Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

12 додатків, які у 2024 році платять за кроки

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на ходьбі

Sweetcoin, Stepn та ще 10 маловідомих додатків, де можна отримати реальні бонуси та гроші за кроки – тренування, прогулянку чи пробіжку.

Ви і без нас знаєте, що ходити щодня по 10000-15000 кроків — чудовий подарунок для свого організму. Але мало хто знає, що на таких простих тренуваннях можна трохи підзаробити. Так-так, ми не опечаталися: у 2024 році дійсно існують програми, які платять користувачам за пройдені кроки! Редакція ITstatti.in.ua перевірила AppStore, GooglePlay і знайшла для вас цілий список таких аппів, як популярних, так і маловідомих, де ви можете отримувати гроші та цінні бонуси тільки за те, що вибралися на прогулянку! Що для цього потрібно зробити, які існують підводні камені і яку реальну винагороду можна отримати, ми обов'язково розповімо далі.

Sweetcoin: ходіть за світкоіни та міняйте їх на грошіSweetcoin

Sweetcoin у буквальному перекладі – «монети поту». Тобто токени тут роздають за кроки та пробіжку. Британський проект "Світкоїн" вже завоював довіру 75 млн любителів здорового способу життя і потрапив у багатьох країнах до топу AppStore. На момент написання статті додаток доступний у 51 державі світу, включаючи США, Канаду, Велику Британію, Німеччину, Францію, Австралію, Естонію, Іспанію, Україну, Норвегію та Швейцарію.

Довіру стартапу надають його шановні інвестори та спонсори:

 • Justin Kan - засновник Twitch;
 • Sandeep Nailway - творець Polygon;
 • NEAR Foundation;
 • Spartan;
 • OKEx.

Заробляти зі Sweetcoin можна на будь-якому смартфоні з GPS-датчиком - правила дуже прості:

 1. За кожну тисячу кроків ви отримуєте 1 «світкоін» — місцеву валюту.
 2. Максимум на день можна заробити 10 таких монет – за 10 000 кроків (5 км бігу чи ходьби).
 3. Не пропускайте щоденні бусти — 20-хвилинні проміжки, у які кількість кроків автоматично подвоюватиметься.
 4. Контролюйте свій заробіток у внутрішньому гаманці програми.
 5. Слідкуйте за детальною статистикою в листах від сервісу, де, до речі, містяться важливі поради щодо збільшення свого заробітку.

Як «свиткоїни» можна обміняти на криптовалюту та фіатні гроші? Це можливо зробити на будь-якій біржі. Приблизний курс: 1 Sweatcoin = $0,013.

Також віртуальну валюту можна витрачати на покупки у вбудованому додатку:

 • підписки та товари від спонсорів;
 • навчальні курси;
 • сертифікати на Amazon.

У маркеті є й досить цінні позиції: наприклад, маячок Apple Air-tag за 2000 "свиткоїнів".

У низці держав Sweatcoin їх можна обміняти на реальні гроші. Так, в Естонії клієнти Молодіжного банку LHV можуть (одноразово) поміняти 50 світкоінів на справжні 5 євро, які будуть зараховані на їхній банківський рахунок. Крім того, серед користувачів розіграють смарт-годинник Apple Watch.

Stepn: отримайте 100 доларів, бігаючи у паркуStepn

Stepn - ще один цікавий стартап, побудований на концепції "Рухайся, щоб заробити". Не обов'язково бути відомим марафонцем — можна почати з класичних піших прогулянок. Проте проект має одне «але» — перш, ніж почати отримувати гроші, доведеться витратитися. А саме відкрити електронний гаманець на платформі Solana, поповнити його токенами SOL на достатню суму для придбання NFT-кросівок:

 • Walker – звичайна прогулянка (1-6 км/год).
 • Jogger - ходьба, легкий біг (4-10 км/год).
 • Runner - швидкий біг (8-20 км/год).
 • Trainer – універсал, якщо хочете заробити, незалежно від швидкості.

Базова модель намальованих кросівок обійдеться в 9 SOL, що дорівнює приблизно 117 доларів. Але тільки купити взуття мало – важливо постійно ходити та бігати, щоб прокачувати свій рівень. Так, новачок може заробити на день на кроках до $5, а просунутий учасник — до $25. Не можна використовувати одночасно кілька пар кросівок — «чемпіони» вже отримують на цьому до $100 доларів на день.

Читайте також - Заробіток в інтернеті без вкладень: всі способи та реальний досвід.

Гроші за кроки: 10 безкоштовних додатків, про які поки що ніхто не знаєГроші за кроки

«Світкоїн» та «СтепЕн» у всіх на слуху, але як щодо аппів, що також платять за активність, але про які поки мало хто знає?

MapMyFitness

Відмінний варіант для любителів фітнесу, спорту та активного способу життя: сервіс нараховує винагороду і за кроки, і за час пробіжки, і навіть за прискорений пульс. Щоб справно отримувати бонуси, вам потрібно дати програмі доступ до GPS-датчика свого смартфона. Зверніть увагу, що в "МепМайФітнес" не нараховуються готівка - ви отримуєте внутрішню валюту для використання на даній платформі.

Walgreens Balance

З цією програмою є маленька важлива умова: щоб отримувати гроші за кроки, вам потрібно бути покупцем Walgreens - для клієнтів доступна швидка реєстрація на платформі. Сама програма буде корисна спортсменам та ЗОЖникам великою кількістю корисних фітнес-трекерів. Що ж до винагород, то за кожну милю прогулянки ви отримуєте 20 бонусних балів. Максимум на місяць можна отримати 1000 таких бонусів, щоб потім ними сплатити частину покупок в інтернет-маркеті Walgreens.

Також програма myWalgreens Health Goals пропонує виплату нехай невеликих, але реальних грошей: $1 у валюті Walgreens Cash за виконання кожного щотижневого завдання. А для тих, хто користується аппом щомісяця, доступний бонус $2.

HigiHigi

Компанія «Хігі» пропонує всі можливі фітнес-трекери для спортсменів, а для громадян США додатково - пункти контролю здоров'я в місцевих аптеках. Що ж до програми, тут недостатньо проходити кілька миль щодня — слід ще й виконувати щотижневі спортивні квести. В якості нагороди - бонуси, які змінюються на реальні знижки на товари Higi.

StepBet

"Додаток для цілеспрямованих людей", - так описують свій продукт розробники. Апп дозволяє не втратити мотивацію на шляху до обраної мети. Якщо ж користувач швидко здався, він платить за це карбованцем. Як це працює? Учасник програми вибирає свою спорт-мету та ставить на її досягнення, скажімо, $40. Якщо він не впорається із наміченим, «СтепБет» безповоротно забирає гроші. А от якщо спортсмен досягне обіцяного, він не тільки отримує свої сорок доларів назад, а й додаткові гроші як винагороду!

FIT potatoFIT potato

Творці програми зробили безпрограшну ставку на дух змагань, властивий практично кожній людині. Тут пропонується змагатись з іншими користувачами за щотижневі подарунки. Здебільшого випробування пов'язані з бігом, ходьбою та пішими прогулянками — нічого складного робити не доведеться. Наприкінці розіграшу між переможцями розподіляють призові гроші.

FitFetti

Розробники «ФетФітті» мають важливу місію: донести до кожного цінність фітнесу. І як тут обійтися без матеріального заохочення? І якщо творці аналогів вкрай неохоче повідомляють про джерела фінансування свого проекту (або не говорять про це взагалі), тут все прозоро: спонсорами FitFetti виступають відомі компанії, які випускають продукцію для здорового способу життя. Користувачам потрібно проходити щотижневі спортивні квести, щоб відкрити доступ до подарунків від спонсорів – продукції в Інтернеті.

WinWalkWinWalk

За кожні 100 кроків «УінВолк» нараховує вам певну кількість очок. Дані накопичення зберігаються на безкоштовній подарунковій карті, яка приймається у багатьох популярних онлайн-маркетах. Зверніть увагу, що сервіс ставить ліміт: щодня винагороджуються не більше 10 000 кроків.

Lifecoin

«Лайфкоїн» - той самий додаток, який реально буде платити вам за кожен зроблений крок! Монети нараховуються як під час бігу, так і під час ходьби – головне, щоб ви займалися спортом на свіжому повітрі. Внутрішню валюту Lifecoin користувачі зараховують на безкоштовні подарункові електронні картки, якими легко можна сплатити за шопінг на Amazon або ITunes, включаючи покупку дронів і смартфонів.

Charity MilesCharity Miles

Як щодо того, щоб займатися спортом, допомагаючи при цьому нужденним? Концепція аппа «Милі Милосердя» відрізняється від попередніх: ви також отримуєте винагороду за прогулянку, але зароблені гроші вирушають не вам, а на рахунки благодійних фондів. Правда, гарна ідея?

"Здоровий спосіб життя"

Перед нами проект, який з 1 червня 2022 року працює в Узбекистані — на відміну від попередників, він є офіційним, запущеним у рамках Постанови Уряду. Додатком можуть скористатися повнолітні (старші 18 років) жителі республіки. На електронні гаманці учасників «Здорового способу життя» переводяться реальні гроші:

 • що пройшли 10 000 кроків день - 3000 сум;
 • тим, хто пройшов більше за інших спортсменів у своєму місті, області чи країні, — 300 000, 500 000 і 1 000 000 млн сум відповідно.

Єдиною умовою для участі є наявність на смартфоні крокоміра (акселерометра). Проект фінансується зі зборів, які стягуються з постачальників тютюнової та алкогольної продукції.

Насамкінець команда ITstatti.in.ua радить вам бути обережними та обачними, взаємодіючи з додатками та сервісами, що пропонують легкий заробіток. Уважно ставтеся до прохань ввести особисті дані, а перед початком використання аппу обов'язково переконайтеся, чи є можливість обміняти внутрішню валюту та бонуси на реальні гроші, знижки, бали в магазинах саме у вашій країні. Зверніть увагу, що наш рейтинг базується на інформації з інтернету, тому ми не маємо фізичної можливості перевірити сумлінність кожного розробника та власника додатків з топу.

Відео

Це цікаво - Як заробити на перепродажі NFT з мінімальними вкладеннями.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити