Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

CPA-партнерки: що це, як вони влаштовані і чи варто їх використовувати

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

CPA партнерки

Тема нашого сьогоднішнього подкасту «CPA партнерки» і сьогодні я хотів би поговорити з Вами про те, чому сьогодні все більше вебмайстрів поряд зі звичними нам партнерськими програмами все більше починають працювати з CPA партнерками.

У даній статті ми з Вами дізнаємося, що таке CPA партнерки, у чому їх основні переваги та за які саме дії платять оффери.

Якщо Ви вже почали наглядати до CPA мереж або ще краще – почали з ними працювати, то, впевнений, ця стаття буде для Вас корисною.

Що таке CPA партнерки

Як явище CPA партнерки з'явилися в Буржунете пару років тому і сьогодні дуже активно розвиваються. Для інета різні CPA мережі і CPA агрегатори в новинку, але тим не менш, деякі вебмастера вже прочухали, що до чого і вже почали непогано на цьому заробляти. Так і CPA мережі у нас, в інеті, сьогодні ростуть як гриби після дощу.

Як би те ні було, тема CPA мереж дуже актуальна і прибуткова і вже починає поддразнивать тих, хто звик заробляти на класичних партнерських програмах. І... вони починають поповнювати лави ТОП-майстрів CPA мереж. Чи жарт, деякі вебмастера заробляють в CPA партнерках до $1000 в день і більше. Звичайно, це не чистий прибуток та відсотків 30-40 йде, як правило, на рекламу, але тим не менш вкласти, наприклад, $100 і заробити $300 – це дуже хороший результат.

Так що ж це таке CPA партнерки? Якщо бути коротким, то CPA партнерки – це партнерки, які працюють за типом Cost Per Action, тобто ОПЛАТА ЗА ДІЮ. І ця дія не завжди має на увазі під собою купівлю якогось товару.

Як працюють CPA мережі?

Рекламодавець звертається до CPA агрегатор (спеціальному сайту, наприклад ось цей) і створює пропозицію, яку сьогодні прийнято називати «оффер». Тут оффер прописує всі умови роботи з його пропозицією – таргетинг, сума комісійних, способи залучення трафіку, час життя куків, холд і т. д.

Далі Вебмастер (приміром, Ви) заходить в CPA мережа, реєструється, вибирає собі оффера (партнерську програму), знайомитися з умовами і отримує свою реферальне посилання або код банера з вже вбудованим партнерської посиланням.

Тепер вебмастер може рекламувати свою реферальне посилання всіма дозволеними оффером способами – з допомогою:

 • Контекстної реклами
 • Тизерної реклами
 • Банерної реклами
 • У соцмережах
 • Через свої сайти
 • І т. д.

Кожне підтверджена дія буде приносити вебмайстру комісійні.

У чому переваги CPA партнерок?

Принцип роботи з CPA партнерками, по суті, нічим не відрізняється від звичайних партнерських програм, але...

 1. На відміну від класичних партнерських програм, які Вам потрібно шукати кожну окремо, CPA мережах зібрані відразу кілька десятків або навіть сотень CPA партнерок і тут набагато більше можливостей для вибору саме тієї партнерської програми, яка Вам сподобається для просування. Тому щоб зареєструватися одразу в кількох партнерських програмах Вам не потрібно покидати сайт CPA мережі. Всі дії Ви робите в рамках однієї CPA мережі.
 2. І найголовніше — якщо в класичній партнерській програмі Вам платять тільки за продаж, то в CPA партнерках є офферы, які Вам платять не за продаж товару, а через якесь інше діяння відвідувача.
 3. Ще одна особливість CPA мереж – Ви легко можете стати партнером брендів. Приміром, на сайті таких відомих банків як Монобанк або А-банк, таких відомих брендів як «МоднаКаста» або «Розетка» Ви не знайдете посилання «Партнерська програма», а через CPA мережа стати партнером цих гігантів і рекламувати їх дуже просто!

За що платять CPA партнерки

Насправді, варіантів не так вже й мало і, як правило, CPA партнерки платять за:

 • Заповнення анкети на сайті оффера
 • Підписка на розсилку
 • Реєстрацію на сайті оффера
 • Реєстрацію в онлайн-грі
 • Замовлення пробної версії продукту
 • Завантаження демо версії якої-небудь програми
 • Заявку на кредит (кредитна картка, кредит готівкою)
 • Купівля товару (фізичної або цифрового)

Основні терміни CPA маркетингу

В CPA бізнесі, втім, як і у всіх сферах бізнесу є свої терміни, які Вам потрібно знати, якщо в майбутньому Ви маєте намір заробляти на CPA. Що це за терміни? Давайте розглянемо:

Оффер – рекламодавець, який працює з CPA мережею (агрегатором). Наприклад, до числа офферов можна віднести той же Інтернет магазин «Ламода» або ж банк «Хоум Кредит»

Лід – дія, вчинена відвідувачем на сайті оффера (рекламодавця). Якщо, наприклад, наведений Вами на сайт оффера відвідувач замовив товар, то це і буде Лід (дія).

Адверт – веб-майстер, який забезпечує сайт оффера трафіком. В даному випадку це – Ви.

Холд – затримка оплати, з метою перевірки якості наведеного вебмайстром трафіку.

Landing Page – сторінка приземлення. Це може сторінка самого оффера або ж сторінка створена Вами, щоб далі передати цільовий трафік на Landing Page оффера.

ECPC – середня вартість 1 кліка. Тобто, якщо у оффера ціна одного кліка дорівнює 2 грн, а я викуповую трафік, наприклад, з тізерних мереж, за 1 грн, то я буду в плюсі. Цей показник по системі середній і показує загальну динаміку. Зрозуміло, що ціна кліка в деяких і 10 і 20 грн, а новачки на перших порах часто працюють у збиток.

CR – конверсія. Приміром, якщо у онлайн грі CR = 23%, то це означає, що з 100 зареєстрованих 23 людини приносять мені оплачене дію (Лід).

Категорії CPA партнерок

Як я вже говорив, в CPA мережі представлені відразу кілька десятків або навіть сотень самих різних CPA партнерок. Всі ці офферы згідно своєю тематикою поділяються на певні категорії:

 1. Банківська сфера
 2. Онлайн ігри
 3. Інтернет магазини
 4. Курси на DVD
 5. Сайти знайомств
 6. Хостинг провайдери
 7. Освітні послуги (дистанційне навчання)
 8. Купонні сайти (Купикупон, Бігліон і т. д.)
 9. Розважальні (перегляд відеороликів тощо)
 10. Софт (демо-версія)

Це, звичайно, не всі, але основні категорії CPA партнерок, які зустрічаються практично у всіх CPA мережах.

Види CPA-мереж і їх особливості

Існують наступні види СРА-мереж:

 • товарна - пропозиції з продажу певного товару;
 • ігрова - пропозиції різних ігор;
 • мобільна - спрямовані на роботу з додатками для телефонів;
 • фінансова – це кредити, позики, карти та ін.;
 • гемблінг - в основному азартні ігри;
 • дейтинг - пропозиції щодо реєстрації в додатках для знайомств;
 • адалт - тематика з позначкою 18+;
 • загальнонаправлена - поєднує в собі всі перераховані вище види.

Типи цілей в CPA-мережах

Цілі для CPA-мереж ранжуються в залежності від того, що потрібно рекламодавцям, за що вони готові платити. Їх типи:

 • CPL або плата за дію. Це прості дії користувача, спрямовані на отримання зворотного зв'язку від власника сайту, наприклад, заявка, телефонний дзвінок і т. д.;
 • CPA або плата за підтверджене замовлення. Після вибору товару або послуги Користувач його оплачує і отримує підтвердження від менеджера;
 • CPS або плата за продаж. Актуально для інтернет-магазинів, тому що продавець отримує оплату після підтвердження від клієнта;
 • CPI або плата за установку. Використовується при установці додатків, після того, як клієнт завантажить його собі на пристрій.

Плюси і мінуси CPA

Переваги такої моделі взаємодії веб-майстра і рекламодавця незаперечні: рекламодавець не витрачає гроші даремно, може планувати свій бюджет, сам контролює плату і отримує підтримку і захист своїх коштів від сервера. Для Рекламодавців - це надійність.

Веб-майстер знаходиться в більш хиткому становищі, тому що в перші кілька місяців йому потрібно буде добре попрацювати, багато вкладатися і чекати. Ефект не прийде відразу, система не ідеальна. Але для нього теж багато плюсів: відсутність переговорів, тривала співпраця, необмежений прибуток.

Кому підходить і не підходить CPA-модель

Модель СРА може підійти будь-кому, хто працює в мережі. Але варто враховувати, що для того, щоб домогтися результатів, потрібно докласти зусилля, терпіння і вкласти кошти, які не окупляться моментально.

Як вибрати CPA-мережу і оффер

В ході спільної роботи рекламодавця і веб-майстра можуть зіткнутися з труднощами об'єктивного характеру, а також з навмисним шахрайством. Щоб уникнути неприємних наслідків, рекомендуємо ознайомитися з коротким переліком негативних факторів для обох сторін, які можуть очікувати їх в CPA-партнерках.

Як перевірити оффер на затребуваність

Є спеціальна схема перевірки оффера на популярність. У цьому допоможе пошукова система Гугл: у віконці пошуку потрібно ввести назву цікавить продукту, магазину. Якщо вгорі сторінки багато реклами, значить попит на товар є. Але точний відсоток затребуваності відстежити неможливо.

Ще один варіант - звернутися до системи Google Trends, яка також показує рівень попиту з графіком. Аналогічні, але менш популярні сервіси: google planner.

Ризики для веб-майстрів

Найбільш поширене поняття в числі ризиків, які очікують веб-майстрів – шейв, дослівно - "зрізання" трафіку. Найчастіше зустрічається в мобайлі.

Шейвом можуть займатися 3 категорії учасників:

 • Нові партнерські програми ще не засвоїли правила ринку і не заморочуються на етиці.
 • Рекламодавці без досвіду. Початківці замовники, які вирішили самостійно налаштувати систему, але щось пішло не так.
 • Рекламодавці-шахраї. Вони можуть не реєструвати замовлення системі, приховувати зміни в схемі продажів.

Розпізнати шейв можна декількома способами:

 • Відкриті дані. Спочатку при ознайомленні з оффером вам доступно, як мінімум, 2 показника: CR і AR. Перший коливається у великому діапазоні, але апрув повинен триматися вище позначки хоча б в 60%.
 • Зробити замовлення. Якщо ви можете собі дозволити придбати товар, на який ллєте трафік, зробіть це. Інформація про цільову дію зазвичай відображається в статистиці в крайньому випадку через 24 години.
 • Зміни AR. У разі різкого зниження відсотка підтверджень необхідно уважніше вивчити свого рекламодавця.
 • Редиректи. За допомогою сервісу http://redirectdetective.com / спробуйте виявити подвійні редиректи. Їх наявність-тривожний сигнал.

Враховуйте, що причиною шейва можуть виявитися об'єктивні обставини. Наприклад, блокування реклами користувачем або невідповідність джерел трафіку схваленим. Краще різного роду активності відстежувати за допомогою додаткових інструментів в зручних звітах.

Ризики для замовників

Базова модель атрибуції СРА-партнерок - last paid cookie. Cookie відвідувача зчитується і визначається останній рекламний контакт, після якого вчинено цільову дію. Така взаємодія легко сфальсифікувати, підмінивши cookie.

У зв'язку з цим, часто використовується модель last paid click. Разом з останньою cookie в ній відзначається факт переходу саме по необхідній UTM-мітці. Проте, і цей принцип недосконалий.

Поширені способи підміни відвідування:

 • ClickUnder, який довантажує сайт з cookie одного або декількох партнерів. Фактично Користувач не відвідує сайт партнера, але в його cookie з'являється відмітка про взаємодію, тому в разі здійснення конверсії після прямого заходу або з пошуку рекламодавець заплатить саме за рекламу, яка довантажила cookie по сірій схемі. Уникнути негативного сценарію можна, перейшовши на last paid click і припинивши взаємодію з джерелами, що демонструють аномально високий bounce rate.
 • Сторонні cookie завантажуються не тільки в іншому вікні, але і у фреймі всередині поточної сторінки.
 • Підмінні коди ретаргетингу. Встановивши код ретаргетингу від нового партнера, більшу частину часу ви спостерігаєте коректну його роботу. Але несподівано він може почати перенаправляти користувачів з самого сайту рекламодавця, підставляючи інші партнерські мітки.
 • Часом арбітражники змагаються з замовником в контексті, просуваючи його власний бренд. Якщо ставки веб-майстра перебивають ставки рекламодавця, останній змушений переплачувати за трафік.

Популярні партнерки

Існує багато систем, які пропонують послуги СРА-мереж. Вибрати між ними важко, тому що у кожної є свої особливості, крім того, можна наштовхнутися на шахраїв. Щоб розібратися в основах, розглянемо найбільш популярні моделі.

MyLead

Глобальна мережа з усіма популярними категоріями послуг і продуктів. Виплачує від 20$ без обмежень на місяць і пропонує більше 2 500 офферов з гео на весь світ. Також є доступ до безкоштовних матеріалів навчання, додатковим інструментом для збільшення прибутку. MyLead - найкраща мережа в 2024 році, на думку Affbank і Conversion Club.

Salesdoubler.pro

Salesdoubler.pro - це платформа для партнерського маркетингу, що дозволяє підприємствам залучати нових клієнтів та збільшувати продажі через співпрацю з афіліатами. Сервіс надає інструменти для створення та оптимізації рекламних кампаній, відстеження результативності, виплату комісій та інші корисні функції для ефективного партнерства. Salesdoubler.pro допомагає зробити партнерський маркетинг доступним для будь-якої компанії, незалежно від розміру та галузі діяльності.

Drop1.top

На сервісі Drop1.top користувачі можуть замовляти та купувати різні товари з Китаю, використовуючи модель дропшиппінгу. Сервіс забезпечує повний цикл обробки замовлень - від знаходження товарів на постачальника до доставки товарів клієнтам. Drop1.top надає доступ до широкого асортименту товарів за низькими цінами, що дозволяє клієнтам зекономити на закупках. Сервіс також забезпечує високий рівень сервісу, що дозволяє клієнтам з легкістю здійснювати замовлення та отримувати товари.

NewTrend.team

NewTrend.team - це інноваційна платформа для дропшиппінгу з унікальними інструментами для підприємців, які хочуть займатися продажем товарів онлайн або планують розвивати свій торговельний бізнес. Сервіс надає можливість знайти і взяти на продаж різноманітні товари, забезпечуючи повний цикл оптової закупівлі та логістики. Крім цього, на NewTrend.team можна отримати доступ до якісних навчальних матеріалів та отримати підтримку від команди платформи. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний і простий спосіб запустити власний бізнес без зайвих затрат та складнощів.

SellAction.net

SellAction.net - це CPA-мережа, що надає можливість заробити гроші в Інтернеті шляхом реклами продуктів та послуг. Сервіс пропонує широкий вибір оферів, які можуть бути промоутовані, а також різні інструменти для моніторингу та аналізу рекламної кампанії. SellAction.net надає підтримку та консультування для своїх партнерів, щоб допомогти їм отримати максимальний прибуток від своєї діяльності в Інтернеті.

Travelpayouts

Travelpayouts - це платформа для партнерської програми в туристичній галузі, що дозволяє заробляти гроші на продажі авіаквитків, готелів, туристичних пакетів та інших послуг. Сервіс надає доступ до широкого вибору API та інструментів для інтеграції з веб-сайтами та додатками, що дозволяє партнерам зручно та ефективно промоутувати туристичні послуги та отримувати комісійні. Travelpayouts також надає підтримку своїм партнерам та допомагає їм оптимізувати свою діяльність та збільшувати прибуток.

LetMeAds

LetMeAds - це CPA-мережа, яка допомагає веб-мастерам та рекламодавцям максимізувати свій прибуток від онлайн-бізнесу. Цей сервіс пропонує широкий вибір оферів CPA та CPL, а також надає інструменти для моніторингу та оптимізації кампаній. Крім того, LetMeAds надає професійну підтримку клієнтів, щоб забезпечити успіх їхнього бізнесу в онлайн-середовищі.

PDL-profit

PDL-profit - це CPA-мережа, яка допомагає рекламодавцям знайти ефективні рішення для залучення трафіку та збільшення прибутку від онлайн-бізнесу. Сервіс пропонує великий вибір оферів CPA та CPL, а також інструменти для аналізу та оптимізації рекламних кампаній. Крім того, PDL-profit надає клієнтам підтримку та консультації щодо підвищення їхнього прибутку та розвитку бізнесу в онлайн-середовищі.

C2M

C2M (Click2Money) - це CPA мережа, що забезпечує співпрацю між рекламодавцями та веб-мастерами. Сервіс дозволяє рекламодавцям розміщувати свої рекламні кампанії на веб-сайтах партнерів (веб-мастерах), які в свою чергу отримують винагороду за приведення конверсій. Крім того, C2M надає широкий вибір пропозицій для промоції, різноманітні способи виведення коштів та гнучку систему налаштування рекламних кампаній.

Paysale

Запустилися в 2014 році, працюють в основному з західними пропозиціями. Інтерфейс переважно англійською мовою, але його легко зрозуміти інтуїтивно. Виведення коштів починається зі 100 доларів, тільки на електронні гаманці з міжнародними стандартами.

Leadgid

Leadgid - це CPA-мережа з широким спектром пропозицій в галузі фінансів, кредитування, страхування та інших фінансових послуг. Сервіс надає можливість заробляти на веб-трафіку, пропонуючи високі виплати за ліди та продажі. Крім того, Leadgid пропонує своїм клієнтам інструменти для оптимізації кампаній та підвищення ефективності реклами.

Affiliate Dragons

Affiliate Dragons - це платформа з партнерським маркетингом, що допомагає підприємствам збільшувати продажі та конверсію через ефективний маркетинговий інструментарій. Сервіс надає велику кількість оферт з різних ніш, а також дозволяє створювати власні промокоди та реферальні посилання для приваблення нових клієнтів. Affiliate Dragons забезпечує високу якість обслуговування та підтримку для своїх користувачів.

MonsterLeads

MonsterLeads - це сервіс з генерації лідів для бізнесу. Вони пропонують широкий спектр інструментів для збору контактних даних потенційних клієнтів, включаючи лендінги, анкети, квізи та інші методи. Крім того, вони надають послуги з перевірки та очистки списків лідів, що допомагає зменшити витрати на рекламу та збільшити конверсію.

ActionPay

ActionPay - це CPA-мережа, яка допомагає рекламодавцям отримувати якісний трафік та забезпечує партнерам високу винагороду за рекламування продуктів і послуг. Сервіс пропонує широкий вибір привабливих оферів та надає підтримку в розвитку бізнесу своїх клієнтів. ActionPay має велику базу партнерів і забезпечує швидку та надійну виплату комісій за успішні транзакції.

Advendor

Advendor - це CPA мережа, яка забезпечує можливість заробити гроші на рекламі товарів та послуг у соціальних мережах та інтернеті. Сервіс пропонує широкий вибір привабливих пропозицій від різних рекламодавців, а також різноманітні інструменти для оптимізації та аналізу рекламних кампаній. Крім того, Advendor надає підтримку та навчання для своїх партнерів з метою досягнення максимальної ефективності та успіху у рекламному бізнесі.

Everad

Everad - це CPA мережа з широким спектром пропозицій здоров'я та краси для афіліатів. Сервіс надає можливість заробляти на продажу високоякісних продуктів з медичного та косметичного секторів, а також здійснювати рекламні кампанії для різних географічних регіонів. Everad пропонує афіліатам широкий вибір рекламних матеріалів, індивідуальний підхід до кожного партнера та круглодобову підтримку.

Як можуть обдурити по системі CPA

Існує багато систем СРА, які належать і працюють на сумнівних майданчиках. Так, здійснюючи оплату на сайті, не можна гарантувати, що вкладення окупляться. Партнери можуть накрутити потрібні показники, а реальний прибуток і нових клієнтів вони не принесуть.

Чому лендінги - це погано

Лендінг - це сайт з однією сторінкою, на якій є вся потрібна і коротка інформація про товар або послугу і форма заявки. Але лендінг не створений для просування різноманітних товарів, він не дає повного розуміння продукту і не відповідає на всі важливі питання, тому погано ранжується в пошукових системах.

Банерні мережі

Рекламу можна розміщувати на банерах в пошукових системах. Найбільш популярні мережі - Директ або Adwords. Але не можна проконтролювати, на яких саме сайтах буде виводитися банерна реклама, тому вкладати в неї гроші потрібно акуратно: аналізувати статистику і продажу.

Email-розсилка

Email-розсилка може порушувати права, спокій і комфорт інших людей. Крім того, щоб добути потрібну кількість адрес, можуть зламувати Пошти, красти особисті дані. Проконтролювати ви нічого не зможете.

Чи варто вибирати CPA-мережі

СРА-мережі не гарантують такого результату, як SEO-просування. SEO - це довгий і складний процес, тому люди часто вибирають СРА-мережі. І він непогано підійде для просування недорогого і затребуваного товару, тільки варто пам'ятати, що сайтів з партнерськими програмами багато і на кожному можна зіткнутися з шахрайством і відсутністю гарантій.

Базові рекомендації

Працюйте з зарекомендували себе гравцями. CPA-мережі - це професійне ком'юніті, в якому відомості про недобросовісних гравців поширюються швидко, впливають на їх репутацію, і отже, на обороти. Уважно читайте відгуки та рекомендації.

Дотримуйтесь узгоджений регламент: великі мережі нададуть вам чіткий і розгорнутий договір, в якому прописані права та обов'язки сторін.

Важливо знати!

Випадкові відвідувачі сайту оффера навряд чи зацікавляться пропозицією оффера і стануть виконувати необхідні дії. Тому відвідувачі, яких Ви, як вебмайстер, залучаєте на сайт оффера, повинні бути цільовими. Це дуже важливо! Кожен оффер перевіряє якість наведеного Вами трафіку і це час перевірки прийнято називати «холд». Якщо трафік дійсно якісний, то гроші з холда надходять вже на баланс і Ви можете замовити їх на виплату.

Висновок + відео

СРА-мережі - це популярний спосіб просування своїх товарів і послуг, адже вибрати систему, яка сама підбере потрібний засіб і ефективно допоможе у вирішенні ваших проблем – зручно. Але до будь-якого інструменту варто підходити критично, аналізувати і користуватися тільки тим, що працює саме для вашого продукту.

4 РЕАЛЬНИХ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НОВАЧКОВІ, БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити