Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити біткоіни новачкові з нуля. Рекомендації початківцям простими словами щодо заробітку біткоінів з вкладеннями і без них

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити біткоіни

Про криптовалюту останніми роками буквально гуде весь інтернет. Сайти новин рясніють заголовками: «Кур'єр озолотився, згадавши про зароблені п'ять років тому кілька сотень біткоінів», «Мільярдер N зі США примножив свій капітал удвічі, вигідно продавши криптовалюту». Ну як тут не зацікавитись способами заробітку біткоінів? А що робити новачкам, які взагалі не тямлять нічого у світі цифрових грошей та інвестицій, пов'язаних із покупкою криптовалюти?

У статті редакція ITstatti.in.ua простими словами опише найбільш підходящі способи отримання монет як із вкладеннями, і без них. Розглядаються варіанти заробітку Bitcoin на кранах, хмарному майнінгу, за допомогою торгівлі на біржах, довгострокового інвестування, депозитів/лендінгу та класичного майнінгу.

Bitcoin

Огляд способів заробітку Bitcoin

Заробляємо на біткоін-кранах без вкладень

Користувачі-початківці у сфері криптосвіту, як показує практика, не мають великого капіталу, який зможе зіграти роль інвестиції, що надалі приносить прибуток.

Саме тому серед них популярністю користується заробіток Bitcoin без вкладень із нуля. Для цього були розроблені так звані біткоін-крани — сервіси, які з певною періодичністю виплачують N-ну кількість криптомонет за виконання найпростіших завдань. Для початку давайте дізнаємося, що ж це за такі ресурси, що забезпечують буквально безоплатну видачу електронних грошей.

 • Satoshihero. Різносторонній ресурс, який платить за участь в офферволах, виконання простих завдань та перегляд реклами. Заробляти біткоїни тут можна в кількості до 200 000 сатоші щогодини.Satoshi Hero
 • Freebitcoin - крану вже більше 10 років, а його інтерфейс затягує користувачів своєю схожістю з рулеткою. Чим більше накрутиш – тим більше отримаєш. Виводити можна суму від 30 000 сатоші.Freebitcoin

Подібних ресурсів існує ще безліч, знайти їх нескладно на просторах інтернету. Можливо, ви запитаєте: чому ці «крихти», що виплачуються кранами, взагалі мають назву «спосіб заробітку»? Існують способи підвищити можливий дохід.

По-перше, одночасно потрібно реєструватися на кількох кранах. Задіяти можна також два-три смартфони або працювати з комп'ютера. Кожен сайт робить виплати у різний час. Так вдасться вдало зібрати всі свої накопичення.

По-друге, можна використовувати ротатори. Це ресурси, які дозволяють в одному посиланні об'єднати всі ті крани, які використовуються, та автоматично збирати з них сатоші.

По-третє, зміна IP-адреси. Якщо використовувати браузер Tor або скачати будь-яку програму VPN, щоб встановити собі американський IP, то можна почати заробляти біткоїни на західних кранах. Прибуток там вищий.

Як заробити біткоїни новачкові на хмарному майнінгу

Колись хмарний майнінг був аналогом хайпів, а останні, як відомо, були злагодженим напрацюванням шахраїв. Але зараз маємо можливість користуватися перевіреними ресурсами, які повернуть інвестицію з відсотками. Чому ця методика заробітку підходить для початківців криптокористувачів навіть незважаючи на її ризикованість?

Перше: користуватись потрібно перевіреними сайтами.

 • Genesis Mining – ресурс із підвищеним ступенем безпеки. Завдяки надзахисту йому довіряють і досвідчені майнери, і новачки.Genesis Mining
 • CryptoUniverse. На сайті представлені хмарні контракти для майнінгу криптовалют BTC та LTC. Відзначаються зручні способи купівлі обчислювальних потужностей: у тому числі картки, платіжні системи, криптоактиви.CryptoUniverse

Друге: вкладати спочатку краще незначні суми, наприклад 100$. Тут ще відіграє роль, який мінімальний об'єм інвестицій дозволить створити ресурс.

Третє: краще стежити за прогнозами експертів та підписатися на аналітичні чати. Це дозволить стежити за всіма коливаннями криптовалюти вгору чи вниз. Коли курс біткоїну почне зростати, можна збільшити свій початковий внесок.

Заробляємо торгівлею на криптобіржах

Ті, хто раніше торгували на Форексі або ж на схожих біржах і знайомі з такими поняттями, як спекуляція валютою, бінарні опціони тощо, легко засвоють цю технологію, тільки не у фіатній, а в цифровій валюті.

А ось новачкам треба мати на увазі, що шанс прогоріти дуже великий. Для того щоб встигнути вчасно купити біткоїни, причому за найнижчою ціною, а потім продати за гранично високою, доведеться знати всі нинішні події, освоїти принципи технічного і фундаментального аналізу.

Важлива умова для успішного трейдингу – досвід. Але навіть досвідченим трейдерам завжди доводиться бути напоготові, реагувати на найменше коливання і аналізувати всю ситуацію, що відбувається.

Приклади найкращих криптобірж для торгівлі:

Торгівля на Binance

Довгострокове інвестування

Найпростіше, що можна вигадати для новачка — це купити і тримати криптовалюту, адже Bitcoin, за оцінками аналітиків, може вирости ще багато разів; часто фігурує навіть цифра 1 мільйон доларів за монету. Звісно, це лише припущення, а не гарантії, тому й вкладати треба розумно - не весь свій капітал.

Важливо тримати довгострокові інвестиції у надійному гаманці. У жодному разі не на біржі. Переважний варіант - апаратний гаманець.

Що стосується покупки BTC, то можна вибрати будь-який із способів, який вам буде зручний:

 • Криптобіржі
 • Біткоїн-обмінники
 • Платіжні системи
 • Криптомати
 • Телеграм-боти
 • Криптогаманці, які дозволяють купувати з карти
 • p2p-біржі

Депозит на криптобіржі із відсотковим доходом

На більшості великих бірж (Binance, OKX, Bybit та ін.) є можливість отримання пасивного доходу - гнучкі або фіксовані депозити, куди можна вкласти монети, що не використовуються, і отримувати з них щоденний прибуток.

Як приклад, на Binance зараз доступна можливість вкласти біткоїн в депозит з плаваючою ставкою. Такий депозит передбачає, що вивести активи можна у будь-який час, на відміну від фіксованих депозитів з вищою ставкою, але блокуванням коштів на заданий термін.

Спосіб заробітку хороший і простий, але є нюанс: ваша криптовалюта зберігається на біржі, а ми вже казали, що це небезпечно. Можлива атака хакера або блокування акаунту з якоїсь причини, отже — втрата доступу до своїх активів.

Заробіток на майнінгу з вкладеннями

Зовсім недавно майнити біткоїни було більш ніж актуально. Стати володарем криптомонет можна було за пару тижнів, запустивши свою відеокарту працювати на повну потужність. Ця «фішка» швидко стала надбанням громадськості, тому нескладно здогадатися, що через такий ажіотаж втратила свою актуальність.

Сьогодні домашні ПК не видобувають біткоїни, оскільки їх випереджають у нерівній битві найпотужніші ферми, що складаються з апаратури ASIC. Коштують вони від 1 до 3 тис. доларів, а окупаються упродовж тривалого часу.

Bitmain Antminer S9i

Не варто забувати, що ще потрібно буде платити за світло, яке «асик» накрутить. Спробувавши «по-старому» добути біткоін на своєму комп'ютері, можна просто спалити його, причому в лічені місяці.

Перспективи Bitcoin

Весна 2022 року характеризувалася спадом крипторинка, особливо на тлі кризи алгоритмічного стейблкоіну UST та пов'язаного з ним токена LUNA. Експерти запитують, чи можна це назвати «криптозимою». Підвищення відсоткових ставок центральними банками по всьому світу залучило інвесторів, особливо тих, які бояться ризику, пов'язаного з криптовалютою, як безпечніша гавань.

Є побоювання, що криптозима може тривати довше за звичайний ведмежий тренд, характерний для будь-яких ринків.

У січні, коли біткойн торгувався по $42 000, глава Invesco Пол Джексон сказав, що криптовалюта може наслідувати траєкторію «типової фінансової манії», а також, що масова реклама Bitcoin нагадує про активність біржових брокерів напередодні краху 1929 року.

Цікаво, що «криптозима» розвивається і натомість приходу ринку великих гравців; зазвичай буває з точністю навпаки. JPMorgan Chase, Morgan Stanley, Goldman Sachs та інші компанії з Уолл-стріт, а також численні хедж-фонди входять до числа фірм, що підтримують криптовалюти.

Додаткові складності приносять регулятори, які нещодавно усвідомили повноту і значущість крипторинка для світової економіки. Міністр фінансів США Джанет Йеллен виступила із закликами до Конгресу дозволити регулювання стейблкоїнів. А європейські регулятори переконані, що криптоактиви, як і раніше, дуже ризиковані і спекулятивні, схильні до швидкої зміни вартості та «агресивному просуванню».

FAQ

Що таке біткоін і навіщо його заробляти?

Bitcoin – децентралізована система для платежів на основі технології блокчейн. Не вимагає посередників для здійснення транзакцій. Проте біткоїн зараз більш актуальний як "цифрове золото" - інвестиційний актив, вартість якого зростає і падає, тож на цьому можна заробити.

Що таке біткоін кран?

Сайт, який роздає безкоштовну криптовалюту в обмін на виконання примітивних завдань. Звісно, обсяг винагород дуже скромний.

Що таке трейдінг?

Торгівля біткоїном на біржі, наприклад – купити дешевше, продати дорожче. У такий спосіб формується прибуток. Курс монети коливається постійно, тож щодня є шанси заробити.

Як ще можна заробити на кріптобіржах?

Багато майданчиків пропонують можливості пасивного заробітку на депозитах чи торгівлю через p2p.

Чи є сенс інвестувати на тривалий термін?

Так, біткоїн може значно вирости. Проте оцінюйте ризики та грамотно складайте інвестиційний портфель. Вкладайте лише вільні гроші та диверсифікуйте вкладення.

Що вибрати - майнінг чи хмарний майнінг?

Для початківця зараз актуальніший хмарний майнінг, він не вимагає таких великих вкладень як звичайний, а отже, і менше ризиків.

Де зберігати куплений біткоін?

Радимо використовувати апаратні гаманці, якщо ви інвестуєте з розрахунком на тривалий термін зберігання.

Які перспективи біткоїну?

Багато аналітиків переконані, що BTC може зрости ще в кілька разів. Але його стримують різні чинники, один із головних – це перешкоди з боку регуляторів.

Висновки + відео

Якщо вам досі здається, що заробити біткоін новачкові з нуля не під силу, це не так. Певні складнощі, звісно, є. Але той факт, що до сфери щодня приходять сотні нових інвесторів, говорить про те, що немає нічого неможливого. Важливо не вестись на золоті гори, бути пильними, пам'ятати, що починати завжди потрібно з малого. Зривати куші можна, вже просунувшись «кар'єрними сходами» цифрового світу. Якщо при цьому почати «крутитися» в біткоін-середовищі, тобто читати чати, вивчати новини та аналітику, то можна суттєво підвищити шанси на успіх.

Читайте також - Як заробити на біржі Binance: огляд основних способів заробітку на торгівлі, майнінг, стейкінгу, фармінг і т. д.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити