Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

CPA партнерки: що це таке?

Останнє оновлення: Четвер, 30 червня 2016 Автор: Вольдемар Воронцовський

CPA партнерки

Тема нашого сьогоднішнього подкасту «CPA партнерки» і сьогодні я хотів би поговорити з Вами про те, чому сьогодні все більше вебмайстрів поряд зі звичними нам партнерськими програмами все більше починають працювати з CPA партнерками.

У даній статті ми з Вами дізнаємося, що таке CPA партнерки, у чому їх основні переваги та за які саме дії платять оффери.

Якщо Ви вже почали наглядати до CPA мереж або ще краще – почали з ними працювати, то, впевнений, ця стаття буде для Вас корисною.

Що таке CPA партнерки

Як явище CPA партнерки з'явилися в Буржунете пару років тому і сьогодні дуже активно розвиваються. Для Рунета різні CPA мережі і CPA агрегатори в новинку, але тим не менш, деякі вебмастера вже прочухали, що до чого і вже почали непогано на цьому заробляти. Так і CPA мережі у нас, в Рунеті, сьогодні ростуть як гриби після дощу.

Як би те ні було, тема CPA мереж дуже актуальна і прибуткова і вже починає поддразнивать тих, хто звик заробляти на класичних партнерських програмах. І... вони починають поповнювати лави ТОП-майстрів CPA мереж. Чи жарт, деякі вебмастера заробляють в CPA партнерках до $1000 в день і більше. Звичайно, це не чистий прибуток та відсотків 30-40 йде, як правило, на рекламу, але тим не менш вкласти, наприклад, $100 і заробити $300 – це дуже хороший результат.

Так що ж це таке CPA партнерки? Якщо бути коротким, то CPA партнерки – це партнерки, які працюють за типом Cost Per Action, тобто ОПЛАТА ЗА ДІЮ. І ця дія не завжди має на увазі під собою купівлю якогось товару.

Як працюють CPA мережі?

Рекламодавець звертається до CPA агрегатор (спеціальному сайту, наприклад ось цей) і створює пропозицію, яку сьогодні прийнято називати «оффер». Тут оффер прописує всі умови роботи з його пропозицією – таргетинг, сума комісійних, способи залучення трафіку, час життя куків, холд і т. д.

Далі Вебмастер (приміром, Ви) заходить в CPA мережа, реєструється, вибирає собі оффера (партнерську програму), знайомитися з умовами і отримує свою реферальне посилання або код банера з вже вбудованим партнерської посиланням.

Тепер вебмастер може рекламувати свою реферальне посилання всіма дозволеними оффером способами – з допомогою:

 • Контекстної реклами
 • Тизерної реклами
 • Банерної реклами
 • У соцмережах
 • Через свої сайти
 • І т. д.

Кожне підтверджена дія буде приносити вебмайстру комісійні.

У чому переваги CPA партнерок?

Принцип роботи з CPA партнерками, по суті, нічим не відрізняється від звичайних партнерських програм, але...

 1. На відміну від класичних партнерських програм, які Вам потрібно шукати кожну окремо, CPA мережах зібрані відразу кілька десятків або навіть сотень CPA партнерок і тут набагато більше можливостей для вибору саме тієї партнерської програми, яка Вам сподобається для просування. Тому щоб зареєструватися одразу в кількох партнерських програмах Вам не потрібно покидати сайт CPA мережі. Всі дії Ви робите в рамках однієї CPA мережі.
 2. І найголовніше — якщо в класичній партнерській програмі Вам платять тільки за продаж, то в CPA партнерках є офферы, які Вам платять не за продаж товару, а через якесь інше діяння відвідувача.
 3. Ще одна особливість CPA мереж – Ви легко можете стати партнером брендів. Приміром, на сайті таких відомих банків як Тінькофф або Хоум Кредит Банк, таких відомих брендів як «Lamoda» або «Ельдорадо» Ви не знайдете посилання «Партнерська програма», а через CPA мережа стати партнером цих гігантів і рекламувати їх дуже просто!

За що платять CPA партнерки

Насправді, варіантів не так вже й мало і, як правило, CPA партнерки платять за:

 • Заповнення анкети на сайті оффера
 • Підписка на розсилку
 • Реєстрацію на сайті оффера
 • Реєстрацію в онлайн-грі
 • Замовлення пробної версії продукту
 • Завантаження демо версії якої-небудь програми
 • Заявку на кредит (кредитна картка, кредит готівкою)
 • Купівля товару (фізичної або цифрового)

Основні терміни CPA маркетингу

В CPA бізнесі, втім, як і у всіх сферах бізнесу є свої терміни, які Вам потрібно знати, якщо в майбутньому Ви маєте намір заробляти на CPA. Що це за терміни? Давайте розглянемо:

Оффер – рекламодавець, який працює з CPA мережею (агрегатором). Наприклад, до числа офферов можна віднести той же Інтернет магазин «Ламода» або ж банк «Хоум Кредит»

Лід – дія, вчинена відвідувачем на сайті оффера (рекламодавця). Якщо, наприклад, наведений Вами на сайт оффера відвідувач замовив товар, то це і буде Лід (дія).

Адверт – веб-майстер, який забезпечує сайт оффера трафіком. В даному випадку це – Ви.

Холд – затримка оплати, з метою перевірки якості наведеного вебмайстром трафіку.

Landing Page – сторінка приземлення. Це може сторінка самого оффера або ж сторінка створена Вами, щоб далі передати цільовий трафік на Landing Page оффера.

ECPC – середня вартість 1 кліка. Тобто, якщо у оффера ціна одного кліка дорівнює 2 грн, а я викуповую трафік, наприклад, з тізерних мереж, за 1 грн, то я буду в плюсі. Цей показник по системі середній і показує загальну динаміку. Зрозуміло, що ціна кліка в деяких і 10 і 20 грн, а новачки на перших порах часто працюють у збиток.

CR – конверсія. Приміром, якщо у онлайн грі CR = 23%, то це означає, що з 100 зареєстрованих 23 людини приносять мені оплачене дію (Лід).

Категорії CPA партнерок

Як я вже говорив, в CPA мережі представлені відразу кілька десятків або навіть сотень самих різних CPA партнерок. Всі ці офферы згідно своєю тематикою поділяються на певні категорії:

 1. Банківська сфера
 2. Онлайн ігри
 3. Інтернет магазини
 4. Курси на DVD
 5. Сайти знайомств
 6. Хостинг провайдери
 7. Освітні послуги (дистанційне навчання)
 8. Купонні сайти (Купикупон, Бігліон і т. д.)
 9. Розважальні (перегляд відеороликів тощо)
 10. Софт (демо-версія)

Це, звичайно, не всі, але основні категорії CPA партнерок, які зустрічаються практично у всіх CPA мережах.

Важливо знати!

Випадкові відвідувачі сайту оффера навряд чи зацікавляться пропозицією оффера і стануть виконувати необхідні дії. Тому відвідувачі, яких Ви, як вебмайстер, залучаєте на сайт оффера, повинні бути цільовими. Це дуже важливо! Кожен оффер перевіряє якість наведеного Вами трафіку і це час перевірки прийнято називати «холд». Якщо трафік дійсно якісний, то гроші з холда надходять вже на баланс і Ви можете замовити їх на виплату.

4 РЕАЛЬНИХ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НОВАЧКОВІ, БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити