Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити та отримати токен Uniswap (UNI)

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити токен Uniswap

Криптовалюта UNI від біржі Uniswap входить до десятки найбільш капіталізованих монет, показуючи в останні тижні хороше зростання курсу та капіталізації. Редакція ITstatti.in.ua розповість, як заробити та отримати Uniswap у 2024 році, оскільки актив, на думку експертів, має перспективи для подальшого зростання і може бути вдалою довгостроковою інвестицією.

Особливості та розподіл токена UNI

Токен Uniswap відповідає стандарту ERC-20 та розміщений на блокчейні Ethereum. Адреса контракту: https://etherscan.io/token/0x1f9840a85d5aF5bf1D1762F925BDADdC4201F984.

Успіх Uniswap як однієї з перших повноцінних DeFi бірж показав, що існує високий попит на фінансові послуги, які не вимагають довіряти комусь свої активи та дані. Менш як за два роки після запуску кількість унікальних активних адрес у протоколі зросла до 250 000, а загальний обсяг торгів – до 20 мільярдів доларів. Впровадження власного токена UNI спрямовано на прискорення майбутнього розвитку протоколу шляхом децентралізації управління.

Утримувачі UNI мають право на участь у системі управління шляхом голосування – створювати пропозиції щодо розвитку протоколу та голосувати за ті, які вони схвалюють. UNI офіційно робить Uniswap самодостатньою інфраструктурою без загрози надійності.

У генезис-блоці було викарбувано 1 млрд UNI. Протягом чотирьох років вони розподілятимуться таким чином:

 • 600 000 000 UNI – спільноті;
 • 212 660 000 UNI – поточним та майбутнім учасником команди розробників;
 • 180 440 000 UNI - інвесторам;
 • 6 900 000 UNI - едвайзерам.

Щоб стимулювати внесок у Uniswap за рахунок пасивних власників, через чотири роки буде запущено інфляцію у розмірі 2% на рік.

Як заробити UNI, користуючись біржею Uniswap

Учасники можуть заробляти токени, постачаючи ліквідність у торговельні пули.

Спочатку потрібно купити ETH або будь-які токени ERC-20. Це робиться за допомогою будь-якого зручного гаманця. Потім підключитися до Uniswap за допомогою гаманця, наприклад Metamask, і вибрати пул, в який вважаєте найбільш розумним вкласти активи. Логічно, що чим більше ліквідності отримує певний пул, то більша там конкуренція. Токен UNI так само волатильний, як і будь-яка інша криптовалюта, тому всі інвестиції повинні ґрунтуватися на технічному аналізі чи власному досвіді.

Кожен із пулів тією чи іншою мірою окупає інвестиції; питання полягає в тому, в якій із них найвигідніше вкладатися саме зараз. Аналітики висловлюють думку, що інвестиції в будь-який із пулів окупляться, і ось чому:

 • Якщо ви вкладетеся у високоліквідний пул, то отримуватимете невеликий, але частий прибуток, тому що в цьому пулі щохвилини здійснюється багато транзакцій, а частина комісій з кожної транзакції відходить постачальникам ліквідності.
 • Якщо ви вкладетеся в низьколіквідний пул, то отримуватимете прибуток рідше, але за рахунок нижчої конкуренції вона буде вищою.

Дохід залежить від того, скільки користувач вклав у пул і скільки ви їм володієте. Якщо за вашими розрахунками операція принесе дохід, то зараз розповімо про те, що слід робити. Також при розрахунку потенційних платежів, які належать за постачання ліквідності, обов'язково враховуйте транзакційні витрати.

Покрокова інстуркція:

 • Вибрати гаманець з тих, які підтримують роботу з децентралізованими програмами на блокчейні Ethereum, поповнити його.
 • Натиснути Connect Wallet та підключитися через вибраний гаманець.
 • Натиснути кнопку «Вкласти» та вибрати потрібну валютну пару.

Як заробити UNI, користуючись біржею Uniswap

 • Після цього відкриється вікно валютної пари, де ви маєте відсоток володіння в пулі (скільки активів ви отримаєте й іншу супутню інформацію).
 • Перейти на сторінку вказаної пари та натиснути на Deposit UNI V-2 LP Tokens.
 • Ввести суму, яку хочете інвестувати, та натиснути кнопку A.
 • Оплатити газ та підтвердити транзакцію.
 • Як тільки ви підтвердите свій депозит, то почнете заробляти токени UNI в якості постачальника ліквідності. Отримані в результаті доходного фермерства активи зараховуються безпосередньо на підключений гаманець користувача.

Приділяйте велику увагу мережевим зборам за транзакції. У мережі Ethereum вони зараз досить високі, тому ця стаття витрат може «з'їсти» істотну частину прибутку.

Заробіток UNI на Binance Earn

Біржа Binance надає можливість пасивного заробітку на депозиті токена UNI.Заробіток UNI на Binance Earn

Актив доступний через розділ Binance Earn у категорії гнучких депозитів. Це означає, що будь-якої миті можна вивести свої заощадження без жодних штрафів. Процентна ставка на даний момент - 0,67% річних (середня річна дохідність (APR) передбачає середню денну процентну ставку за останні 7 днів, помножену на 365). Розрахунок відсотків починається з другого дня і прибуток розподіляється на біржовий гаманець користувача. Нарахування відсотків гарантовано, незалежно від цього, у який бік рухається ринок.

Як отримати Uniswap

Ви можете придбати актив насутпними способами:

Криптовалютні біржі

Токен UNI торгується на централізованих платформах:

 • Binance
 • Bybit
 • OKX
 • Currency.com
 • Huobi
 • MEXC Global
 • EXMO

І на децентралізованих:

 • Uniswap
 • Sushiswap
 • Honeyswap

У першому випадку вам потрібно буде створити біржовий аккаунт, поповнити його фіатними або цифровими активами, а потім обміняти їх на UNI через торговий термінал або сервіс миттєвого обміну, який надають деякі біржі. В залежності від правил майданчика, може знадобитися також верифікація особи та (в окремих випадках) банківської картки, якщо покупка здійснюється з неї.

У другому випадку не потрібна реєстрація чи верифікація, всі дії повністю анонімні. Необхідно підключитися до протоколу за допомогою web3 гаманця, наприклад Metamask, Portis, Fortmatic, Coinbase Wallet. Потім кожна операція здійснюється за допомогою смарт-контракту безпосередньо в мережі шляхом переказів з гаманця на гаманець. Більшість дій автоматизовано у блокчейн-протоколі.

Обмінники

Обмінників з підтримкою Uniswap поки що небагато, але вони є. Можна знайти такі за допомогою моніторингу.

На даний момент працюють чотири перевірені обмінники, через які можна купити UNI з карти або електронних гаманців: Matbea, NiceChange, Bitality, ProstoCash, Best-Obmen.

Telegram-боти

Обмінник NiceChange, ProstoCash та деякі інші мають додаткову можливість у вигляді ботів для месенджера Telegram. Додайте такого бота до свого списку контактів і купуйте/продавайте криптовалюту, дотримуючись інструкцій та натискаючи відповідні кнопки в чаті.

Приклади телеграм-ботів з Uniswap:

 • @Baksman_wallet_bot
 • @Prostocash_bot
 • @NiceChange_bot

Де зберігати Uniswap + відео

Підійде будь-який гаманець з підтримкою токенів ERC-20, наприклад:

 • Ledger.
 • Trezor.
 • Metamask.
 • Trust Wallet.
 • Atomic Wallet.
 • Myetherwallet.

Вибір гаманця залежить від ваших особистих потреб. Наприклад, Метамаск найбільш зручний для взаємодії з dApps, а Ledger Nano X ідеальний для довгострокового зберігання інвестицій у безпеці.

Висновок

З першого дня існування Uniswap допомагає у просуванні та популяризації децентралізованих фінансових послуг. На даний момент існує багато DEX, які скопіювали стратегію цієї платформи. Проте за рівнем успіху поки що ніхто з них не може зрівнятися з лідером. З цієї причини очікується, що токен Uniswap (UNI) протягом найближчих років продовжуватиме утримувати велику цінність на ринку. Ми розповіли про те, як заробити UNI або отримати його іншими способами, а ви маєте вибрати надійний та безпечний варіант зберігання.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити