Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на перепродажі NFT з мінімальними вкладеннями

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на перепродажі NFT

У цій статті я хочу вам показати реальний приклад того, як можна почати заробляти на перепродажі NFT. У цьому немає ніякої магії, все досить просто і зрозуміло: ви купуєте NFT за фіксовану ціну, яка вам випадає в рандомному порядку і після продажу всієї колекції NFT, у вас активується можливість виставити її на продаж з гарною націнкою.

Якщо хтось не в курсі, NFT це незамінний токен, який працює на базі блокчейну, який надає право власності на конкретний актив (зображення або відео), що містить інформацію про його походження.

Звичайно ж виникає логічне питання — кому це вигідно і як це все працює. Почну з того, що будь-якому крипто-проекту потрібно якнайбільше залучити до себе зацікавлених користувачів, які б підтримали їх матеріально на етапі розробки продукту. У цій схемі все працює трохи по-іншому: крипто біржа виступає посередником, між авторами NFT-колекцій та користувачами, які хочуть заробити на перепродажі ці NFT.

Читайте також - Як заробити на NFT - всі способи заробітку.

Дивно, але всі залишаються при своїх інтересах: криптовалютна біржа отримує приплив нових користувачів, які поповнюють собі рахунки з метою покупки NFT, чим і піднімають рейтинг біржі, автори цих NFT заробляють на фіксованому відсотку роялті з кожного продажу плюс отримують активну аудиторію у свій проект , Ну і з профітом залишаються покупці, які забрали ці NFT за фіксованою ціною і перепродали за вигіднішою. Як би це дивно не виглядало, ця схема добре працює і дозволяє заробляти досить довгий період часу.

Все це відбувається на маркетплейсі криптовалютної біржі «Bybit», де будь-який бажаючий, після реєстрації та верифікації, може взяти участь у торгах та купити собі NFT за акційною ціною з можливістю перепродажу. Цей маркетплейс є універсальною платформою для купівлі та продажу NFT. Низький поріг входу в цю схему заробітку створив великий інтерес у багатьох крипто-ентузіастів, так, що відносно недавно початкова ціна з $0,01 підскочила до показника $0,99 за одиницю NFT. Далі я покажу схему заробітку на прикладі NFT-колекції під назвою "The Hive Mind".The Hive Mind

Ця колекція була створена з певною метою – поєднати основні засади децентралізованих фінансів (DeFi) із колективним розумом. Отже, кожен покупець NFT вклав свій внесок у розвиток цього проекту. Як бачимо, ціна на NFT була фіксованою і вона становила 0,99 USDT, що дорівнює $0,99. Щоб купити будь-який лот із цієї колекції, вам потрібно буде мати на спотовому акаунті суму $1. Далі пропоную вам подивитись подробиці цієї NFT-колекції.The Hive Mind

Як бачимо, всього було випущено до продажу 10300 NFT і станом на момент написання цієї статті, мінімальна ціна, за яку можна купити NFT із цієї колекції становить $1,19 і відповідно — максимальна ціна приблизно $25, але зустрічаються NFT $50 і дорожче. Далі ми бачимо сумарну вартість NFT, яких вдалося продати на суму $14810. Далі пропоную подивитися на NFT, які можна купити зараз на вторинному ринку, але згадуємо, що вони спочатку куплені за $0,99.The Hive Mind

Бачимо, що попри максимальну вартість у $25 — є лоти з ціною $50 і набагато дорожчі. Чому? Тому що ціна залежить від номера NFT з цієї колекції. У даному прикладі, NFT під номером #8338 — числа в якому виглядають як «дзеркальне відображення» і якщо дивитися на NFT під номером #777, воно буде в рази дорожче, бо за гарні номери колекціонери готові платити дорожче.

Але щоб ви розуміли, одразу після розпродажу всієї NFT-колекції — власники виставляють свої лоти для перепродажу за максимальною ціною і вже після того, як минає кілька днів — ціни падають, що безпосередньо впливає на ваш потенційний заробіток. Так що потрібно ставити реальну ціну, щоб вашу NFT купили якнайшвидше.

Чим менше цих лотів можна буде купити — тим дорожчою буде їхня вартість. Погодьтеся, схема заробітку досить проста — поповнюєте ваш рахунок на цій платформі і чекаєте на час виходу певної NFT-колекції, яка продаватиме свої лоти за фіксованою ціною в $0,99.

Це цікаво - NFT дропи: що це і чи можна на них заробити.

Далі ви оновлюєте сторінку покупки NFT і чекаєте, коли номер лота стане досить рідкісним: це і буде ідеальна покупка NFT, яка може принести вам від кількох вічнозелених до кількох сотень. Все залежить від номера NFT в колекції і чим красивіший номер, тим більше ви зможете заробити. На прикладі з NFT під номером #8338, яке ми розглянули вище, автор заробить $49 чистого профіту, при тому, що він спочатку купив цей лот за $0,99.

Як можна розпочати заробляти на цій схемі?

Як ми бачимо з тієї інформації, яку я надав вище, все досить просто. Як я вже писав вище, вам потрібно зареєструвати акаунт на біржі «Bybit», пройти верифікацію та поповнити свій спотовий рахунок на 1 USDT, що дорівнює $1 і чекати на час виходу наступної NFT-колекції, де будуть продавати NFT за фіксованою ціною в $0,99 . Тож на момент написання цієї статті, на черзі NFT-колекція під назвою "The Hero Wave Polyart", де можна буде спробувати заробити.The Hero Wave Polyart

В ідеалі, щоб вдалося заробити на перепродажі NFT, потрібно їх купити кілька штук у різний час, щоб вам попалися різні номери цих NFT. Але пам'ятайте, чим красивіший номер - тим дорожче ви зможете перепродати лот.

До речі, на цій платформі присутні різні NFT-колекції, так що цілком реально там зустріти якусь NFT-гру та покупку такого лота, може дати старт заробітку в цій грі. Тож можливо заробити не лише на перепродажі NFT, а й взяти участь у певному проекті та ще намагатися заробити у цьому напрямі. Загалом, бажаю заробити в десятки разів більше, ніж ви інвестували!

Відео

Рекомендуємо - Заробіток від 1000$ без вкладень на NFT Whitelist.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити