Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Bybit у 2024 році – всі способи торгівлі та інвестування

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Bybit

Криптовалютні біржі спочатку з'явилися тільки для торгівлі, можливості заробітку на коливаннях курсу біткоїну, а пізніше й інших криптовалют. Але, звичайно, згодом вони продовжували активно розвиватися, пропонуючи все більше нових функцій користувачам. У цій статті редакція ITstatti.in.ua розповість про всі способи, як заробити на біржі Bybit – їх досить багато, і кожен трейдер чи інвестор, незалежно від рівня підготовки та початкового капіталу, зможе підібрати ідеальний для себе варіант.

Усі способи отримання прибутку за допомогою Bybit

Інструменти, пропоновані цією біржею, включають наступні можливості:

1. Спотова та маржинальна торгівляBybit – спотова торгівля

 • Рівень складності: високий
 • Можливі ризики: непередбачуваність курсу криптовалют, наприклад, різке падіння на новинах
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/BTC/USDT

 Торгівля на спотовому ринку має на увазі, що трейдер має криптовалюту і продає або купує її за ринковим курсом, при цьому миттєво отримуючи на свій рахунок іншу валюту. Наприклад, продає BTC за USDT. Це найпростіший вид трейдингу з технічної точки зору, проте будь-яка криптоторгівля – ризиковане підприємство через те, що курс монет дуже волатильний. Можна швидко стати банкрутом, якщо не розробити грамотну стратегію та не дотримуватись її максимально строго.

Торгівля здійснюється шляхом створення ордерів на купівлю чи продаж. Ордер може бути ринковим (завершується миттєво, береться найближча ціна по ринку) або лімітним (трейдер сам встановлює ціну, і ордер завершується тоді, коли з'являється відповідна зустрічна пропозиція).

Для автоматизації угод можна використовувати торгові боти для Bybit (у тому числі вбудованого безкоштовного).

Маржинальна торгівля, також доступна на біржі – це трейдинг із так званим кредитним плечем. Трейдер може зайняти гроші у біржі, щоб збільшити розмір своєї потенційної позиції. Потім цей «кредит» повертається із відсотками. Маржинальна торгівля збільшує ризики, але у разі успіху і прибуток буде значно більшим.

2. Торгівля ф'ючерсамиBybit Futures

 • Рівень складності: високий
 • Можливі ризики: стандартні торгові ризики, пов'язані з курсом волатильності
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/trade/usdt/BTCUSDT

Торгівля ф'ючерсами частково нагадує спотову, але має іншу суть. Тут користувачеві вже не потрібно мати криптовалюту. Натомість купуються та продаються похідні контракти – спеціальні фінансові інструменти, засновані на спотовому курсі тієї чи іншої валюти.

Трейдер купує контракт за тією вартістю, якою, як йому здається, найближчим часом досягне базовий актив, а після закінчення терміну контракту отримує прибуток або збиток, залежно від того, в який бік пішов курс. На Bybit контракти безстрокові, тобто діють, доки їх не закриють.

Тут також можна використовувати кредитне плече (на Bybit – до 100х, це означає, що можна відкрити позицію в 100 разів більше розміром, ніж наявний у вас обсяг коштів). Початківцям рекомендується починати з мінімального плеча, наприклад, 2х чи 5х. У цілому ф'ючерсна торгівля – вибір фахівців, оскільки вважається складнішим і ризикованим інструментом, ніж спотовая.

3. Торгівля опціонамиBybit - опціони

 • Рівень складності: високий
 • Можливі ризики: стандартні торгові ризики, пов'язані з курсом волатильності
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/trade/option/usdc/BTC

Опціони – це також різновид похідних контрактів. Від ф'ючерсів відрізняються тим, що не зобов'язують, а лише дозволяють купувати чи продавати монети в дану дату і за заданою ціною. Відповідно, мають нижчий рівень ризику.

На Bybit доступні USDC-опціони на BTC, ETH, SOL (з розрахунками та маржею в USD Coin). Виконуються після закінчення терміну дії договору. Немає потреби володіти базовим криптоактивом. Можна самостійно призначити оптимальну дату експірації (закінчення терміну) – аж до кварталу.

4. Токени з кредитним плечемBybit - токени з плечем

 • Рівень складності: високий
 • Можливі ризики: стандартні торгові ризики, пов'язані з курсом волатильності
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot

Токени з кредитним плечем – інструмент, яким можна торгувати на спотовому ринку, проте засновані вони на деривативах, тобто є комплексом позицій за безстроковими контрактами.

Приклади: токени BTC3L та BTC3S. Перший означає "лонг позиції за безстроковими контрактами BTCUSDT з кредитним плечем3х", а другий "шорт позиції за безстроковими контрактами BTCUSDT з кредитним плечем3х". Кредитне плече вже інтегроване в токен, немає необхідності використовувати маржинальну торгівлю та турбуватися про ліквідацію та інші аспекти. Можна просто торгувати даними токенами на спотовому ринку, а будь-який прибуток чи збитки, відповідно, у цьому разі множитися на 3.

5. Довгострокове інвестуванняХодлінг

 • Рівень складності: низький
 • Можливі ризики: вибір неякісних проектів для інвестування, зниження цін

«Ходлити» активи – отже, утримувати їх протягом тривалого періоду, не продаючи ні при зростанні, ні при падінні ринкової ціни. Покупку можна здійснити на Байбіт у будь-який доступний спосіб, у тому числі на спотовому ринку. А ось зберігати краще не на біржі, а вивести на зовнішній автономний гаманець.

Це різновид довгострокової пасивної інвестиційної стратегії для криптовалют. Сам термін походить від неправильного написання слова «hold» («тримати») на форумі BitcoinTalk кілька років тому. Багато інвесторів вважають за краще використовувати стратегію HODL, тому що вважають, що цифрові валюти зрештою замінять фіатні валюти, і це потенційно може призвести до значного підвищення цінності крипти в довгостроковій перспективі.

6. Заробіток арбітражем на Bybit P2PBybit P2P

 • Рівень складності: середній
 • Можливі ризики: людський фактор – шахрайство, неуважність
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/fiat/trade/otc

На Bybit P2P можна заробляти гроші за допомогою арбітражу, торгової стратегії, яка використовує різницю в ціні однієї й тієї криптовалюти на різних біржах. p align="justify"> Між біржами часто існують значні відмінності в цінах, тому p2p-трейдинг надає безліч можливостей для арбітражників.

Крім цього, на Байбіт є заохочувальна програма, що дозволяє кожні два тижні заробляти комісію як перевірений P2P-мерчант. Щоб стати мерчантом, потрібно розмістити щонайменше два оголошення, в тому числі одне на продаж щонайменше 300 $ в еквіваленті. Потім перебувати в мережі щонайменше 50 годин щотижня. У цьому випадку ви отримуватимете щотижневу комісію у розмірі 200 USDT.

 7. Bybit НакопиченняBybit Savings

 • Рівень складності: низький
 • Можливі ризики: централізоване зберігання коштів
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/earn/savings

Переходимо до варіантів пасивного заробітку на Bybit. Інструмент «Накопичення» є два види криптовалютних депозитів – з гнучкими термінами та фіксованими.

Користувач може вибрати для кожного продукту період інвестицій – 30, 60 днів або гнучкий. У першому випадку гроші не можна буде вивести до закінчення терміну, потім вони самі повернуться на рахунок. У другому випадку можна вивести криптовалюту будь-якої миті або не виводити взагалі, на ваш розсуд. Відсотки регулярно надходять на біржовий гаманець, поки відкритий депозит.

Ставка по фіксованим накопиченням істотно вище, ніж у гнучких.

8. Майнінг ліквідностіBybit - майнінг ліквідності

 • Рівень складності: середній
 • Можливі ризики: прослизання, нестача ліквідності
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/earn/liquidity-mining#mining

Інструмент працює відповідно до концепції AMM, пулів ліквідності. Інвестор може додати ліквідність у будь-який пул на свій вибір і щодня отримувати пасивний дохід у вигляді комісій за свопи, які здійснюють інші користувачі в цьому пулі.

Можна збільшити частку в пулі за допомогою кредитного плеча. Додавати або видаляти ліквідність дозволяється будь-якої миті часу.

9. Бівалютні інвестиціїBybit - подвійні інвестиції

 • Рівень складності: середній
 • Можливі ризики: залежність від курсів валют
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/earn/dual-asset-mining

Бівалютні інвестиції є короткостроковий торговий інструмент, орієнтований на отримання прибутку з тих ринків, де волатильність не висока.

Завдання інвестора полягає в тому, щоб передбачити напрямок цінового руху конкретної монети, наприклад, біткоїна, на певний період у майбутньому. Коли цей період мине, інвестору буде нараховано дохід, якщо прогноз успішний.

10. Shark FinBybit Shark Fin

 • Рівень складності: низький
 • Можливі ризики: централізоване зберігання коштів
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/earn/structured-product

Новий інструмент, запущений у серпні 2022 року. Являє собою структурний інвестиційний продукт із гарантією захисту основного капіталу. Інвестор отримує підвищений прибуток, якщо на момент закінчення підписки ціна монети знаходиться в межах заданого діапазону або виходить за верхню межу.

11. Стейкінг-пул

 • Рівень складності: низький
 • Можливі ризики: централізоване зберігання коштів
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/earn/launchpool

На момент написання жодних продуктів у стейкінг-кулі не представлено, але вони періодично з'являються.

Концепція подібна до Binance Launchpool. Потрібно додавати певні токени до стейкінгу, щоб безкоштовно отримувати нові перспективні токени різних проектів. Надається повна свобода управління коштами - розміщення в стейкінг токени можна будь-коли.

12. Bybit LaunchpadBybit Launchpad

 • Рівень складності: середній
 • Можливі ризики: немає гарантій, що новий проект успішно розвиватиметься у довгостроковій перспективі
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/launchpad

IEO-майданчик, де запускаються нові блокчейн-проекти.

Інвестори вкладаються в проекти, які здаються їм перспективними, тим самим допомагаючи їхньому фінансуванню. Надалі, якщо проект розвинеться, курс його токена зросте і інвестор отримає дохід. В особливо вдалих випадках прибуток становить сотні та тисячі відсотків. Але заздалегідь знати, який проект справді досягне висот, на 100% не можна.

13. NFT-маркетплейсBybit NFT

 • Уровень сложности: средний
 • Можливі ризики: немає гарантій, що буде попит на той чи інший NFT
 • Перейти до продукту: https://www.bybit.com/uk-UA/nft

Інтегрований NFT-маркетплейс підтримує блокчейни Ethereum та Solana. Можна створити нові NFT через блокчейн ETH. Токени в ланцюжку SOL необхідно створювати на інших платформах і вже потім розміщувати на Bybit NFT.

При торгівлі незамінними токенами Bybit стягує комісію 1% із продавців. Крім того, продавці виплачують роялті-відрахування творцям контенту.

14. Реферальна та партнерська програми

Два види програм лояльності на Байбіт:

 1. Реферальна програма. Якщо реферал вносить ≥ $20 і торгує на суму ≥ $250, ви отримуєте 20 USDT. Якщо реферал торгує деривативами на суму ≥ $5000, ви отримуєте до 230 USDT. Крім того, за запрошення рефералів надається можливість торгувати з нульовими комісіями.
 2. Партнерська програма. Підходить для користувачів, які мають канали впливу, наприклад свій сайт. Bybit шукає лідерів думок та творців контенту, які згодні з цінностями торгової платформи та готові допомагати з її просуванням. Дохід – 30% від комісій рефералів та 10% від суб-партнерів.

Переваги та недоліки заробітку на Bybit

Переваги:

 • Великий вибір інструментів різного ступеня складності.
 • Висока прибутковість за деякими інструментами.
 • Декілька варіантів для торгових спекуляцій (спот, ф'ючерси, опціони, токени з плечем).
 • p2p-платформа, яку можна задіяти в арбітражі.
 • Можливість заробляти на криптовалютах, що не використовуються, за допомогою депозитів, майнінгу ліквідності, стейкінгу, бівалютних інвестицій.
 • IEO-площадка.
 • Можливості реферальних програм.
 • Низький поріг входу з більшості інструментів.
 • Не потрібна обов'язкова верифікація особи.

Недоліки:

 • Бракує деяких можливостей, наприклад, стейкінгу ETH2, майнінг-пулу, слот-аукціонів DOT.

FAQ

Чи можна заробити на Bybit?

Так, і безліччю різних способів, про які розказано в цій статті.

Які є ризики?

Більшість ризиків пов'язана з тим, що криптовалюти дуже волатильні. З цього випливає, що курс може різко піти зовсім не в той бік, в який очікує інвестор. Тому дуже важливо знати та застосовувати інструменти контролю ризиків, хоча б найпростіше, стоп-лосс ордер.

Які варіанти торгових інструментів доступні на Байбіті?

Є спотовий ринок, безстрокові контракти, опціони, токени із кредитним плечем (leveraged tokens). Також працює p2p-ринок.

Як інвестувати на Bybit та отримувати пасивний дохід?

Можна вкласти криптовалюту в накопичення, бівалютні інвестиції, майнінг ліквідності.

Чи можна створювати NFT та торгувати ними?

Так, є відповідний функціонал.

Якими є умови реферальної програми Байбіт?

Можна заробляти до 30% з комісій рефералів, а також додаткові грошові бонуси.

Що таке Launchpad?

Майданчик для проведення токенсейлів (IEO), де можна вкладатись у перспективні нові блокчейн-проекти.

Чи безпечно зберігати активи на біржі?

Незважаючи на те, що Bybit зарекомендувала себе як надійна криптобіржа, ризик атаки хакерів завжди присутній. Тому активи, що не використовуються для торгівлі та інвестування, потрібно виводити на децентралізований гаманець.

Висновок + відео

Ось ми й ознайомилися з усіма доступними на 2024 способами заробітку на біржі Bybit. Як бачите, вибір справді великий, і тому не дивно, що тисячі трейдерів та інвесторів обирають цей майданчик для отримання доходу. Є великі можливості для торгових спекуляцій на крипторинці, а також прості пасивні інвестиції для новачків, де не потрібні майже жодні дії, а поріг входу мінімальний. Біржа періодично додає нові актуальні функції, наприклад NFT-маркетплейс, а також безризиковий структурний продукт Shark Fin.

Читайте також - 12 додатків, які платять за кроки


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити