Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Фріланс. Відмінна біржа фрілансу Kwork. Мій відгук

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Kwork.ru

UPD. Більше ми не можемо рекомендувати цей проект, переходьте на нашу статтю зарубіжного аналога - Як я заробив на Fiverr 920$ за десять днів

Добрий день всім читачам, сьогодні у цій статті я хочу поділитися з Вами чудовою новиною. Буквально пару годин тому мені надійшов лист від сервісу GoGetLinks, в якому мене проінформували про запуск нового проекту: kwork.ru. Перейшовши по посиланню для знайомства з ним, я прийшов у захват і ось чому:

Kwork.ru – це черговий проект знаменитої компанії Мирафокс (власника ГеГоЛинкс, Miralinks, Telderi та інших розробок для вебмайстрів, які зарекомендували себе, як ТОП компанії РУ-нету). Тут кожен зможе в найкоротші терміни замовити такі послуги як: доопрацювання сайту, дизайн, логотипи, озвучку, копірайтинг та багато іншого, а найголовніше, що коштувати це буде всього 500 р.
А при реєстрації на проекті по цьому посиланню, Ви отримаєте на свій рахунок додатково 250 р, тобто перший замовлення буде коштувати ще дешевше на 50%. Все ясно і зрозуміло: обсяг будь послуги заздалегідь заданий виконавцем, і не перевищує 500р.

Давайте розглянемо кілька прикладів послуг, які нам можуть виконати професіонали за нормальними цінами, а не за тим, за хмарним, які зазвичай вказують на інших біржах фріланса:

  1. Адаптація сайту під мобільні пристрої і планшети, або адаптація однієї сторінки в тому випадку, якщо шаблони розділів занадто різні. Відповідність всім вимогам Google і Яндекс. Переробка меню на схлопывающиеся, з'їжджаються, що роз'їжджаються по необхідності.
  2. Комплексний аудит сайту. Досвід роботи в даній сфері — 5 років. Працюю в компанії з розробки і просування сайтів керівником відділу маркетингу. Роблю максимально якісно. Завжди працюю на результат.
  3. Розроблю 4 оригінальних концепцій логотипу для вашого проекту, для сайтів / бізнесу / продукту! Я виконую свою роботу з хорошою контрастністю і колірним балансом. Гарний дизайн з красивими шрифтами і кольором!
  4. Зроблю рекламний ролик в стилі дудл-відео. Зроблю відео презентацію, рекламний ролик в стилі дудл-відео (white board animation, скрайбинг) — мальована історія. Замовник отримує відео в HD-якості, формат mp4.
  5. І багато іншого...

Погодьтеся, що як мінімум поки є знижка, потрібно використовувати цю можливість.

Як зробити замовлення?

Тут все дуже просто, достатньо знайти потрібну послугу і почати переговори з фрілансером. Надаєте йому технічне завдання (ТЗ), в якому потрібно вказати всю необхідну інформацію: покроковий хід роботи, терміни, якість і. т. д. Думаю тут вже питань виникати не повинно.

Мій відгук про kwork.ru

Спочатку реакція на проект кворк.ру була позитивно-емоційної, але трохи поклацав по кнопочках і переглянувши пропозиції фрілансерів, я зрозумів, що поки кричати про те, що це найкраще рішення для пошуку виконавців не варто. Сайт ще молодий і різноманітність пропонованих послуг досить-таки мало. Та що тут говорити, адже там зараз тільки beta-версія.
А поки що нам залишається тільки спробувати знайти щось потрібне для себе і спробувати зробити замовлення. І тоді вже вирішуйте самі, що Вам сподобалося чи ні.
Проектом же хочу сказати спасибі, за спробу вбивства божевільних цін, які ми зазвичай зустрічаємо на інших біржах. Можливо саме цей крок в подальшому зробить ринок більш доступним для новачків. Хотяяя... зізнаюся, що я сам фрілансер і мені деколи легко отримувати нові замовлення саме за рахунок того, що я роблю набагато дешевше інших, але думаю до того часу мої роботи стануть не тільки дешевими, але якісними.

Чи варто довіряти свої гроші?

Дивне питання звичайно, але судячи по статистиці wordstat люди все ж шукають відгуки, а якщо шукають значить у когось все ж він виникає. Так от шановні, на початку статті вже згадав імена проектів від цих же розробників їм можна довіряти! Тим більше я і сам все протестував, ніяких проблем не виникло.
Загалом на цьому у мене все, дякую за увагу.

Відео

Читати також - Скільки заробляють асесори.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити