Twitter та Facebook).

Читайте також - Atomichub - огляд NFT marketplace, купівля, дропи та боти.

Використання Gleam для просування

Платформу Gleam можна використовувати у різних цілях для просування свого бізнесу.

Серед основних напрямів роботи програми Gleam можна виділити:

 • Capture. Форма захоплення (pop-up), що налаштовується, для сайтів для збору бази Email підписників.
 • Competitions. Форма, що настроюється для проведення змагань між користувачами, серед яких автоматично вибираються переможці (корисно для створення «вірусного» ефекту при просуванні свого бізнесу).
 • Social Galleries. Додаток для створення красивих та функціональних галереї з фото (картинок) із соціальних мереж з хештегами.
 • Rewards. Винагороди працюють за принципом змагань, за виконання завдань у яких можуть одразу отримувати певні види винагород (наприклад, купони на знижку).

Тарифи за використання Gleam починаються від 10 USD на місяць, залежно від вибраних типів додатків, які використовуватимуться.

Gleam Giveaways та Airdrops для заробітку

Через Gleam проводять свої конкурси та різноманітні роздачі більшість криптовалютних проектів (біржі, стартапи, гаманці, сервіси тощо), а також ігрові сервіси (наприклад: Steam), представники E-commerce тощо.

 Найчастіше можна знайти конкурси (змагання) або Giveaways від Gleam, завдання в яких можна розділити на 3 категорії:

 • Обов'язкові завдання. Завдання, які обов'язково потрібно виконати, щоб отримати винагороду (наприклад: підписатися на групи в соціальних мережах від проекту, що просувається).
 • Багаторазові завдання, що повторюються. Завдання, які можна виконувати щодня та отримувати за це бали (наприклад: відвідати сайт проекту).
 • Додаткові (бонусні) завдання. Завдання, що відкриваються лише після виконання основних завдань.

За виконання більшості завдань у Gleam Giveaways можна отримати бали (чим більше балів, тим вищий шанс отримати винагороду, тому що на завершення кожного конкурсу проводиться відбір переможців серед усіх користувачів за кількістю набраних балів або у випадковому порядку).

Переваги та недоліки платформи Gleam

Плюси

 • Надійна закордонна платформа (працює з 2013 року), яку використовують понад 1 млн. компаній по всьому світу.
 • Одна з найпопулярніших та найактивніших маркетингових платформ.
 • Простий та зрозумілий у роботі сайт.
 • Автоматизована система перевірки виконання багатьох завдань (зокрема із соціальних мереж).
 • Просте налаштування та інтеграція з сайтами.

Мінуси

 • Платформа працює лише англійською мовою.
 • Деякі дії та виконання завдань не перевіряються автоматично.

Висновок та відгуки про Gleam.io

Завдяки вигідним тарифам та зручності роботи, платформа Gleam швидко завоювала довіру у багатьох користувачів по всьому світу і за довгі роки роботи стала однією з найпопулярніших маркетингових платформ для участі у конкурсах та просування бізнесу.

Чимало користувачів часто шукають сервіс Gleam.io за запитами: Глім іо, Глеам іо.

Якщо у Вас є досвід використання Gleam або залишилися питання щодо використання платформи, пишемо свої відгуки про Gleam в коментарях до цього огляду.

Відео

Читайте також - OpenSea - огляд NFT маркетплейсу, як створювати, купувати та продавати токени.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити