Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на реєстраціях: скільки можна заробити + 8 перевірених сайтів

Останнє оновлення: Понеділок, 12 грудня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на реєстраціях

Якщо ви цікавитеся інтернет-заробітком, то вже знаєте, що в мережі можна отримувати дохід навіть від, здавалося б, незначних дій, наприклад, можна трохи заробити на лайках, репостах, коментарях чи підписках.

І сьогодні ми розглянемо один із таких способів отримання доходу в інтернеті, а саме заробіток на реєстраціях. Від виконавців потрібно пройти просту процедуру, з якою впорається й новачок. Особливістю такої роботи є її доступність для будь-кого бажаючого, а також можливість заробітку без вкладень.

Зі статті ви дізнаєтеся, як через просту реєстрацію на сайтах можна заробити, що потрібно для роботи, які сервіси можуть допомогти фрілансерам-початківцям, скільки можна отримати, які є підводні камені та переваги у цього виду діяльності.

Особливості заробітку на реєстраціях

Реєстрації, поряд із серфінгом, читанням листів та проходженням тестів, є елементом заробітку на завданнях. Цей спосіб отримання доходу популярний у новачків, оскільки він досить простий і зрозумілий, не потребує зусиль або багато часу.

Користувачеві просто треба реєструватися на різних інтернет-майданчиках, які вкажуть замовники. Відразу скажу, що винагорода за подібну діяльність нараховується копійками, рідше парою-трійкою гривень, тому багато заробити не вийде.

Проте оплатити інтернет чи мобільний зв'язок на зароблені кошти можна. До того ж, на одну реєстрацію витрачається не більше 5 хвилин, тому в день можна виконувати від 20 і більше завдань.

Такий вид діяльності існує з кількох причин:

 1. Власники сайтів збільшують активність та відвідуваність свого ресурсу.
 2. Сайти використовують завдання як рекламу. Наприклад, на веб-платформі збираються геймери та грають у ігри. Власники сайту, щоб збільшити потік клієнтів, дають завдання, в яких, окрім реєстрації, виконавці мають пройти пару рівнів у грі, прокачати героя тощо. Під час виконання завдання гравця може затягнути. Він залишиться на сайті вже з власної волі.
 3. Окремі користувачі в такий спосіб запрошують на інтернет-ресурси нових відвідувачів, отримуючи при цьому відрахування згідно з умовами партнерської програми. Наприклад, людина зареєструвалася у партнерській програмі, отримала реферальне посилання і тепер може запрошувати нових відвідувачів на сайт. Кожен новий гість, який перейде на сайт за допомогою цього спеціального посилання, а потім зареєструється на ресурсі та виконає будь-яку дію, забезпечить реферера, наприклад, 3 гривні. Таким чином, замовник платить виконавцю умовні 1,5 гривні, а отримує завдяки партнерській програмі вдвічі більше.

З цього можна зробити висновок, що вигідніше самому стати замовником та отримувати відрахування за реферальною програмою. Але якщо ви хочете почати заробляти без вкладень і без ризиків, то виконавцем підходить більше. Тим більше, це стосується новачків.

Тим не менш, ми надаємо сервіси з вигідними партнерськими програмами. Коли у вас буде більше досвіду та коштів для вкладень, можна буде перекваліфікуватися та спробувати заробляти в якості замовника.

Але поки що ми будемо говорити про заробіток з погляду виконавця. Перш ніж розпочати роботу, необхідно обзавестися деякими інструментами.

Читайте також - Заробіток на завданнях — ТОП-11 сайтів

Серед них:

 1. комп'ютер, планшет чи смартфон з доступом до інтернету;
 2. електронна пошта для реєстрації;
 3. електронний гаманець, а бажано кілька різних

Плюс у вас має бути кілька вільних годин, виділених для роботи.

Стандартний алгоритм дій при заробітку на реєстраціях має такий вигляд:

 1. Для початку потрібно визначитися з майданчиком, на якому братимете завдання. Вивчіть умови роботи, відгуки колишніх виконавців та вимоги для виведення коштів.
 2. Реєстрація. Заповнюйте стандартні дані: ім'я, email, пароль, номер телефону за потреби.
 3. Тепер можна розпочати завдання. Поставте фільтр, щоб бачити доручення, які стосуються лише реєстрації. На більшості сайтів такі завдання поділяються на 2 категорії: "З активністю" та "Без активності". Що це таке, розповім трохи згодом. Вибрати ми радимо обидві категорії.
 4. Коли сподобається якесь завдання, клацніть на його заголовку. Перед вами з'явиться зміст та вимоги замовника. Уважно його прочитайте та беріть у роботу, якщо вас все влаштовує.
 5. Після виконання необхідно надати доказ виконаної роботи. Їм може бути скрін, посилання на сторінку сайту або щось інше, вказане замовником. Заповнюємо всі дані у спеціальній формі та надсилаємо звіт.
 6. Як тільки замовник все перевірить, на ваш рахунок надійдуть кошти.
 7. Коли на балансі буде мінімальна сума для виведення, можна замовляти виплату на електронний гаманець, телефон чи картку.

Не чекайте, що перевірка та нарахування коштів будуть миттєвими. При ручній перевірці виникає людський фактор. Тобто замовник може бути зайнятий, він зможе перевірити ваш звіт лише за кілька днів. Але не хвилюйтеся, адже система не дасть вас обдурити. Якщо через тиждень замовник все ще не сплатить своє замовлення, то кошти автоматично надійдуть на ваш рахунок.

Види діяльності

Якщо ви вибрали цей метод як заробіток, то маєте знати, які у нього є можливості. Про них ми вже трохи говорили.

Діяльність, пов'язана з реєстраціями, ділиться на два види, а саме:

 1. самостійну реєстрацію на веб-ресурсах замовників;
 2. заробіток на чужих реєстраціях за допомогою партнерської програми

Перший вид також поділяється на категорії. Роботодавець може надати завдання з активністю або без неї.

У першому випадку необхідно пройти звичайну реєстрацію. Виконавець або переходить за посиланням, яке надав замовник, або вбиває назву сайту в пошуковій системі і таким чином заходить на ресурс.

Після стандартної процедури користувач надає звіт та отримує оплату. Зазвичай винагорода варіюється від 10 копійок до 2 гривень.

Інше питання, коли реєстрація має бути з якоюсь активністю.

Тоді виконавець має виконати кілька простих дій, наприклад:

 1. заповнити анкету;
 2. пройти опитування;
 3. підписатися на розсилку;
 4. написати коментар;
 5. зіграти у гру;
 6. зареєструватися у партнерській програмі та залучити нових відвідувачів;
 7. заробити 30 гривень;
 8. заповнити профіль;
 9. додати фотографію та ін.

Завдання цієї категорії оплачуються щедро, і можна отримати від 2 до 60 гривень, але й часу треба витратити більше. У цьому термін виконання найчастіше фіксований.

Перш ніж погоджуватись на роботу, прочитайте умови. Якщо ви зовсім не знаєтеся на темі, а від вас вимагають, наприклад, напрацювати рейтинг або досягти певного рівня в грі, ви можете не встигнути розібратися з сайтом і виконати замовлення.

Реєстрація з активністю може бути пов'язана із інвестуванням. Це означає, що в якості дій, які треба виконати, буде зазначено внесення коштів на рахунок або щось у цьому дусі. Радимо з обережністю ставитись до таких завдань, оскільки велика ймовірність нарватися на шахраїв.

Тепер поговоримо про залучення рефералів. Як ми вже казали, новачкам не варто розпочинати з цього виду завдань. Це складний та довгий шлях до заробітку. Щоб отримувати пристойний пасивний дохід у розмірі 10-50% від доходів залучених вами користувачів, треба добре розумітися на темі. Колись ви можете спробувати, але краще почніть самі як виконавець.

Скільки можна заробити

Основна частина завдань оплачується приблизно від 50 коп. до 1,5 грн. Є розцінки і за 10–20 копійок, і за 30–100 грн. Найдорожчі замовлення пов'язані з активністю, на яку можна витратити не один день.

Тому завжди дивіться, що вигідніше брати в роботу: одне трудомістке і високооплачуване завдання або кілька, але найпростіших і більш дешевших.

Якщо працювати по 3–4 години, то за день можна заробити від 20 до 100 гривень у середньому. За щоденної зайнятості місячний дохід перебуватиме на рівні від 400 до 2 000 гривень. Непоганий підробіток, враховуючи, що працювати треба вдома і всього по кілька годин.

Зауважте, що це середні показники. У вас може бути зовсім інший прибуток. Вона залежить від того, скільки і як швидко ви працюватимете, а також які саме завдання візьмете.

Топ-8 перевірених сервісів

Переважна частина завдань із реєстрацій перебуває на спеціальних сервісах – поштовиках, чи, інакше, буксах. Замовники розміщують пропозиції про роботу, а виконавці обирають відповідне завдання зі списку.

Ми підготували перелік надійних та стабільних сайтів, з якими можна працювати. Вони надають достатню кількість завдань та гідну оплату.

Крім цього, у списку є ресурси, які надають вигідну партнерську програму. Після роботи в якості виконавця можна спробувати себе в ролі замовника і заробляти на чужих реєстраціях за допомогою рефералів.

1. SEO sprint

SEO sprint – великий та популярний сервіс, що дозволяє заробляти на найпростіших завданнях. Серед них можна знайти й пропозиції щодо реєстрації за гроші.

Сайт щодня поповнюється новими замовленнями, тому виконавці завжди мають широкий вибір. А приємний та зручний інтерфейс допомагає новачкам швидко розібратися, як працювати на майданчику.

Винагорода може бути і 10 копійок , і 30 гривень. Вивести кошти можна на банківську картку. Або зареєструйте гаманець Пейпал або Адвакеш, щоб переказувати гроші на один з них.

2. ProfiTCentR

ProfiTCentR – сайт-поштовик з багаторічною історією. На платформі без проблем можна знайти завдання як щодо реєстрацій з активністю, так і без неї. Крім того, паралельно можна виконувати інші види найпростіших завдань.

Сервіс стабільно виплачує винагороди виконавцям. На день можна отримувати 30–80 гривень. Вартість за одне замовлення трохи більша, ніж на інших подібних проектах.

Щоб вивести кошти, треба створити гаманець Пайєр. Обійтися можна і без електронного гаманця. В цьому випадку гроші перерахують на телефон.

3. WMRFast

WMRFast – надійна платформа, яка працює вже понад 7 років. Як і на інших поштовиках, тут ви знайдете безліч легких завдань, на які витрачається не більше 3-5 хвилин.

На реєстраціях можна заробити від 10 копійок до 7 гривень у середньому. Збільшити прибуток можна за допомогою реферальної програми, яку надає проект.

Переказати кошти можна на багато популярних платіжних систем та мобільний телефон. Перед початком роботи зареєструйте гаманець Payeer, щоб легко вивести зароблені гроші.

4. Workzilla

Workzilla – великий проект, який дає можливість заробити на реєстраціях, але таких завдань мало.

Але всі пропозиції оплачуються дуже непогано, оскільки вони мають на увазі додаткову активність користувача. Можна знайти завдання на 150 гривень та більше. Наприклад, зареєструватися в інтернет-магазині та замовити у нього товар.

Щоб отримати доступ до дорожчих замовлень, потрібний високий рейтинг у виконавця. Чим більше користувач виконує завдань, тим швидше підвищується його рейтинг.

Виводити кошти можна на електроний гаманець і на телефон.

5. Survey Harbor

Survey Harbor – сайт-опитувальник, який сплачує фіксовану суму за реєстрацію запрошених рефералів, а також відсотки від подальших доходів.

На платформі діє своя валюта – поінти. Згодом їх можна обміняти на карбованці. 1 поінт = 60 коп.

За реєстрацію одного рефералу сплачують 8 поінтів. Щоб кошти надійшли на рахунок, необхідно отримати повідомлення про те, що новий користувач підтвердив пошту.

Вивести зароблені кошти можна на всі популярні гаманці, телефон та картку.

6. Myiyo

Myiyo – надійний закордонний майданчик-опитувальник. Заробити на ній можна фіксовану суму від реєстрації запрошеного користувача.

Сервіс виплачує пункти – власну валюту проекту. У реальних грошах 1000 пунктів дорівнює 1 євро.

За один реферал нараховують 500 пунктів. Він має зареєструватися, підтвердити електронну пошту та пройти щонайменше одне опитування.

Вивести можна від 10 000 пунктів і лише на гаманець PayPal.

7. Toluna

Toluna – останній проект у списку, який дає змогу непогано заробити на рефералах. На опитувальнику розплачуються своєю валютою – очками. Курс наступний: 120 очок – це приблизно 40 копійок.

За кожного нового користувача нараховують 500 балів. Для того, щоб кошти надійшли на рахунок, учаснику достатньо лише зареєструватися.

Зауважте, що проект встановив ліміт: не більше 10 нових запрошених друзів на місяць.

Вивести кошти можна на PayPal та мобільний телефон, а також їх можна витратити на придбання сертифікатів від відомих інтернет-магазинів. Мінімальна сума виведення залежить від способу переказу.

8. ProfitTask

ProfitTask – ще одна непогана поштовик. На ньому зареєстровано понад 100 000 замовників, а розміщено завдань трохи менше ніж 400 000.

Розцінки перебувають на середньому рівні: від 20 копійок до 2 гривень за одну реєстрацію. На офіційному сайті можна знайти приблизну вартість різних завдань.

Крім цього, проект надає можливість заробляти поза домом за допомогою однойменної мобільної програми. Просто скачайте його на ваш смартфон, зареєструйтесь та почніть виконувати замовлення в дорозі, на прогулянці, під час робочих перерв.

Плюси та мінуси заробітку

Розглянемо переваги та недоліки даного виду заробітку.

Спочатку перерахуємо переваги:

 • Підходить для фрілансерів-початківців, що тільки пробують заробляти в інтернеті.
 • На виконання завдань не потрібно багато часу.
 • Для просунутих користувачів є можливість отримувати пасивний дохід за допомогою рефералів.
 • Для роботи не треба мати особливих знань і навичок, а також мати вищу освіту.
 • Можна почати заробляти без вкладень.

А тепер зупинимося на мінусах:

 • Одноманітна, рутинна діяльність. Необхідно бути посидючою людиною, щоб витримати подібну роботу.
 • Нема перспектив розвитку.
 • Низькі виплати. Можна розглядати виконання подібних завдань лише як підробіток.

Поради для новачків

Насамкінець дамо кілька порад для всіх, хто тільки починає заробляти на реєстраціях:

 1. Для отримання вищого доходу радимо працювати на кількох проектах, щонайменше на 3.
 2. Паралельно до реєстрацій виконуйте й інші завдання.
 3. Не затримуйтесь довго на поштовиках. Намагайтеся виконувати складніші завдання, поступово переходьте на надання професійних послуг, наприклад, копірайтинг.
 4. Не кидайте все на півдорозі, навіть якщо спочатку нічого не виходить.
 5. Використовуйте реферальну програму, як тільки отримаєте невеликий досвід роботи.
 6. Завжди вивчайте правила сервісу, на якому працюєте, щоб уникнути блокування акаунта.
 7. Не вірте тим, хто пропонує за велику винагороду виконувати прості завдання. Окрім цього, остерігайтеся майданчиків, куди треба вкладати кошти.

Висновок

Без страху вибирайте проект, представлений у списку топа, реєструйтесь на ньому та починайте виконувати завдання. Ще краще, якщо ви познайомитеся одразу з кількома майданчиками.

А вже після того, як самі попрацюєте місяць-другий, можете почати заробляти на рефералах. Пропонуйте друзям і знайомим перейти за вашим посиланням, зареєструватися і при необхідності виконати кілька нескладних дій.

Підписуйтесь на нашу розсилку, читайте наші статті та дізнавайтеся ще більше цікавої та корисної інформації.

Стаття - З чого почати заробляти на буксах.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити